Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bobr

Zadaj Pytanie Administracji

Recommended Posts

Czy w związku z zamknięciem firmy Express Taxi administracja planuje otworzyć rynek ponownie? :)

By Tajniak,

Póki co, nie

Administracja planuje kiedykolwiek wgrać własne podmianki jak na niektórych serwerach, typu premier w kombi, stratum w sedanie itd.

By Fabio,

Nie.

Czy zostaną dodane towary sezonowe dla firm i truckerów z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych? 

By Angel,

Nie będzie

Czy zostaną dodane towary sezonowe dla firm i truckerów z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych? 

Albo jakiś event? Chociażby te szukanie jajek, jak co roku?

By Grzan3k,

Musicie uderzać do PTS Klubu.

Czy w przeciwieństwie do wyboru projektu Magazynu Doherty gracze będą mieli wgląd/możliwość przekazania aprobaty dla projektów wysp?

By Grzan3k,

Nie obiecuję, ale czemu by nie ;)

Jest szansa że na serwerze zostanie dodany autobus przegubowy?

e43ef2ccffd352b2e2e25dcd46fff910.png

Dlaczego oszukujecie ludzi?

By Angel,

Bez Pawła mamy związane ręce. Tyczy się to changeloga na serwerze.

By Grzan3k,

Nie wszystko zawsze idzie zgodnie z planem.

Jako że juz 24 Marca, kiedy możemy spodziewać się zakończenia PTSowej zimy?

By Fabio,

Teoretycznie zima dopiero się zaczyna :D

Czy w związku z tym iż nie ma firmy która woziła by się SecuirityCar'ami można by je nabyć w komisie czy nie?

By Polniak,

Na chwilę obecną Securicary dostępnę są tylko jako pojazd firmowy, zatem zwykły gracz nie może nabyć tego pojazdu.

Czy administracja planuje jakąś niespodziankę dla gracza który dostanie ID postaci 100000?

By Fabio,

Niee, raczej nie :D

1.Krążą plotki ze dla Military Logisticks Barack ma być wymieniony na patriota jak idą postępy w tej kwestii i kiedy planowane jest wprowadzenie tego rozawiązania ? i oczywiście czy to jest prawda?

2. Czy planowane jest dodanie nowych wysepek na mapie? czy to juz jest definitywna mapa ?

Edited by Brianer
By Tajniak,

1. Nie ma takich planów.

By Grzan3k,

1. Coś takiego miało mieć miejsce, ale w końcu chyba do tego nie doszło.
2. To zależy od was, wy budujecie, my wgrywamy. Jak się graczom podoba, to ja nie widzę przeszkód do wgrania. *Tracker*

By Angel,

1. Myślałem, że to nadal jest w planach. Ja deklaruję, że jest to w planach i jest to całkiem wykonalne (nie wymaga pomocy od Pawła)

Pytanie do nowego administratora. Myślę że to pytanie zainteresuje wszystkich.

Obecnie mamy 0 moderatorów serwera. Czy w związku z tym można składać podania na moderatora? A jeśli tak to gdzie. Dziękuję.

By Grzan3k,

http://truckers.com.pl/topic/15920-og%C5%82oszenia-serwerowe/page-5#entry345936

Kiedy zostanie powołana osoba do zarządzania Warsztatem?

By Grzan3k,

Postaram się takową powołać najszybciej jak będzie to możliwe.

Czy zostanie dodana opcja żeby samemu naprawiać naczepy?

By Lipazy,

Bez Pawła będzie to raczej ciężki temat, ale kto wie? Być może kiedyś zostanie to wprowadzone

Sorki jesli to glupie ale :/

Czy bedziecie wprowadzac zmiany w firmach typu ze bedzie wiecej poziomow specjalizacji?

By Tajniak,

Póki co, nie. Jest ich wystarczająca ilość, jedyne zmiany jakie mogą się pojawić w najbliższej przyszłości to wymagania na dany poziom.

Czy macie większe plany nad serwerem? aktualnie widać że  właściciele się starają ale niestety sporo zasobów jest nie autorskich i czy jest szansa pomocy przy serwerze,przy zasobach ze strony gracza?

//edit

Zacznę od licznika,mogliśmy go zobaczyć na serwerze iyw pod nazwą (umpaumpa - to był zasób z tym licznikiem a nie serwer....),jedynie grafike dodaliście(ciemne tło do tego licznika) i poprzestawialiście ikonki.

Panel logowania,który jest na community od dłuższego czasu(1:1)

Jak narazie tyle znalazłam,jeśli coś więcej znajdę to postaram się tutaj dopisać.

Nie reklamuje serwera,zresztą taki serwer juz nie istnieje.

Może i jestem nowa,ale wiele osób pewnie to tak oceni,nie lepiej to zmienić? żeby zobaczyli ludzie że się staracie?.

Edited by Anonimowa
By Fabio,

Po pierwsze nie reklamuj serwera (adres usunięty), a po drugie licznik jest akurat autorski i jest on autorstwa MaVeRa, a to, że się pojawia jakaś wersja tego licznika na innym serwerze wynika z tego, że to oni go ukradli, prostacko wycięli. Pomijam, że tu jest znacznie dłużej niż tam :P

By Grzan3k,

Jesteś nowa i masz prawo nie wiedzieć, ale, żeby od razu stawiać na to, że coś jest nieautorskie tylko dlatego, że widziałaś to gdzieś indziej i do tego bez uprzedniej analizy? Troszkę to głupie, ale nie mi oceniać. Po pierwsze, wszystkie skrypty, grafiki etc. na serwerze są autorskie i tworzył je już bardzo dawno, stary skrypter. Jeżeli zobaczysz gdzieś nieudolnie skopiowaną wersję to będziesz przynajmniej teraz wiedziała skąd ją skopiowali.

Planowaliście kiedyś wprowadzić czat lokalny dla policji?

Skoro są ulepszane rozładunki (chodzi o wygląd) to czy w planach jest zmiana dróg na jakieś ładniejsze i czy pojazdy zostaną też odświeżone wyglądem (chodzi o ten brud, kurz itd. na nich) oczywiście rozumiem, że musi być Paweł tak?

Skoro są ulepszane rozładunki (chodzi o wygląd) to czy w planach jest zmiana dróg na jakieś ładniejsze i czy pojazdy zostaną też odświeżone wyglądem (chodzi o ten brud, kurz itd. na nich) oczywiście rozumiem, że musi być Paweł tak?

Jeśli chodzi o kurz na pojazdach to mod jest na naszym forum: http://truckers.com.pl/topic/18750-modyfikacja-usunięcie-brudu-z-naszych-pojazdów/#entry263141

Przepraszam za odpowiedź bo nie jestem członkiem administracji.

By Polniak,

Skoro nie jesteś członkiem administracji to nie odpowiadaj w tym temacie.

Czy zostanie przerobiony jakoś ten rozładunek?

Ponieważ:

- Jest problem z wyjazdem bez uszkodzenia zestawu

-Jak zjedzie się kilka osób na raz to jest problem z brakiem miejsca do załadowania

https://imgur.com/a/gw34J

Edited by Om_Ega
By Fabio,

W kwestii tego problemu związanego z tym rozładunkiem oznaczyłem dzisiejszego dnia w trackerze informację o tym, więc najpierw to sprawdzę, a potem spróbuję z tym podziałać :P

Czy będzie nowy wjazd do Green Islands ? (np. z SF)

Edited by Wersjon
By Grzan3k,

Zależy od osób tworzących nową wyspę.

Witam, czy dało by radę naprawić zarobki z kategorii napoje, bądź po prostu je skorygować?

Jak widać na załączonym zdjęciu, towar lemoniada, który można odblokować już od 3200 score jest w bardzo podobnym przedziale cenowym jak pisswasser, który odblokowuje się przy 4800, nie rzadko się zdarza, że bardziej opłaca się transportować lemoniadę niż towar który stosunkowo jest "dla kierowców z większym doświadczeniem".

Dodam, że przy "niższych poziomem" ładunkach, problem taki nie występuje i różnica jest zauważalna biorąc towar z coraz to wyższej kategorii.

epQSJ0q.png

Pozdrawiam,

Hubert

Edited by Hubeert

zgadzam się z Hubertem, podobna sytuacja jest w kategorii piwa :[

By Fabio,

Nie do tego służy ten temat. Ostrzeżenie słowne.

Nie wiem czy tutaj to napisać czy gdzieś indziej ale napiszę tu. 

Dlaczego po restarcie serwera zniknął mi tuning z mojej stratumy? 

Edited by Om_Ega
By Fabio,

Bo tuning znika po restarcie serwera :P