Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Legend

Nabór [OTWARTY]

Recommended Posts

Nick:loleq123x3

ID: 98538

Staż:1.09.2018r

Score:325

Poprzednie prace:Petrol oraz Pogotowie

Coś o Sobie:Cześć jestem Jakub mam 15 lat mieszkam w Województwie Lubelskim w miejscowości Chełm.Moje zainteresowania to sport oraz gry komputerowe.W wolnym czasie lubię jezdzić na rowerze oraz słuchać muzyki a także grać w piłkę nożną.Jestem osobą zdyscyplinowaną staram się być miłym dla wszystkich kolegów i przyjaciół.Kiedy poprosi mnie ktoś o pomoc nigdy nie odmawiam tylko staram się pomóc najlepiej jak potrafię.Jestem spokojnym chłopakiem i nie sprawiam problemów w domu.Lubię chodzić w wycieranych spodniach.Mam trzy psy które bardzo lubię a czasami chodzę z nimi na spacer.Mieszkam niedaleko miasta w małej wsi gdzie mam bardzo dużo znajomych i kolegów.

Ile dziennie poświęciłbyś czasu na frakcję:3-4 może więcej nawet

Dlaczego Ty:Ponieważ nigdy nie byłem w pomocy drogowej,chciałbym spróbować swoich sił.Będę godnie reprezentował frakcję oraz pokażę wysoki poziom kultury.Znam dobrze cennik usług oraz wszystkie komendy i oznaczenia wezwań.Ze swojej strony obiecuję również pełne zaangażowanie,będę wykonywać tak swoje obowiązki aby szef był ze mnie dumny.Szybko dostosuje się do warunków panujących we frakcji oraz szybko zapoznam się z kolegami z pracy i będę żył z nimi w zgodzie.Nie sprawiam żadnych problemów,jak dostanę szansę godnie to wykorzystam.Myślę,że jestem dobrym kandydatem i dostanę tą pierwszą szansę.Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.