Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Lee

Ogłoszenia klubu

Recommended Posts

xhjDUmi.png

Poniżej zamieszczane będą ogłoszenia PTS Klubu zarówno dla graczy jak i klubowiczów.

Odwalacz pokazał, że potrafi zarządzać klubem. Dzięki.

Tymczasowo zarząd nad PTS Klubem będzie pełnił @Lemon.

Dziękuję bardzo inspektorowi za powierzenie mi funkcji szefa PTS Klubu. Postaram się troszkę uporządkować tematy związane z PTS Klubem (stare ogłoszenia już zostały sprzątnięte) oraz po głębszym zastanowieniu, prawdopodobnie na dniach pojawią się wyniki rekrutacji. Wszystkich graczy oczywiście zachęcam do składania podań, potrzebni są nowi ludzie chcący zrobić coś dla serwera. Jak mi się coś przypomni, to dopiszę. Miłego wieczoru :)

By Lemon.,

Dodatkowo w każdym temacie związanym z PTS Klubem została zaktualizowana grafika.

@drftmn opuszcza klub na własne życzenie. Dziękuję za poświęcony czas oraz włożoną pracę.

Od dnia dzisiejszego eventowym kontem graczy zajmował się będzie @Lampard. Wszelkie sprawy z tym związane zgłaszacie do niego.

Jak już większość zdążyła zauważyć, @MjolnirThor opuszcza klub na własne życzenie. Dziękuję za duże zaangażowanie w życie Klubu.

Chciałem podziękować @inspektor oraz @Lemon. za zaufanie i powierzenie mi tej funkcji.

Ze swojej strony liczę na owocną współpracę oraz wyrozumiałość w pierwszych dniach mojego szefostwa.

Osoby z chętne przyczynić się rozwoju serwera zapraszam do składania podań!

Miłego Dnia :D

Nasze szeregi na własne życzenie opuszcza @Lemon.. Dziękuję za poświęcony czas dla Klubu i wiedz, że drzwi do nas zawsze otwarte!

@ReD oraz @Volff opuszczają klub na własne życzenie. Dziękujemy za poświęcony czas i włożoną pracę. 

@Shot. odchodzi z Klubu na własne życzenie. Dziękujemy za wszystko!

@Wersjon opuszcza Klub na własne życzenie. Za wszystko dziękujemy.

Wczoraj z okazji Dnia Dziecka, każdy Klubowicz za staż i aktywność otrzymał możliwość kupna pojazdu Dune.

Niestety Klub opuszcza @Iwanowicz. Dziękujemy za pomoc przez te pół roku! 

03.08.2019

Klub opuszczają @Falon ( Kamyk ) oraz @KonDziqq.

---------------------------------------

Małe "ogłoszenie"

Po ostatnich wydarzeniach przemyślałem parę spraw i zauważyłem swoje błędy. Nie traktowałem Klubu na poważnie. 

Kompletnie zapomniałem o powodzie założenia Klubu i jego przeznaczeniu.

Bardziej patrzyłem na swoje poglądy.

Sporo osób pewnie uważa mnie za osobę kompletnie nienadającą się na to stanowisko i tu uwaga - zgadzam się z wami w 100%.

Nie potrafię zarządzać rzeczami na taką skalę, ale jedno wiem - chce dla serwera jak najlepiej.

Kiedy Lemon wybrał mnie na kolejnego szefa, na decyzje miałem mało czasu.

Podjąłem dla mnie ciężką decyzję i jestem w miejscu w którym jestem. Sytuacja nie jest kolorowa, ale mogę obiecać, że się to zmieni.

Częsty brak czasu uniemożliwia mi dawanie od siebie 100%, dlatego niedługo najprawdopodobniej pojawi się ktoś kto odciąży mnie w obowiązkach "szefowania", a wbrew pozorom jest ich trochę. 

Z tego miejsca chce przeprosić wszystkich za swoje zachowanie i zapewnić, że nieważne co - będę się starał aby Klub oraz serwer trzymały się jak najlepiej i abyśmy wspólnie tworzyli zgraną społeczność.

@KamekFH opuszcza klub na własne życzenie. Dzięki!

@Kapi0988 oraz @Om_Ega za swoje zachowanie podczas ostatniego eventu zostają ukarani odebraniem pozwolenia na posiadanie pojazdu Specjalnego, a pieniądze ze sprzedaży do Komisu zostaną przekazane na Konto Eventowe.

@Zykfrydes za swoje niekulturalne zachowanie na czacie, zostaje ukarany odebraniem pozwolenia na Dune. Dodatkowo dostaje OSTATNIĄ szansę na poprawę. Jakiekolwiek kolejne takie zachowanie będzie skutkowało usunięciem z Klubu.

@Lampard opuszcza szeregi Klubu na własne życzenie. Dziękuje za poświęcony czas!

Postanowiliśmy troszkę zreformować PTS klub by bycie w nim sprawiało więcej radości i wiązało się nie tylko z obowiązkami i prawami ale też przywilejami. Tutaj przedstawię krótko założenia tej drobnej reformy. 

Od dziś lider PTS Klubu wybierany jest na 3 miesięczną kadencję. Na lidera mogą zostać wybrani członkowie Klubu o randze Elektor. Wyboru dokonują wszyscy członkowie Klubu poprzez tajne głosowanie prowadzone przez Skrutatora. 

By dostać się do Klubu należy tak jak wcześniej złożyć podanie, jednakże teraz nad każdą kandydaturą odbywa się dyskusja i głosowanie członków Klubu w randze Elektor. By kandydatura przeszła, wymagane jest uzyskanie 2/3 głosów (66,6% + 1 głos). Ostateczną decyzję o przyjęciu danego kandydata podejmuje lider. Osoba, która dostała się do Klubu jest w randze Nowicjusza. Przysługuje jej prawo do głosowania przy wyborze Lidera. Nie przysługują mu żadne inne przywileje( w tym dune). 

Tyle jeśli chodzi o reorganizację. Zostaną również jasno postawione cele i zadania PTS Klubu, oraz są podjęte starania by Klub otrzymał kolejne przywileje. Pozostałe informacje zostaną przedstawione przez kompetentne władze PTS Klubu. Rekrutacja, która się odbywała zostaje anulowana. Należy od nowa pisać podania.

Guest
This topic is now closed to further replies.