Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Inders

Podania

Recommended Posts

Witam

Nazywam sie Mateusz mam 14 lat. interesuje sie motoryzacja i mechanika. Na serwerze jestem codziennie po kilka godzin. Posiadam skypa.

Moj nick to Gnyszek

score 351

staz 2 miesiace

czas gry to 4db 23godz i 32 min 

mam nadzieje ze mnie wybierzecie i dacie mi szanse 

Witam zarząd Final Build

Witam mam na imię Alan za 3 dni kończę 15 lat. Mieszkam w Polsce w miejscowości Zielona Góra

-Moje zainteresowania 

Uwielbiam grać w piłkę nożna, mta (szczególnie na PTS ). Moim marzeniem jest zostać Truckerem. Uwielbiam ostrą muzykę typu rock, mixy, hip hop. Często gram w starego dobrego Counter Strike 1.6 nie wiem dla czego może przyczyną jest że gram w nią parę dobrych lat.

-Jak zacząłem gracz na tym serwerze ?

Po wpisaniu w przeglądarkę internetową "Serwery truckerskie mta" Wyskoczyła mi ta strona internetowa. Po obejrzeniu kilku filmików na YT z tego serwera sam postanowiłem spróbować swoich sił na tym serwerze. 

-Dlaczego ta firma?

Dlaczego? Otóż ta firma według mnie jest bardziej doświadczona od innych dobre wymagania, wspaniali gracze, dobry rozwój firmy. Poczytałem trochę po innych firmach i nie spodobały mi się tamte ich wymagania.
-Dlaczego ja?

Dlatego że jestem kulturalny, miły, dowcipny zawsze poprawiam ponure humory. Chciałbym spróbować własnych sił w Final Build.

-Staż: około 3-4 miesięcy z lekką przerwą na naprawę komputera

-Minimum 100 score: 190 score ( i nadal rośnie)

-Wysoka aktywność: Zapewniona 

Pozdrawiam Alan

Nick ~WilQ~

Trzecia gwiazdka za nami, także poszukujemy trzech aktywnych pracowników. Zachęcam do składania podań.

Cześć Jestem Nowy na serwerze nie raz gralem na takich serwer i wiem co to jest praca final build ta praca zajmuje sie obudowaniem np objazdem autostrady itd

Teraz coś o mnie

Witam a moze Cześć mam na imię Jakub mam 15 lat i uczestinczam do 3 klasy gimnazjum moj zawód to piłkarz lubie grać w piłkę nożną to jest fajna pasja piłka nożna dla mnie :D. Ta praca to jest mojim  życiem. na starej edycji jak gralem kiedys bylem w tej firmie i pracowalo mi się dobrze z pracownikami i szefami. Myślę ze mozna dac mi szanse ponieważ jestem ogarniety itd zawsze lubialem robic objazdy typu objazd ls itd. 

I myślę że kazdemu mozna dac szanse to wszystko Dzieki :)

Moj Nick : KacperSOS

Login : SzybkiDaf

Witam szanowny zarząd Final Build!

Mam na imię Jakub, za mną 16 wiosen. Moją pasją jest gra w piłkę nożną oraz amatorska grafika komputerowa. Mieszkam nieopodal Olsztyna - warmińskiej stolicy. Kibicuję Dumie Warmii - Stomilowi Olsztyn, a jeżeli chodzi o gałkę światową to wielbię Barcelonę. 

Chciałbym zasilić szeregi Final Build. Przyniosła mnie tu miła atmosfera panująca w firmie, dobre zarobki oraz widzę, że firma rozrasta się w piorunującym tempie. Szeroki tabor i stanowczy zarząd również mnie zachęcił do wstąpienia w szeregi Budowlańców. 

Niejakie umiejętności w prowadzeniu zestawu posiadam. Co prawda nie mam zielonego pojęcia o budowaniu, ale myślę, że nie jest to ogromną przeszkodą. Jutro wybije mi miesiąc gry na PTS-ie. W tym czasie pracowałem dwa razy w Policji, raz w Security Transport, raz w Fast Cargo i raz w Pomocy Drogowej, więc mam doświadczenie jeżeli o to chodzi. Dziennie mogę poświęcić około 2 godziny dziennie na grę, ale zdarzy się i więcej.

Suche fakty:

Hycello

ID: 29633

369 godzin online

835 score

Prawie pół roku stażu

Pozdrawiam,

Hycello

Hycello przyodzieje się w karmelkowy kolor! Poszukujemy jeszcze dwójki pracowników.

Witam rekrutantów jak i właściciela Final Build.

Nazywam sie Tomasz, mam 17 lat i uczęszczam do szkoły budowlanej w swoim mieście. Lubie spedzać czas wylegiwując sie nad wodą i łowić ryby, delektując sie browarem.

Chciałbym dołączyć do Final Build, ponieważ nigdy wcześniej nie grałem w żadnej firmie, a widze ze w tej ludzie są mili i chętni do rozmów. Chciałbym spróbować swoich sił w tej konkretnej dziedzinie, moze sie czegoś doucze wzgledem swojego profilu w szkole, kto wie.

Grałem juz kiedys na PTS aczkolwiek przestałem i z powodu czystki (która chyba była bo mi konto usunęło) musialem zacząć od początku. 

Nick IG: _Zbychu_

ID: 41165

85 Score (i wciąż rośnie w zastraszającym tempie)

26h online

A stażu to w sumie nie wiem ile, gralem jakiś czas temu ale nie potrafie określic, no i po powrocie juz chwile pykam od 18 sierpnia

Witam szanowny zarząd Finał Bulid 

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zatrudnienie mnie w Państwa firmie na stanowisku przewoźnika towarów.

Praca w Państwa firmie w pełni odpowiada moim oczekiwaniom i pozwoli na wykorzystanie moich umiejętności i doświadczenia zdobytego podczas pracy zawodowej.

Przez ostatnie 2 miesiące pracowałem w firmie o nazwie truckerzy jako przewoźnik .

Posiadam niezbędnie kwalifikacje oraz wiedzę potrzebną by pracować w Państwa firmie.

Jestem osobą sympatyczną i wywiązującą się ze swoich obowiązków,dodatkowo moje cechy charakteru to uczciwość i punktualność.

W załączeniu przesyłam moje podanie. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. 

Moje dane na serwerze:

nick : Gnyszek

ilość scora : 327

id postaci: 37813                                                         

Do firmy dostaję się Gnyszek, wystarczyło jedno podanie ;). Zapoznaj się z regulaminem, wpisz na listę postaci i zgłoś na serwerze do mnie lub Indersa. Podanie Zbycha zostanie jeszcze rozpatrzone przez Szefa. Poszukujemy jeszcze tylko jednego pracownika!

nRsAUAg.png

Witam!

Nick: SebaK102

Staz 3 dni :P

score 30

znajomosc GTA MTA 8 lat 

Lat : 14 

mam : team speak 3

COS O MNIE : na im mi Seba jezdze super nie uszkadzam pojazdow  mily w 90 % przeszczegam prawa 

Jestem niezawodny umiem na tym serwerze jezdzic kazdym pojazdem  czekam na odpowiedz 

Witam zarząd firmy.

Mam na imię Daniel oraz mam 16 lat. W grze gram pod nickiem: Zaahain. Interesuje się informatyką, wszystkimi rzeczami z nią związanymi oraz E-sportem. Swoją przygodę z tym serwerem zacząłem na początku 2012 roku, teraz gram na nowo od jakiegoś czasu. Także doświadczenie jakieś posiadam. Na co dzień jestem aktywnym graczem, pracowałem w 2 firmach i zostałem zwolniony przez zmiane szefa przed wypłatą. Mogę poświęcić codziennie parę bądź kilkanaście godzin na rozwożenie towarów ,aby zarabiać pieniądze dla firmy. Przede wszystkim jestem odpowiedzialny i zawsze można na mnie liczyć. Chciałbym pracować w tej firmie ,ponieważ chciałbym pracować w grupie oraz działać na rzecz rozwoju firmy. Normę tygodniową jestem w stanie wyrobić bez żadnego problemu. Z regulaminem się zapoznałem i jestem gotów godnie reprezentować firmę gdybym został przyjęty. Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania, dziękuję za uwagę.

Dodatkowe informacje:

Nick: Zaahain

Ostatnie Prace: Moon Travel - zwolniony przez zmiane szefa, Wood Trans Inc. - zwolniony przez zmiane szefa

ID Postaci: 40430

Łączny czas gry: 3d 07g 17min 27sek

ID Konta: 43554

Score: 286 i wciąż drastycznie rośnie.

Kolejnym przyjętym zostaje Zaahain, zapoznaj się z regulaminem, wpisz na listę postaci i zgłoś na serwerze do mnie lub Indersa. Z powodu zwolnionego jednego pracownika, szukamy jeszcze jednego budowlańca!

Podanie Nieaktualne

Edited by MaRyan112

Witam serdecznie Prezesa Firmy Final Bulid

W dniu dzisiejszym składam podanie na pracownika Final Build. Składam to podanie dlatego że bardzo lubię tą pracę. Znam się na tej firmie dlatego że już parę  razy pracowałem i dlatego chciałem zostać pracownikiem jej na tym serwerze. Jeżeli chodzi o znajomość budowania to jestem bardzo ogarnięty  i chciałbym pomóc temu serwerowi w budowie obiektów. Znam dużo komend które tworzą obiekty. Na różnych serwerach są inne komendy. Ogólne komendy które znam są /createlabel (tekst) , /deletelabel (id labela). Inne które tworzą obiekty to /budka , /budka2 , /rury , /rura , /lampka , /lampka2 , /zwir , /piasek , /drabina , /drabina2 , /pacholek ,/pacholek2 , /znak , /znak2 , /znak3 i wiele więcej. Nie wiem czy te komendy będą na tym serwerze, a jeżeli będą to ułatwi mi pracę w Final Build. Moja wiedza o budowaniu jest bardzo bogata dlatego pisze te podanie. Znam dużo komend i dlatego chciałbym pracować w Final Build . Jeżeli się dostanę do Final Build będę bardzo szczęsliwy. . Ta firma mi się bardzo podoba i bardzo chciałbym zostać pracownikiem. Jestem bardzo ogarnięty oraz miły wobec graczy. To chyba wszystko co chciałem powiedzieć w dzisiejszym podaniu na pracownika Final Build i myślę że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Dziękuje i Pozdrawiam cały skład Final Bulid.

Informacje:

Nick w grze: NaFazie

Score: Mialem 456 ale passow nie pamietam. Teraz 18 (Rośnie bardzo szybko)

ID postaci: 41754

Czas gry: Ogolnie to bardzo dlugo ale na tej postaci zaledwie 4-7 h .

Hello Dear 

As for the hiring of Final Build I submit my letter work.

My name is Diego, I live in Colombia, I have 17, I live with my parents in a small town, I am interested in sports, my manners are high, I consider myself a responsible person that meets my job and am humility and honesty of all problems, I admitted the server about since 2011, I know clearly the rules of the server, I have taken the time to see and read the rules of the company, I am also a person who has the ability to trababar with my teammates and take good I am an active player in an average of 3- 8 hours and in many cases several more hours, wanna be part of your company, as the atmosphere is very nice, my experience is: Wod Trans Inc.

Nick:Diego

ID: 36566

Score: 600 -/+

Thanks for your attention and it all depends on you hopefully are good answers.

Honestly // Diego!

Edited by Andres8a.

Hello Inders. 

My name is Andres, I live in Colombia, I have 18 years, I am a person interested in medicine, mechanics and football, I have very good experience in cargo transportation, and have worked here but I want you, I am a responsible person and I have a great atmosphere with my colleagues, I am admitted to the server from about 4 years, My manners are high, I have also good experience in managing companies did in Wood Trans but for personal reasons I could not follow .

Nick: Andres

ID: 1768

Score: 4635+

Thank you for your atenicon, I hope you consider me.

Andres oraz Diego zostają przyjęci. Zwolniło się jeszcze jedno miejsce. Poszukujemy aktywnego gracza.

Podanie Nieaktualne

Edited by MaRyan112

Witam, w związku z otwarciem naboru do firmy Final Build, zgłaszam swoją kandydature na budowniczego.

Nazywam się Kuba, mam 16 lat, od dwóch lat mieszkam w Niemczech, jestem osobą miłą, oraz chętnie udzielam pomocy nowym graczom.

Oczywiscie jak każdy człowiek lubię się pośmiać, mam duży dystans do swojej osoby.

Interesuje się sportem, muzyką, lubie czasami zamknąć się w sobie i posłuchać dobrego rapu.

Na serwerze jestem od kilku lat, dobrze znam społeczność serwera, gram pod nickiem plej.

Tyle, nie wiem kompletnie co dalej pisać, pozdrawiam serdecznie.

Plej dołącza do ekipy. Nabór trwa nadal, reszta podań została odrzucona.

Witam

Mam na imię Damian, mam 17 lat i uczęszczam do 2 klasy technikum o profilu logistyk.

Jestem osobą spokojną, sprawy staram się załatwiać polubownie bez użycia wulgarnych oraz niepotrzebnych epitetów.

Nie działam pod presją innych osób, lecz nie mam problemu z grą w szerszym gronie.

Jestem osobą komunikatywną, lubiącą się pośmiać.

Na serwerze gram pod nickiem Poons od 2010 roku, spędzam na nim sporo wolnego czasu. Aktualnie posiadam około 5800 score. Przepracowałem w wielu frakcjach/firmach. Zawsze staram się przestrzegać regulaminu danej frakcji/firmy aby potem nie mieć nie potrzebnych konfliktów z szefostwem. 

Myślę, iż moje doświadczenie sprawia, iż jestem interesującym kandydatem na poszukiwane przez Ciebie stanowisko.

Poons

Poons, witamy na pokładzie. Razem z Plejem wpiszcie się na listę postaci i widzimy się na serwerze. Nabór trwa nadal.

pisano 28 sierpień 2015 - 15:12

Witam serdecznie Prezesa Firmy Final Bulid

Mam na imie Adrian mieszkam w Łodzi w Lutym kończe 18 lat. W dniu dzisiejszym składam podanie na pracownika Final Build. Składam to podanie dlatego że bardzo lubię tą pracę. Znam się na tej firmie dlatego że już parę  razy pracowałem i dlatego chciałem zostać pracownikiem jej na tym serwerze. Jeżeli chodzi o znajomość budowania to jestem bardzo ogarnięty  i chciałbym pomóc temu serwerowi w budowie obiektów.   Moja wiedza o budowaniu jest bardzo bogata dlatego pisze te podanie. Znam dużo komend i dlatego chciałbym pracować w Final Build . Jeżeli się dostanę do Final Build będę bardzo szczęsliwy. . Ta firma mi się bardzo podoba i bardzo chciałbym zostać pracownikiem. Jestem bardzo ogarnięty oraz miły wobec graczy. To chyba wszystko co chciałem powiedzieć w dzisiejszym podaniu na pracownika Final Build i myślę że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Dziękuje i Pozdrawiam cały skład Final Bulid.

Informacje:

Nick w grze: Adus

Score: 55

ID postaci: 41734

Staz: Na PTS bardzo dlugo gdzies od 2013 r

Z Powazaniem Adus :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this