Wade

Zwolnienia / Dismisses

422 posts in this topic

Recommended Posts

Nick: d16a|<s0

ID postaci: 109039

Okres pracy: 02.11.2020 - 17.02.2021

Powód: Brak czasu 😕 Do zobaczenia kiedyś na serwerze

Dziękuję za współpracę Panie Walaszek :), miło było z Tobą współpracować. Zwolniony bez kary score dnia 17.02.2021 godzina 21:21//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • Sad 9

Krzychu

2729

25.11.2020 - 11.03.2021

Miło było Panowie i Panie ale natłok obowiązków sprawił, że muszę cały swój wolny czas poświęcić remontowi i pracy. Wrócę.

Wracaj kiedy znów będziesz chciał spędzić z nami czas. Zwolniony bez kary dnia 13.03.2021 o godzinie 21:22//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • Sad 5

Nick: Asshu

ID Postaci: 71158

Okres Pracy: 05.02.-22.03.2021

Powód (opcjonalne): Chęć wożenia towarów, szybki hajs, szybkie fury, szybkie dziewczyny, szybki koks. Sorki, że tak krótko, ale ekipa najlepsza. ❤️ Na pewno wrócę 😁

Szkoda że tak krótko, ale nikt nie powiedział, że nie można będzie spróbować jeszcze raz :D. PS. przegrałeś Challenge. Zwolniony bez kary dnia 22.03.2021 godz. 21:02//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • I'm confused 2
  • Sad 5

żeNick: Michu

ID Postaci: 100390

Score: 

Okres Pracy: 08.12.2020 - 22.03.2021

Powód (opcjonalne): Dalszy brak sprzętu oraz remont. Dzięki za te prawie 4 miesiące współpracy, mój dupowóz chyba stoi na bazie :E Do zobaczenia! 

Kruca fiks, że to się tak zeszło wszystko na raz.... Nasze PeDekowe drzwi pozostają dla Ciebie otwarte ;). Zwolniony bez kary dnia 22.03.2021 godz. 21:02//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • Like 1
  • Thanks! 1
  • Hehe 1
  • Sad 5

Nick: Osqar

ID Postaci: 122562

Score: 473

Okres Pracy: 13.01.2021 --> 23.03.2021

Powód (opcjonalne): Czuje potrzebę dłuższego odpoczynku od PTS'a, zbyt dużo nauki, Później chce spróbować szczęścia w innych frakcjach i firmach.

Chciałbym serdecznie podziękować panu @MichaelMSC za danie mi szansy, i przyjęcie mnie pomimo bardzo niskiego score'a. Bardzo podobało mi się w PD,

i pracowało mi się super. Dziękuje też wszystkim PD'kom za ważne instrukcje i wskazówki.

(Sorka że tak z tym zwlekałem)

________________________________________________________________________________________

Pojazd został odstawiony na bazę w SF i zatankowany do maxa.

Dziękuję za współpracę. Życzę powodzenia w peteesowej karierze. Zwolniony dnia 25.03.2021 godz. 19:44 bez kary score.//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • Hehe 1
  • Sad 4

Nick: Ebon$

ID Postaci: 115063

Score: 2100

Okres Pracy: 13.01.2021---31.03.2021

Powód (opcjonalne): Brak czasu oraz chęci do gry. Dziękuję za szansę, było super. Z pewnością wrócę tu kiedyś kiedy chęci do gry wrócą. TT zatankowany, odstawiony na bazę. Jeszcze raz dzięki za szansę.

Dziękuję za współpracę. Zapraszam następnym razem. Zwolniony bez kary dnia 05.04.2021 godz. 14:27//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • I'm confused 1
  • Sad 2

Nick: Huncio25

ID Postaci: 29009

Okres Pracy: 29.03.2021 - 11.05.2021

Powód (opcjonalne): Brak aktywności od dłuższego czasu

Zwolniony dnia 11.05.2021 godzina 19:36

Nick: Karot
ID: 14394
Score: ~5200
Period of work:  27.02.2021 - 04.06.2031

Cause (optional): Będę miał teraz czas tylko nocami, wiec nie dam rady wyrabiać normy frakcyjnej. Dzięki za ten okres pracy, jesteście najlepsza frakcją, ale to już chyba wszyscy wiedza. Pozdrawiam cały skład, oprócz @LugiaTv. Buziaki misie Michalowe.

Zwolniony dnia 06.06.2021 godzina 20:38

Edited by Lobus
  • Like 1
  • Thanks! 2
  • Sad 6

Nieeee, jeszcze nie tym razem 😄

Nick: AdiX

ID Postaci: 80658

Okres Pracy: 13.04 - 05.07

Powód (opcjonalne): Pojechał w delegację, po powrocie nie dopuszcza do kaca i tak to wyszło. Wróć jak przełamiesz lęki 😄

Zwolniony dnia 05.07.2021 godzina 20:38

• Hehe 1

Nick:  Gruby

ID postaci:  18370

Okres pracy: Od 11.2020 do teraz

Powód: Problemy techniczne, dzieki za gre 😘

Tak to jest, jak ma się Whiskas zamiast mózgu xD. Zapraszam ponownie, jak się zastanowisz nad swoim postępowaniem :D. Zwolniony dnia 12.07, godzina i tak nie ma znaczenia xD.//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • Hehe 4
  • Sad 13

Nick: LugiaTv

ID Postaci: 120804

Okres Pracy: 30.03- 16.07

Powód (opcjonalne): chęć spróbowania czegoś nowego

Zwolniona dnia 18.07.2021, godzina 23:21. Dziękuję za współpracę, zapraszam ponownie kiedy najdą chęci 😉//MichaelMSC

Edited by MichaelMSC
  • Like 2
  • Hehe 10
  • Sad 1

Nick: MichaelMSC

ID Postaci: 33029

Okres Pracy: 7.11.2019 - 22.07.2021

Powód (opcjonalne):

Były szef nie wyraża chęci pozostania z wami w tej drużynie. Miło było prowadzić Pomoc Drogową przez tak długi okres czasu, zbudowałem sobie fantastyczną drużynę, która to jako jedyny aspekt trzymała mnie na tym serwerze, dłuższy czas planowałem dać sobie spokój, gdyż pogodzenie pracy z przymusem wyrabiania normy ciężko było pogodzić ze sobą, w weekendy zaś chciałem odpocząć. Ale ta ekipa miała w sobie to coś. 

You must be signed in to read this content

Po pierwsze dzięki za poinformowanie mnie, że  podjęliście dyskusję na temat odsunięcia mnie ze stanowiska, że miałem szansę w ogóle coś od siebie dodać. Na nic się zdały moje uwagi które przekazywałem Tobie na discordzie. Pisanie oficjalnej skargi którą sam mi polecałeś miałaby taki sam sens, jak obstawienie wszystkich swoich pieniędzy na wygraną Polski na mundialu- sądząc po waszym podejściu do całej tej sprawy. Byłem tu by relaksować się po pracy i czerpać przyjemność z rozgrywki, a nie skarżyć się jak małe dziecko.

Jeżeli chodzi o te potężne zbrodnie które sam wymieniałeś w prywatnej rozmowie które popełniali moi podopieczni czyli: 

• "kilkukrotnie byli przyłapywani na jeździe privem w godzinach pracy" - :ptsdoggo:

I w sumie to tyle, bo nic innego do mnie nie docierało, poprzednie akcje to były kiedy @#Liq zwrócił mi uwagę na sposób w jaki pracownicy parkowali pojazdy na filii w LS, czy też słynna akcja z dziurą, na którą zdążyłem zareagować jeszcze przed wami.

Nic więcej, a czepiasz się mnie, że nie potrafiłem nad nimi zapanować.... dobre. 

Szczerze, nie liczyłem na to, że owy administrator o którego cały ten bajzel zostanie odsunięty od administracji, ja nic do niego nie mam, nawet szacunku. Liczyłem na to, że pozwolicie mi odzyskać swoją drużynę i bym mógł kontynuować przygodę z nimi.

Nie ma sensu się więcej rozpisywać, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo że ten post również zostanie ukryty. Zrobiliście z moich ludzi odwalaczy, to i ze mnie zrobicie szkodnika działającego na szkodę serwera i tak jak nigdy nie miałem bana nawet na 24h, tak pewnie wyląduję z permem.

Chciałbym z tego miejsca pozdrowić wszystkie dobre mordeczki dla których warto było spędzić na tym serwerze tyle minut, godzin, lat. Może dzięki temu będę miał okazję pograć na jakimś inny serwerze, lub może w inne tytuły? Kto wie. 

Buźka pa - pozdrawiam Michał 😉

• Like 3
  • Thanks! 16
  • Sad 1
Przez Lemon,

Najpiękniejsze w Twojej całej wypowiedzi tutaj, jak i w prywatnej rozmowie na discordzie było wytykanie błędów tylko Zykfrydesowi lub innym, że się czepiają i nic więcej. Winy po stronie swojej jak i pracowników w ogóle nie widziałeś, bo jak to tak "moi ludzie mieliby coś złego zrobić"?!!??! Toż to niemożliwe!! Jeżeli by Ci faktycznie zależało na normalnej grze i próbie wyluzowania się po pracy, to byś kazał ogarnąć się czwórce wielebnych, zakazał robienia syfu pod groźbą zwolnienia, a na moje pytanie czy widziałeś co robią na discordzie odpisałeś tylko "XDDD luksus" i dolewałeś oliwy do ognia na czacie Pomocy Drogowej więc tak, nie zostałeś poinformowany o podjęciu jakichkolwiek działań z Twoją osobą, bo uznaliśmy to za zbędne. Jeżeli Ty i Twoi "szkodnicy" nie szanujecie nas, to dlaczego my mamy być potulni dla Was? Dzięki za współpracę mimo wszystko, zwolniony 22 lipca 2021 o godzinie 19:41. Mam jednak nadzieję, że z czasem się wszyscy w pięciu opamiętacie i przestaniecie tylko z siebie robić ofiary. Pozdrawiam ;) A i żeby nie było - zakaz ukrywania tego posta przez kogokolwiek.

Nick: mel

ID Postaci: 94043

Okres Pracy: powyżej dwóch miesięcy

Powód (opcjonalne): Bardzo dobre zachowanie ze strony nowego "szefa", że zwolnił mnie (nie tylko) bez żadnej informacji. Okres z tą ekipą był najlepszy w mojej kariery pracy w PD, szkoda, że kończę go w taki sposób. Najciekawsze momenty to jak administrator skarżył najmniejsze przewinienie od razu do ministra, który przypominał sobie, że na którymś serwerze obejmował jakieś stanowisko. Serdecznie nie pozdrawiam nowego szefa i żeby szło mu jak najgorzej. Żegnaj PD moja pierwsza frakcjo!

• Like 1
  • Thanks! 3
  • Hehe 2
Przez Lemon,

Zwolniony 22 lipca około południa. A ja będę trochę milszy i pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia ;) PS. Zwolnienie dyscyplinarne nie musi być jakoś specjalnie zgłaszane pracownikowi, a tak poza tym informacja dla Ciebie i kolegów niżej - jeżeli masz bana na serwerze to z automatu zostajesz zwolniony z firmy/frakcji, polecam przeczytać regulamin frakcji.

Nick: Minyaas

ID Postaci: 75064

Okres pracy: 11 miesięcy

Powód (opcjonalne): Nie wiem od kiedy pracowników zwalnia się przez dział "Ogłoszenia", bez jakiejkolwiek wzmianki w tym dziale, więc przyszedłem się tylko pożegnać i podziękować całej ekipie ❤️ Papa

• Thanks! 3
  • Sad 2
Przez Lemon,

Zwolniony 22 lipca około południa. Dzięki i powodzenia.

Nick: Oliqs

ID Postaci: Nie pamiętam 

Okres Pracy: 6 miesięcy 

Powód (opcjonalne): Czas spędzony z tą ekipą był najlepszym czasem spędzonym na PTS, nigdy bym złego słowa nie powiedział o tych ludziach.
Byliśmy pod opieką najlepszego szefa @MichaelMSC za co bardzo dziękuję ❤️ . 
Dziękuję również Każdemu z ekipy za najlepsze chwile na serwie
@mel @Minyaas @Grubcio @HaKiR @Morvk @Lobus @Walerij_Legasow ❤️ 
Pozdrawiam ciepło z MALEDIW OLIQS 

• Thanks! 6
  • Sad 1
Przez Lemon,

Zwolniony 22 lipca około południa. Dzięki i powodzenia.

Nick: Lobus

Id postaci:19232

Okres pracy: 05.02.2020-23.07.2021

Powód: Bo tak.

• Like 2
  • Thanks! 2
  • Sad 7
Przez Lemon,

Dzięki za współpracę. Zwolniony 23 lipca o 14:30.

Nick: Benek

ID Postaci: 110472

Okres Pracy: 12.06.2021 - 26.08.2021

Powód (opcjonalne): troche nudno

Zwolniony 28.07.2021 o 16:45. Dzięki za współpracę // HaKiR

Edited by HaKiR
  • Sad 1

Nick: Vaniliovsky

Id postaci: 70985

Okres pracy: 23.07.2021 - 27.08.2021

Powód: Dziękuję @Lemon za danie mi szansy. Myślę że na początku dołączenia trochę "pomogłem" odbudować się tej frakcji. Tyle na ile mi czas pozwalał tyle grałem.

Będę z boku przyglądał się rozwijaniu tego projektu i jeśli to możliwe brał dalej udział. 

A szefowej @HaKiR życzę powodzenia na "nowym" stanowisku i dobre opiekowanie się napami 😄 

Bayo! :uszanowanko:

Zwolniony 30.08.2021 18:40 // HaKiR

Edited by HaKiR
  • Like 1
  • Hehe 5

Nick: kkubakks

ID Postaci: 16770

Okres Pracy: 02.08.2021 - 06.09.2021

Powód (opcjonalne): Brak aktywności od dłuższego czasu

Zwolniony 06.09.2021 16:35 | HaKiR

• Like 1
  • Hehe 1

Nick: HaKiR

ID Postaci: 171

Okres Pracy: 16.03.2021 - 13.10.2021

Powód (opcjonalne): Brak chęci do dalszej współpracy. Z tego miejsca chcę podziękować mendzie @MichaelMSC za wspaniałą atmosferę w zespole oraz sprawienie, że chciało się grać a wchodzenie na serwer nie było tylko głupim nabijaniem minut; paruwczanowi @Grubcio❤️. Praca z wami to był zaszczyt, dzięki Panowie! Aktualna ekipo - bawcie się dobrze, powodzenia 😉 

Zwolniona 13.10.2021 19:59 | HaKiR

Edited by HaKiR
  • Thanks! 3
  • Hehe 1
  • Sad 8

Nick:aplpl

ID Postaci:28331

Okres Pracy: 22.07.21 - 17.10.2021

Powód (opcjonalne): Brak czasu na wyrobienie normy. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim tym z którymi miałem okazję pracować, oraz obecnemu składowi. Trzymajcie się !

Zwolniony 17.10.2021 23:37 | Morvk

Edited by Morvk
  • Sad 6

Nick: Lobus 

Id postaci:19232

Okres pracy 06.09.2021 do dzis

Zwolniony 8.11.2021 o godz. 16.45.  Dziękujemy za czas poświęcony frakcji, powodzenia w dalszej grze na serwerze.

Edited by Thor69
  • Sad 6