Wade

Zwolnienia / Dismisses

421 posts in this topic

Recommended Posts

Nick: d16a|<s0

ID postaci: 109039

Okres pracy: 02.11.2020 - 17.02.2021

Pow贸d: Brak czasu 馃槙 Do zobaczenia kiedy艣 na serwerze

Dzi臋kuj臋 za wsp贸艂prac臋 Panie Walaszek :), mi艂o by艂o z Tob膮 wsp贸艂pracowa膰. Zwolniony bez kary score dnia 17.02.2021 godzina 21:21//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • Sad 9

Krzychu

2729

25.11.2020 - 11.03.2021

Mi艂o by艂o Panowie i Panie ale nat艂ok obowi膮zk贸w sprawi艂, 偶e musz臋 ca艂y sw贸j wolny czas po艣wi臋ci膰 remontowi i pracy. Wr贸c臋.

Wracaj kiedy zn贸w b臋dziesz chcia艂 sp臋dzi膰 z nami czas. Zwolniony bez kary dnia 13.03.2021 o godzinie 21:22//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • Sad 5

Nick: Asshu

ID Postaci: 71158

Okres Pracy: 05.02.-22.03.2021

Pow贸d (opcjonalne): Ch臋膰 wo偶enia towar贸w, szybki hajs, szybkie fury, szybkie dziewczyny, szybki koks. Sorki, 偶e tak kr贸tko, ale ekipa najlepsza. 鉂わ笍 Na pewno wr贸c臋 馃榿

Szkoda 偶e tak kr贸tko, ale nikt nie powiedzia艂, 偶e nie mo偶na b臋dzie spr贸bowa膰 jeszcze raz :D. PS. przegra艂e艣 Challenge. Zwolniony bez kary dnia 22.03.2021 godz. 21:02//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • I'm confused 2
  • Sad 5

偶eNick: Michu

ID Postaci: 100390

Score:聽

Okres Pracy: 08.12.2020 - 22.03.2021

Pow贸d (opcjonalne): Dalszy brak sprz臋tu oraz remont. Dzi臋ki聽za te prawie 4 miesi膮ce wsp贸艂pracy, m贸j dupow贸z chyba stoi na bazie :E Do zobaczenia!聽

Kruca fiks, 偶e to si臋 tak zesz艂o wszystko na raz.... Nasze PeDekowe drzwi pozostaj膮 dla Ciebie otwarte ;). Zwolniony bez kary dnia 22.03.2021 godz. 21:02//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • Like 1
  • Thanks! 1
  • Hehe 1
  • Sad 5

Nick: Osqar

ID Postaci: 122562

Score: 473

Okres Pracy: 13.01.2021 -->聽23.03.2021

Pow贸d (opcjonalne): Czuje potrzeb臋 d艂u偶szego odpoczynku od PTS'a, zbyt du偶o nauki, P贸藕niej chce spr贸bowa膰聽szcz臋艣cia w innych frakcjach i firmach.

Chcia艂bym serdecznie podzi臋kowa膰 panu @MichaelMSC聽za danie mi szansy, i przyj臋cie mnie pomimo bardzo niskiego score'a. Bardzo podoba艂o mi si臋 w PD,

i pracowa艂o mi si臋 super. Dzi臋kuje te偶 wszystkim PD'kom za wa偶ne instrukcje i wskaz贸wki.

(Sorka 偶e tak z tym zwleka艂em)

________________________________________________________________________________________

Pojazd zosta艂 odstawiony na baz臋 w SF i zatankowany do maxa.

Dzi臋kuj臋 za wsp贸艂prac臋. 呕ycz臋 powodzenia w peteesowej karierze. Zwolniony dnia 25.03.2021 godz. 19:44 bez kary score.//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • Hehe 1
  • Sad 4

Nick: Ebon$

ID Postaci: 115063

Score: 2100

Okres Pracy: 13.01.2021---31.03.2021

Pow贸d (opcjonalne): Brak czasu oraz ch臋ci do gry. Dzi臋kuj臋 za szans臋, by艂o super. Z pewno艣ci膮 wr贸c臋 tu kiedy艣 kiedy ch臋ci do gry wr贸c膮. TT zatankowany, odstawiony na baz臋. Jeszcze raz dzi臋ki za szans臋.

Dzi臋kuj臋 za wsp贸艂prac臋. Zapraszam nast臋pnym razem. Zwolniony bez kary dnia 05.04.2021 godz. 14:27//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • I'm confused 1
  • Sad 2

Nick: Huncio25

ID Postaci: 29009

Okres Pracy: 29.03.2021 - 11.05.2021

Pow贸d (opcjonalne): Brak aktywno艣ci od d艂u偶szego czasu

Zwolniony dnia 11.05.2021 godzina 19:36

Nick: Karot
ID: 14394
Score: ~5200
Period聽of work: 聽27.02.2021 - 04.06.2031

Cause (optional): B臋d臋 mia艂 teraz czas tylko nocami, wiec nie dam rady wyrabia膰 normy frakcyjnej. Dzi臋ki za ten okres pracy, jeste艣cie najlepsza frakcj膮, ale to ju偶 chyba wszyscy wiedza. Pozdrawiam ca艂y sk艂ad,聽opr贸cz @LugiaTv. Buziaki misie Michalowe.

Zwolniony dnia 06.06.2021 godzina 20:38

Edited by Lobus
  • Like 1
  • Thanks! 2
  • Sad 6

Nieeee, jeszcze nie tym razem 馃槃

Nick: AdiX

ID Postaci: 80658

Okres Pracy: 13.04 - 05.07

Pow贸d (opcjonalne): Pojecha艂 w delegacj臋, po powrocie nie dopuszcza do kaca i tak to wysz艂o. Wr贸膰 jak prze艂amiesz l臋ki 馃槃

Zwolniony dnia 05.07.2021 godzina 20:38

• Hehe 1

Nick:聽 Gruby

ID postaci:聽 18370

Okres pracy: Od 11.2020 do teraz

Pow贸d: Problemy techniczne, dzieki za gre聽馃槝

Tak to jest, jak ma si臋 Whiskas zamiast m贸zgu xD. Zapraszam ponownie, jak si臋 zastanowisz nad swoim post臋powaniem :D. Zwolniony dnia 12.07, godzina i tak nie ma znaczenia xD.//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • Hehe 4
  • Sad 13

Nick: LugiaTv

ID Postaci: 120804

Okres Pracy: 30.03- 16.07

Pow贸d (opcjonalne): ch臋膰 spr贸bowania czego艣 nowego

Zwolniona dnia 18.07.2021, godzina 23:21. Dzi臋kuj臋 za wsp贸艂prac臋, zapraszam ponownie kiedy najd膮 ch臋ci 馃槈//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • Like 2
  • Hehe 10
  • Sad 1

Nick:聽MichaelMSC

ID Postaci:聽33029

Okres Pracy: 7.11.2019 - 22.07.2021

Pow贸d (opcjonalne):

By艂y szef nie wyra偶a ch臋ci pozostania z wami w tej dru偶ynie. Mi艂o by艂o prowadzi膰 Pomoc Drogow膮 przez tak d艂ugi okres czasu, zbudowa艂em sobie fantastyczn膮 dru偶yn臋, kt贸ra to jako jedyny aspekt trzyma艂a mnie na tym serwerze, d艂u偶szy czas planowa艂em da膰 sobie spok贸j, gdy偶 pogodzenie pracy z przymusem wyrabiania normy ci臋偶ko by艂o pogodzi膰 ze sob膮, w weekendy za艣 chcia艂em odpocz膮膰. Ale ta ekipa mia艂a w sobie to co艣.聽

You must be signed in to read this content

Po pierwsze dzi臋ki za poinformowanie mnie, 偶e聽 podj臋li艣cie dyskusj臋 na temat odsuni臋cia mnie ze stanowiska, 偶e mia艂em szans臋 w og贸le co艣 od siebie doda膰. Na nic si臋 zda艂y moje uwagi kt贸re przekazywa艂em Tobie na discordzie. Pisanie oficjalnej skargi kt贸r膮 sam mi poleca艂e艣 mia艂aby taki sam sens, jak obstawienie wszystkich swoich pieni臋dzy na wygran膮 Polski na mundialu- s膮dz膮c po waszym podej艣ciu do ca艂ej tej sprawy. By艂em tu by relaksowa膰 si臋 po pracy i czerpa膰 przyjemno艣膰 z rozgrywki, a nie skar偶y膰 si臋 jak ma艂e dziecko.

Je偶eli chodzi o te pot臋偶ne zbrodnie kt贸re sam wymienia艂e艣 w prywatnej rozmowie kt贸re pope艂niali moi podopieczni czyli:聽

• "kilkukrotnie byli przy艂apywani na je藕dzie privem w godzinach pracy" - :ptsdoggo:

I w sumie to tyle, bo nic innego do mnie nie dociera艂o, poprzednie akcje to by艂y kiedy @#Liq聽zwr贸ci艂 mi uwag臋 na spos贸b w jaki pracownicy parkowali pojazdy na filii w LS, czy te偶 s艂ynna akcja z dziur膮, na kt贸r膮 zd膮偶y艂em zareagowa膰 jeszcze przed wami.

Nic wi臋cej, a czepiasz si臋 mnie, 偶e nie potrafi艂em nad nimi zapanowa膰.... dobre.聽

Szczerze, nie liczy艂em na to, 偶e owy administrator o kt贸rego ca艂y ten bajzel zostanie odsuni臋ty od administracji, ja nic do niego nie mam, nawet szacunku. Liczy艂em na to, 偶e pozwolicie mi odzyska膰 swoj膮 dru偶yn臋 i bym m贸g艂 kontynuowa膰 przygod臋 z nimi.

Nie ma sensu si臋 wi臋cej rozpisywa膰, gdy偶 istnieje du偶e prawdopodobie艅stwo 偶e ten post r贸wnie偶 zostanie ukryty. Zrobili艣cie z moich ludzi odwalaczy, to i ze mnie zrobicie szkodnika dzia艂aj膮cego na szkod臋 serwera i tak jak nigdy nie mia艂em bana nawet na 24h, tak pewnie wyl膮duj臋 z permem.

Chcia艂bym z tego miejsca pozdrowi膰 wszystkie dobre mordeczki dla kt贸rych warto by艂o sp臋dzi膰 na tym serwerze tyle minut, godzin, lat. Mo偶e dzi臋ki temu b臋d臋 mia艂 okazj臋 pogra膰 na jakim艣 inny serwerze, lub mo偶e w inne tytu艂y? Kto wie.聽

Bu藕ka pa - pozdrawiam Micha艂 馃槈

• Like 3
  • Thanks! 16
  • Sad 1
Przez Lemon,

Najpi臋kniejsze w Twojej ca艂ej wypowiedzi tutaj, jak i w prywatnej rozmowie na discordzie by艂o wytykanie b艂臋d贸w tylko Zykfrydesowi lub innym, 偶e si臋 czepiaj膮 i nic wi臋cej. Winy po stronie swojej jak i pracownik贸w w og贸le nie widzia艂e艣, bo jak to tak "moi ludzie mieliby co艣 z艂ego zrobi膰"?!!??! To偶 to niemo偶liwe!! Je偶eli by Ci faktycznie zale偶a艂o na normalnej grze i pr贸bie wyluzowania si臋 po pracy, to by艣 kaza艂 ogarn膮膰 si臋 czw贸rce wielebnych, zakaza艂 robienia syfu pod gro藕b膮 zwolnienia, a na moje pytanie czy widzia艂e艣 co robi膮 na discordzie odpisa艂e艣 tylko "XDDD luksus" i dolewa艂e艣 oliwy do ognia na czacie Pomocy Drogowej wi臋c tak, nie zosta艂e艣 poinformowany o podj臋ciu jakichkolwiek dzia艂a艅 z Twoj膮 osob膮, bo uznali艣my to za zb臋dne. Je偶eli Ty i Twoi "szkodnicy" nie szanujecie nas, to dlaczego my mamy by膰 potulni dla Was? Dzi臋ki za wsp贸艂prac臋 mimo wszystko, zwolniony 22 lipca 2021 o godzinie 19:41. Mam jednak nadziej臋, 偶e z czasem si臋 wszyscy w pi臋ciu opami臋tacie i przestaniecie tylko z siebie robi膰 ofiary. Pozdrawiam ;) A i 偶eby nie by艂o - zakaz ukrywania tego posta przez kogokolwiek.

Nick: mel

ID Postaci: 94043

Okres Pracy: powy偶ej dw贸ch miesi臋cy

Pow贸d (opcjonalne): Bardzo dobre zachowanie ze strony nowego "szefa", 偶e zwolni艂 mnie (nie tylko) bez 偶adnej informacji. Okres z t膮 ekip膮 by艂 najlepszy w mojej kariery pracy w PD, szkoda, 偶e ko艅cz臋 go w taki spos贸b. Najciekawsze momenty to jak administrator skar偶y艂 najmniejsze przewinienie od razu do ministra, kt贸ry przypomina艂 sobie, 偶e na kt贸rym艣 serwerze obejmowa艂 jakie艣 stanowisko. Serdecznie nie pozdrawiam nowego szefa i 偶eby sz艂o mu jak najgorzej. 呕egnaj PD moja pierwsza frakcjo!

• Like 1
  • Thanks! 3
  • Hehe 2
Przez Lemon,

Zwolniony 22 lipca oko艂o po艂udnia. A ja b臋d臋 troch臋 milszy i pozdrawiam serdecznie i 偶ycz臋 powodzenia ;) PS. Zwolnienie dyscyplinarne nie musi by膰 jako艣 specjalnie zg艂aszane pracownikowi, a tak poza tym informacja dla Ciebie i koleg贸w ni偶ej - je偶eli masz bana na serwerze to z automatu zostajesz zwolniony z firmy/frakcji, polecam przeczyta膰 regulamin frakcji.

Nick: Minyaas

ID Postaci: 75064

Okres pracy: 11 miesi臋cy

Pow贸d (opcjonalne): Nie wiem od kiedy pracownik贸w zwalnia si臋 przez dzia艂 "Og艂oszenia", bez jakiejkolwiek wzmianki w tym dziale,聽wi臋c przyszed艂em si臋 tylko po偶egna膰 i podzi臋kowa膰 ca艂ej ekipie聽鉂わ笍聽Papa

• Thanks! 3
  • Sad 2
Przez Lemon,

Zwolniony 22 lipca oko艂o po艂udnia. Dzi臋ki i powodzenia.

Nick: Oliqs

ID Postaci: Nie pami臋tam聽

Okres Pracy: 6 miesi臋cy聽

Pow贸d (opcjonalne): Czas sp臋dzony z t膮 ekip膮 by艂 najlepszym czasem sp臋dzonym na PTS, nigdy bym z艂ego s艂owa nie powiedzia艂 o tych ludziach.
Byli艣my pod opiek膮 najlepszego szefa @MichaelMSC聽za co bardzo dzi臋kuj臋 鉂わ笍聽.聽
Dzi臋kuj臋 r贸wnie偶 Ka偶demu z ekipy za najlepsze chwile na serwie
@mel@Minyaas@Grubcio@HaKiR@Morvk@Lobus@Walerij_Legasow鉂わ笍
Pozdrawiam ciep艂o z MALEDIW OLIQS聽

• Thanks! 6
  • Sad 1
Przez Lemon,

Zwolniony 22 lipca oko艂o po艂udnia. Dzi臋ki i powodzenia.

Nick: Lobus

Id postaci:19232

Okres pracy: 05.02.2020-23.07.2021

Pow贸d: Bo tak.

• Like 2
  • Thanks! 2
  • Sad 7
Przez Lemon,

Dzi臋ki za wsp贸艂prac臋. Zwolniony 23 lipca o 14:30.

Nick: Benek

ID Postaci: 110472

Okres Pracy:聽12.06.2021 - 26.08.2021

Pow贸d (opcjonalne): troche nudno

Zwolniony 28.07.2021 o 16:45. Dzi臋ki za wsp贸艂prac臋 // HaKiR

Edited by HaKiR
  • Sad 1

Nick: Vaniliovsky

Id postaci: 70985

Okres pracy: 23.07.2021 - 27.08.2021

Pow贸d: Dzi臋kuj臋 @Lemon聽za danie mi szansy. My艣l臋 偶e na pocz膮tku do艂膮czenia troch臋 "pomog艂em" odbudowa膰 si臋 tej frakcji. Tyle na ile mi czas pozwala艂 tyle gra艂em.

B臋d臋 z boku przygl膮da艂 si臋 rozwijaniu tego projektu i je艣li to mo偶liwe bra艂 dalej udzia艂.聽

A szefowej @HaKiR聽偶ycz臋 powodzenia na "nowym" stanowisku聽i dobre opiekowanie si臋 napami 馃槃

Bayo!聽:uszanowanko:

Zwolniony 30.08.2021 18:40 // HaKiR

Edited by HaKiR
  • Like 1
  • Hehe 5

Nick: kkubakks

ID Postaci: 16770

Okres Pracy: 02.08.2021 - 06.09.2021

Pow贸d (opcjonalne): Brak aktywno艣ci od d艂u偶szego czasu

Zwolniony 06.09.2021 16:35 | HaKiR

• Like 1
  • Hehe 1

Nick: HaKiR

ID Postaci: 171

Okres Pracy: 16.03.2021 - 13.10.2021

Pow贸d (opcjonalne): Brak ch臋ci do dalszej wsp贸艂pracy. Z tego miejsca chc臋 podzi臋kowa膰 mendzie @MichaelMSC聽za wspania艂膮 atmosfer臋 w zespole oraz聽sprawienie, 偶e chcia艂o si臋 gra膰 a wchodzenie na serwer nie by艂o tylko g艂upim nabijaniem minut; paruwczanowi聽@Grubcio鉂わ笍. Praca z wami to by艂 zaszczyt, dzi臋ki Panowie! Aktualna ekipo - bawcie si臋 dobrze, powodzenia聽馃槈

Zwolniona 13.10.2021 19:59 | HaKiR

Edited by HaKiR
  • Thanks! 3
  • Hehe 1
  • Sad 8

Nick:aplpl

ID Postaci:28331

Okres Pracy: 22.07.21 - 17.10.2021

Pow贸d (opcjonalne): Brak czasu na wyrobienie normy. Z tego miejsca chcia艂bym podzi臋kowa膰 wszystkim tym z kt贸rymi mia艂em okazj臋 pracowa膰, oraz obecnemu sk艂adowi. Trzymajcie si臋 !

Zwolniony 17.10.2021 23:37 | Morvk

Edited by Morvk
  • Sad 6