Wade

Zwolnienia / Dismisses

407 posts in this topic

Recommended Posts

Nick:Mr.Seba

Powód (opcjonalne): Nie będę się dużo rozpisywał, powiem krótko, brak chęci, do gry we frakcji.

Zwolniony z panelu o 16:59 19.08.2017r. Dzięki za współpracę

Edited by Orzel67
  • Like 2

Nick: Cumster

Powód (opcjonalne): :P

Zwolniony z paanelu 20.08.2017 o 22:00, dzięki za współprace i powodzenia dalej.

Edited by KillereK
  • Like 2

Nick: Karot

Powód (opcjonalne): Chcę być jak CaverN i poskakać trochę, nie no żarcik, zupełnie nie pasuje mi praca w pd, to nie to co kiedyś, gracze to bardzo źli ludzie, okradali mojego tt'ka ze szpreji magicznych, a mi się to nie podoba. CJ czas wrócić do domu: "Grove street - home"

You must be signed in to see this content

@jakie żartować, muszę odrobić twoje czasy

Zwolniony z panelu 25.08.2017 o 19:13, kara 850scor. Dzięki za współprace i powodzenia dalej.

Edited by Orzel67
  • Like 6
Przez Mayweather,

Hahahahahahaha :D Ostatnimi czasy to nie ja jestem zmieniaczem firm/frakcji a jesteś nim Ty, więc prosze mie tu nie żartować :E

Nick: Huncio25
Dlaczego : brak kompa, praca , brak czasu .

Chciałbym podziękować killerkowi jak i orzelkowi za danie mi szansy popracować w pierwszej swojej frakcji :)
Ps ja jeszcze tu wrócę

Zwolniony z panelu 27.08.2017 o 22:45. Dzięki za współprace i powodzenia dalej.

Edited by Orzel67

Nick: Dan

Powód: Nie chce mi się grać, kończę z serwerem. Kare przyjmuje.

Zwolniony z panelu 27.08.2017 o 22:35, kara 550scor. Dzięki za współprace.

Edited by Orzel67
  • Like 1

Nick: Parias

Powód (opcjonalne): Ponad 3 dniowa nieobecność na serwerze. 

Zwolniony z panelu o 20:14 30.08.2017r

• Like 3

Nick: PiraciK
Powód: Brak czasu na grę, chce zacząć jak najlepiej szkole. Po za tym i tak nie działa mi GTA / MTA i nie mam pojęcia jak to naprawić, dlatego i tak nie mam jak grać. Dzięki wam za miły czas spędzony w PD, thx Kill za szansę :). Miłego szprejowania napy ;p

Zwolniony z panelu 01.09.2017 o 19:03. Dzięki za współprace,powodzenia.

Edited by KillereK
  • Like 2

Nick: Frea

Powód: Nadchodzi maturalna więc zmykam z PTS-a. Nie mam pojęcia kiedy wróce, może od czasu do czasu wbiję pograć na truckerce albo posiedzę na forum. Na pewno nie dam rady nigdzie pracować ani wyrabiać normy, więc żegnam, dziękuję za miłą współpracę wszystkim pedekom i życzę miłej gry ;) Nie mam pojęcia jak to z tymi okresami rozliczeniowymi było, wydaje mi się, ze 4 były, ale jeśli nie to karę przyjmuję. Dzięki Kill i Orzeł za bycie wspaniałymi członkami zarządu.

Zwolniona z panelu 01.09.2017 o 23:49. Dzięki za współprace i powodzenia dalej.

Edited by Orzel67
  • Like 8

Nick: Rastafarian

Powód (opcjonalne): Brak normy,więc ostrzeżenie po raz 3, zwolniony dyscyplinarnie bez kary score.

Zwolniony z panelu o 11:07 02.09.2017r

• Like 3

Nick: Anti

Powód (opcjonalne): chęć pogrania na truckerce , dzięki za szanse, wrócę ;)

Zwolniony z panelu 02.09.2017 o 15:10. Dzięki za współprace i powodzenia dalej.

Edited by Orzel67
  • Like 1

Nick: Orzel

Powód (opcjonalne): Chęć powrotu na trakerke. Dziękuję Tonks za szansę pracy w Pomocy drogowej, Killer tobie dziękuję za szansę na stanowisku vice szefa, mam nadzieje, że nie zawiodłem i dobrze wykonywałem swoje obowiązki, dziękuję również wszystkim z którymi miałem przyjemność pracować w PD. Killer życzę powodzenia w prowadzeniu PD, a pracownikom wielu awansów i premii. Jeszcze raz wam dziękuję i obiecuje, że jeszcze kiedyś wrócę do PD. 

Dzięki za twój wkład w pracę dla PD byłeś dobrym napem, trzymam Cię za słowo, że wrócisz.Jeszcze raz dzięki! /
Zwolniony z panelu dziś o  17;40

Edited by KillereK
  • Like 11

Nick: Marquiez

Powód (opcjonalne): Dzięki Kill za danie mi szansy pracy w tej pięknej frakcji jednakże chciałbym spróbować pracy w Policji. Na pewno wrócę tu wcześniej czy później  :) 

Zwolniony z panelu dziś o 23;50

Edited by KillereK
  • Like 6

Nick: Adamesko

Powód (opcjonalne): Po prawie 6 miesiącach czas trochę przejść na truckerke.

Dzięki gruby za współpracę, fajnie się z tobą pracowało, powodzenia. Zwolniony o 14;35

Edited by KillereK
  • Like 6

Nick: domeno81

Powód (opcjonalne): Po odjęciu mi 300score zamierzam je jak najszybciej odrobić, dziękuję serdecznie za szansę, po premiach do wypłat wnioskuję że nie było ze mną aż tak źle, dziękuję Orłowi za przyjęcie mnie oraz przeprowadzenie szkolenia, całej ekipie naprawdę bardzo miło mi się z wami pracowało oraz rozmawiało, oraz tobie Killerek że mnie nie zwolniłeś do tej pory, na 100% do was wrócę, jak tylko odrobię score na truckerce :) Polecam frakcje dla wszystkich oraz życzę sukcesów :)

Dzięki za współpracę, zwolniony bez kary score/Zwolniony o 14;36

Edited by KillereK
  • Like 4

Nick: Hycello

Powód: Przede wszystkim znudzenie. Dziękuję Slayerowi za przyjęcie, Naimadowi, Tonks oraz Killerkowi za szefowanie, jestem zadowolony, że udało mi się spędzić tutaj ponad pół roku i na pewno nie był to czas stracony. Życzę Wam wszystkim powodzenia i miłej pracy.

Zwolniony o 20:25//Snix

Edited by Snixus
  • Like 10

Nick: Maciek(Macho)

Powód: Wyjaśnione na pw. Dziękuję, że po raz kolejny mogłem przepracować w tej frakcji. Pozostawiam jedno wolne miejsce po sobie :P. Życzę powodzenia.

Zwolniony o 17:00//Snix

Edited by Snixus
  • Like 3

Nick:GenesiS

Powód (opcjonalne): Znudzenie, monotonia i chęć powrócenia na truckerke, dziękuje z całego serca Killerkowi za danie szansy ;) . Do zobaczenia na drogach San Andreas! :truck: :friends:

Zwolniony o 14:54. Dziękuję za wszystko i powodzenia :)

Edited by Tajniak
Godzina zwolnienia

Nick: Snixus

Dziękujemy za współpracę i spędzony we frakcji czas. Zwolniony z panelu dnia 3 października o godzinie 16:25

Edited by Volff
  • Like 4

Nick : PiratEU

Powód : Chęć pracowania w firmie. Dziękuje Killerkowi za danie mi szansy pracowania w Pomocy Drogowej i tobie Tajniak życzę powodzenia w szefowaniu. PS: Jeszcze do was wrócę!!! :)

Zwolniony już.

Edited by Tajniak
  • Like 2

Nick: hack.exe
Powód (opcjonalne): brak piniąszków i chęć ucieczki do firmy. PS. Wrócę tu jeszcze :D

Zwolniony dnia 14 października o godzinie 23:10 bez kary score. Dziękujemy za współpracę

Edited by Volff
  • Like 1

Nick: Ketchup

Nick:Powód (opcjonalne): Spadek formy i brak chęci do gry. Potrzebuję odpoczynku ale zamierzam kiedyś kontynuować swoją pracę w PD.

Zwolniony, kara score - 550score.

Edited by Tajniak
  • Like 2