Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Wade

Zwolnienia / Dismisses

Recommended Posts

Nick: Rajzer

ID Postaci: 69842

Okres Pracy: 09.12.2019-10.05.2020

Powód (opcjonalne):  Czas odpalić starego rt'ka i wrócić do wożenia towarów. Po takim czasie ciężko mi odchodzić, lecz odczuwam już znudzenie oraz monotonność. Dziękuje za mile spędzony czas w tej frakcji, dobrą atmosferę oraz super ekipę.

Kolejny weteran ucieka:C, no cóż. Dziękuję za długą współpracę, życzę Ci szerokości i wielu udanych przemytów:). Zwolniony dnia 11.05.2020 godz. 09:23 bez kary score.//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC

Nick: NaimadSh

ID Postaci: 51701

Okres Pracy: 05.04.2020 - 25.05.2020

Powód (opcjonalne): Nie wiem, chyba znudzenie się, szkoda no szkoda. 

Zwolniony dnia 25.05.2020 godzina 19:50. Kara score - 20%.

• Like 1
  • Thanks! 3
  • Haha 2
  • Yyyyyy 2

Nick: Famek

ID: 13289

Okres pracy: 3 miesiące 

Powód: sorki ogólnie że tak późno, szczerze nawet nie próbowałem naprawić tego błędu bo zwyczajnie nie miałem czasu na to - cóż.. przepraszam, że tak wyszło sam myślałem że pogram dłużej, ale sytuacja na to nie pozwala, poza tym nie ciągnie mnie już nawet do tej gry, te czasy, gdy grałem długo minęły i pewnie już nie wrócą - trzymajcie się wszyscy serdecznie i zdrowo, postaram się kiedyś wbić na pół godzinki ;3 także cześć i miłej gry - jesteście zaje** ❤️

Zwolniony dnia 31.05.2020 godzina 18:09. Ze względu na to, iż praktycznie miałeś awans w kieszeni, zostajesz zwolniony bez kary score.//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • Like 2

Nick: Cudak

ID Postaci: 116

Okres Pracy: 15.05.2020 - 04.06.2020

Powód (opcjonalne): Chęć sprawdzenia się w innej roli

Zwolniony dnia 04.06.2020 godz. 19:48 . Zgodnie z regulaminem zwolniony z karą 20% score. Szkoda, że tak krótko:(//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC

Nick: Saskus

ID Postaci:  4554

Okres Pracy:  29,03,20-29,03,20

Powód (opcjonalne): Dzieki za 3 miesiące gry, było fajnie, pewnie jeszcze będę chciał tu zagościć. Pozdrawiam całą załogę i do zobaczenia na szosach SA.

Zwolniony bez kary dnia 29.06.2020 godz. 20:58. Dziękuję za współpracę i zapraszam ponownie :)//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • Thanks! 1

Nick: Rysjo

ID postaci: 52321

Okres pracy: 29.01-04.07.2020

Powód: Niestety ale za dużo rzeczy na głowię i coraz mniej czasu aby wpaść i pograć z wami.

Dziękuję za tą pół roczną przeprawę przez PD ( było to moje 3 spotkanie z pd i znowu nie za krótkie bo pół roku to już chyba sporo ) powodzenia i do zobaczenia!

• Like 1
  • Thanks! 2