Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wade

Zwolnienia / Dismisses

Recommended Posts

nick:Huncio25

id:29009

od kiedy 17.01.2018

Zwolniony bez kary 31.03.2018r. o godz. 01:10     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster

Edited by Cumster

Nick: SiemBid

Powód (opcjonalne):  nieobecność dłuższa niż 4 dni

Zwolniony bez kary 31.03.2018r. o godz. 01:25    Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster

Nick: PiraciK

Powód (opcjonalne): Brak czasu na grę, sorki za utrudnienie ;c

Zwolniony z karą 550score (nieukończony okres próbny) 05.04.2018r. o godz. 20:05     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster

Edited by Cumster

Nick: KacperoX
Powód: No niestety... postanowiłem pójść do firmy. Chciałem bardzo podziękować deftowi jak i Cumsterowi za tak wspaniały czas spędzony we frakcji, i za danie mi szansy. Żegnam wszystkich! I powodzenia Cumster!!!

Zwolniony bez kary 09.04.2018r. o godz. 22:02   Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster

Edited by Cumster

Przyszedł czas na mnie.
Nick: Mrykita
Id 23874
Powód: Brak czasu na grę
(PS. Po auto z bazy zgłoszę się w przyszłym tygodniu)

Zwolniony bez kary 14.04.2018r. o godz. 09:30   Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster

Edited by Cumster

Nick: Famek

Powód (opcjonalne): This is the end! <3 czas na firemki w końcu :D powodzenia tam trzymajcie się

Zwolniony bez kary 14.04.2018r. o godz. 21:45   Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster

Edited by Cumster

Nick: SaintsX/Bandzio

Powód (opcjonalne):  nieobecność dłuższa niż 4 dni

Zwolniony bez kary  01.05.2018r. o godz. 12:47    Dziękujemy za spędzony z nami czas i życzymy powodzenia //Cumster

Nick:Mlody_00

Powód (opcjonalne):Wyjazd i brak czasu na grę

Zwolniony bez kary  05.05.2018r. o godz. 13:51    Dziękujemy za spędzony z nami czas i życzymy powodzenia //Cumster

Edited by Cumster

Nick: Bolek

Powód (opcjonalne): Niestety sprawy prywatne nie pozwalają mi na dalszą grę. Dziękuje za wszystko mam nadzieje że jeszcze się spotkamy :D

Zwolniony bez kary 10.05.2018r. o godz. 17:58     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster

Edited by Cumster

Nick: Anti

Powód: Zwolnienie dyscyplinarne

Zwolniony z karą 1000sc 12.05.2018r. o godz. 13:07     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster

Nick: wunz_mleczny

Powód (opcjonalne): Ciężko mi to pisać, szczególnie, że w pd pracowałem zaledwie 10 dni lub i mniej, mogą mnie wszyscy nazwać "skoczkiem" itp. jednak po prostu najzwyczajniej w świecie nie jestem w stanie pracować drugi raz w tej samej frakcji, owszem i zrobiłem około 30 godzin tym tygodniu, ale po prostu miałem chęci i zapał, teraz nagle z dnia na dzień zapał zniknął i znów coraz bardziej pociąga mnie w stronę ciężarówek, dziękuję za pracę w tak miłej atmosferze, cała ekipa jest bardzo spoko i nie miałem ani razu konfliktu z nikim z was, karę score jeśli trzeba to przyjmuję, nie ma co błagać o to by jej nie było, gdyż po prostu za mało przepracowałem, jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia na drogach SA :truck:  :ahooj:

Zwolniony bez kary 13.05.2018r. o godz. 15:55      Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edited by Cumster

Nick: Karot

Powód (opcjonalne): Idę być truckerem, dzięki guys, loffki, całuski, itd. TT utopiłem na miejsce.. pffu znaczy odstawiłem

Zwolniony bez kary 13.05.2018r. o godz. 14:37      Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Lobus

Edited by Lobus

Nick: DamianeX

Powód: Długa nieobecność

Zwolniony bez kary 18.05.2018r. o godz. 19:04      Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster

Nick: SajtinG

Powód:  Brak aktywności po urlopie

Zwolniony bez kary 19.05.2018r. o godz. 11:09     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster

Nick: Shade*

Powód (opcjonalne): Chęć wrócenia do truckerki. Frakcja jest na prawdę bardzo fajnym zespołem i może w dalekiej przyszłości tu wrócę. Dziękuję Ci Cumster za zaufanie i danie mi szansy. Myślę, że swoją szansę bardzo dobrze wykorzystałem. Trzymajcie się wszyscy! :ahooj:

TT zatankowane i odstawione.

Zwolniony bez kary 26.05.2018r. o godz. 23:18     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Lobus

Edited by Lobus

Nick: Marquiez

Powód (opcjonalne): Cumster wie  :E 

Zwolniony bez kary 02.06.2018r. o godz. 13:09     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster

Edited by Cumster

Nick: Orzel
Powód: Dołączając do PD myślałem, że będę w stanie wyrabiać normy czasowe, niestety nie za co Was przepraszam. Jest mi ciężko wyrabiać normy, jak można było zauważyć. Przepraszam Was Lobus, Cumster jak i pracowników. Chciałem spróbować pracy we frakcji przy takim wymiarze czasowym jaki poświęcam na grę jednak nie udało mi się. Chciałbym podjąć próbę pracy w firmie. Myślę, że zrozumiecie. Karę oczywiście przyjmuję.

Zwolniony bez kary 02.06.2018r. o godz. 20:12     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Cumster

Edited by Cumster

Nick: drftmn.

Powód: no to ten tego jakby tu wiecie o co chodzi tetek fajna sprawa ale takim tankerkiem posmigać to noo klasa 

Nie no fajnie te prawie 3 miesiące było, urlopu nie chce brać bo się wypaliłem i już mi starczy psiukania, elo

Zwolniony bez kary 04.06.2018r. o godz. 23:10      Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edited by Cumster

Nick: KoloxD

Powód: Znudziło mi się naprawianie napów chce spróbować swoich sił w innych firmach/frakcjach z chęcią powrócę dzięki Cumster za miłe przyjęcie i za poświęcony mi czas,

Naraza

Zwolniony bez kary 17.06.2018r. o godz. 13:03   

Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Lobus

Edited by Lobus

Nick: Jamam

Powód: Jest ich kilka, ale na pewno nie jest to znudzenie się frakcją, praca w PD jak najbardziej mi odpowiada i fajnie się pracuje z obecną ekipą. Natomiast egzaminy mi się zbliżają oraz truckerka mnie cicho woła, żebym do niej wrócił.

Dzięki Cumster za możliwość pracy w Pomocy Drogowej, dobrze mi się tu grało, więc prawdopodobnie jeszcze tutaj kiedyś wrócę.

Zwolniony z karą 1000000sc 17.06.2018r. o godz. 12:52     

Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze //Lobus

Edited by Lobus

Nick: Fabio

Powód: Po tylu latach gry i spędzonego czasu - totalne wypalenie, prawdopodobnie ostateczne. Powodzenia życzę.

Zwolniony bez kary 20.06.2018r. o godz. 17:59      Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edited by Cumster

Nick: Believe
Powód: Lekkie znudzenie bycia rycerzem dróg. Dzięki bardzo Cumster za danie mi (za drugim razem :E) szansy na dołączenie. Jestem tutaj juz ponad 2 miesiące, chciałem więcej, ale cóż..
Pozdrawiam wszystkich rycerzy!

Zwolniony bez kary 24.06.2018r. o godz. 17:36      Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edited by Cumster

Nick: Majlosz

Powód: Po 2 miesiącach nienagannej( :E) pracy w PEDE, opuszczam szeregi zadowolony ze swoich marnych osiągnięć i narzekania na to, że nikt, kuuurde nikt nie zbiera pojazdów z mapy. Ale ogólnie frakcje polecam, mili ludzie, szef przyjazny pracownikom, a pieniądze takie, że Grażyna by mogła nakupić kapuczyny na następne 3 miesiące. Ale ogólnie to papatki. 

TeTe odstawiony i zatankowany pod kurek.

Zwolniony bez kary 24.06.2018r. o godz. 17:36      Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edited by Cumster

10 minut temu, Gość ZiomeK napisał:

Nick : ZiomeK

Powód : a bo nudno w Pede już :(

TT odstawiłem zatankowałem

Nie wiem co sie stało :C. no to tak i tak :E

Zwolniony bez kary 30.06.2018r. o godz. 02:33     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edited by Cumster

Nick: Torrcik

Powód: Przyszedl okres wakacyjny a co za tym idzie lekki zapieprz w robocie. W związku z pracą i sprawami prywatnymi itd nie dam rady wyrabiać normy albo norma ta byłaby ledwo ledwo ledwo wbijana. Nie chce trzymać miejsca skoro ktoś nowy na pewno będzie bardziej aktywny niż ja. Dzięki Cumster za danie mi szansy. Mam nadzieję że nie żałujesz :). Zycze wszystkim powodzenia. Żegnam 

Zwolniony bez kary 05.07.2018r. o godz. 00:27     Dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy powodzenia w dalszej karierze  //Cumster

Edited by Cumster