Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Bobr

Zadaj Pytanie Administracji

Recommended Posts

Mam problem z odblokowaniem mojego priv autka [stratumy].

Za każdym razem gdy odjadę gdzieś dalej to gdy wrócę to nie mg ruszyć z pod domku.

A reconect nie mam ochoty robić co 5/10 minut.

Czy mógłby zostać naprawiony ten bag/skrypt czy jak to się tam nazywa?

Mam dość nie typowe pytanie. Dałoby radę ustawić FPS limit na serwerze na 60?

@Down

No w konsoli jest napisane, że 60 lecz te 60FPS jest wtedy, kiedy stoimy. Dzisiaj sprawdzałem i nie tylko ja tak mam, że podczas jazdy FPS przy nawet dobrych PCtach potrafią spadać do 40. Skoro tak się dzieje, to można liczyć na jakąś optymalizację czy jakieś kroki podjęte w tym kierunki? Wiem jak wygląda sytuacja z Pawłem, dlatego proszę mnie nie bić za to pytanie :/

Edited by zlatan_przegryw

@Up. jest ustawione na 60 ;) "Server FPS limit: 60"

Adm.

By Fabio,

?

Czy może administracja zmienić hasło do mojego konta? 

ps: na odpowiedź od Pawelo  czekam już od 4 dni  ;)

Edited by Nycer
By Fabio,

Taki zwykły administrator raczej nie, jak nie Pawelo to może Lee (nie wiem czy ma dostęp w związku z kontami, ale na pewno z logami) albo może Grzanek..

Witam, czy zostanie wniesiona poprawka w temacie respawn'y pojazdów? Jak każdy dobrze wie jest to nie mały problem, pojazdów jest od groma, miejsca już tyle nie.Jest to przykład gdy respisz naczepę a potem masz problem z jej podpięciem, ze względu na brak miejsca.Problem ten występuje w LS na dwóch respawnach, i w LV na jednym, naczepy lubią tam wchodzić pod ten murek, daszek czy jakkolwiek by to nazwać obiekt, przez co się bugują i równocześnie wrakują.Chciałbym się spytać czy administracja była by skłonna przenieść respawny pojazdów na "nowe" zbudowane przez graczy, o ile tacy potencjalni chętni na wybudowanie nowych respawnów by się znaleźli?.Jest też druga opcja, trochę mniej bezwzględna dla starych respawnów, może wystarczy je po prostu lekko przerobić, bądź dodać opcję by pomoc drogowa mogła takie pojazdy odholowywać na parking, hangar?.

Dodam zdjęcia jak to wygląda przez większość czasu.

EmvwBE7.png

QTFBsnk.png

Czy kiedy kolwiek będzie przywrócone słynne IRC?

Witam. Pytanie do Grzan3ka. Czy zamierza zrobić coś z administratorami którzy na serwerze nie byli od dobrych kilku miesięcy?

Wyjątek stanowi forum, bo tu wejdą od czasu do czasu. Moim zdaniem szkoda trzymać takich na siłę, którzy już nic nie wnoszą od siebie dla serwera.

Szkoda tylko zajmować miejsce, bo może ktoś nowy okaże się bardziej aktywny, wniesie nowe pomysły i przede wszystkim wprowadzi od siebie jakieś nowości na serwer.

Pozdrawiam. 

By Grzan3k,

Pewnie, że tak. Wiadomo, że będzie to rozłożone z czasem bo nie ma sensu od razu kogoś degradować ze względu na aktywność. Raz jest lepiej, raz gorzej. Wiadomo, że jeśli będzie to trwało zbyt długo to czekać nie będę.

Trwają poszukiwania nowego skryptera, czy czekacie aż sam ktoś się zgłosi?

W ostatnim temacie dot. Skryptera sprawa nagle ucichla dlatego zadaje to pytanie l.

Witam. Pytanie do Grzan3ka. Czy zamierza zrobić coś z administratorami którzy na serwerze nie byli od dobrych kilku miesięcy?

Wyjątek stanowi forum, bo tu wejdą od czasu do czasu. Moim zdaniem szkoda trzymać takich na siłę, którzy już nic nie wnoszą od siebie dla serwera.

Szkoda tylko zajmować miejsce, bo może ktoś nowy okaże się bardziej aktywny, wniesie nowe pomysły i przede wszystkim wprowadzi od siebie jakieś nowości na serwer.

Pozdrawiam. 

Jeżeli mogę się wtrącić, a sądzę ze mogę bo byłem administratorem prawie 2 lata, to dodam coś od siebie. Bycie administratorem to nie przesiadywanie na serwerze po 20h i spełnianie zachcianek graczy, to jest tylko wierzchołek góry. Większość pracy, pomysłów i innych ważnych rzeczy odbywa się raczej poza grą. 90% rzeczy tworzy się właśnie głównie na forum. Nie żebym stawał w obronie tych co nie wchodzą na serwer od 3 miesięcy czy coś, ale to, że jakiś admin nie siedzi dzień w dzień po 5 godzin na serwerze nie znaczy, że nic nie robi. Takie ot spostrzeżenie, może komuś ułatwi rozumowanie.

Witam pytanie do Administracji odemnie, czy jest chociąż cień szansy aby zwiekszyć barrackowi predkość maxymalna?  bo czasem czuje sie jak zawalidroga,kiedys ktos mi mowił ze nie zgadza sie jeden z adminów aby była wieksza predkość,moze jednak da mu sie o te pare oczek podbić ta prędkość,z Poważaniem Brianer

Edited by Brianer

czy będzie kiedyś zmniejszone palenie paliwa pojazdu DFT?

Kiedy będzie rozdawany Sultan?

By Fabio,

To bardzo głupie pytanie...

By Grzan3k,

To nie jest zależne ode mnie a od was.

Dlaczego pewien administrator "zabrania" pomocy innym poprzez dawanie warnów za sensowne i pomocne innym  posty?

Na prośbe Fabia.

#E1: A odnosząc się do postu w apelacji?

1.

2VbmmG9.jpg

2.

YuJeRPV.jpg

Edited by Karol3000
By Fabio,

Podaj przykład. Wiem, że chodzi o mnie.

By Fabio,

UP: Pisząc tego typu posty łamiesz zasady. Jeśli nie jesteś proszony o wypowiadanie się w skardze, nie jesteś świadkiem, oskarżonym ani oskarżycielem, to jaki to ma cel? PTS to gra, a nie prawdziwe życie, więc ten komentarz nie był wcale pomocny.

By Tajniak,

Nie stosujesz się do zasad, proste? Proste :)

Od czerwca najprawdopodobniej Google będzie oznaczać wszystkie strony z certyfikatem "HTTP" za niebezpieczne, tym samym czy nasze forum przeskoczy na certyfikat "HTTPS" do lata tego roku?

By Lee,

Tak

Witam. Czy w najbliższym czasie administracja planuje dodać nowe reakcje na forum? :) Takie reakcje są dostępne m.in na różnych forach CS 1.6. Pozdrawiam. 

11454321_Beztytuu.png

By Tajniak,

Odpowiem na pytanie pytaniem. Po co to?

By Grzan3k,

Pomyśli się. To zależy od was no i w pewnym stopniu od nas bo jak się przyjrzysz to zobaczysz, że ich fora są w wersji 4.x a nasze już dawno sto lat za murzynami.

Pytanie do administratora, który zajmuję sie Facebook'iem.

Czy będą  nadal dodawane SS?

By Tajniak,

Będą, ale muszę ich trochę zebrać

Pytanie do Ministra Frakcji.

Czy będą kiedykolwiek wprowadzone zapowiadane zmiany, dotyczące karania nowych graczy bez ostrzeżenia wielogodzinnym więzieniem?

By Fabio,

Jasne, że tak. Między innymi dlatego nie pojawił się jeszcze nowy/stary (zmodyfikowany) regulamin Policji, bo razem z obecnym szefem, tj. Chlebek, chcemy, żeby wyglądało to jak najlepiej. Nie podaję terminów, bo różnie to bywa, ale na pewno będzie to zrealizowane.

Będzie wprowadzone brak graczy na radarze podczas poscigu w taryfikatorze jest to troche bez sensu, poniewaz teraz nikt nie moze uciec bo policjant wie gdzie ta osoba jest nawet jak schowamy sie w domku to i tak dostaniemy mandat.

By Fabio,

Na razie nie, ale osobiście miałbym inny pomysł. Widoczność gracza (ikonki) na radarze, który tak duży nie jest oraz na mapie pod F11 z ustaleniem jakiegoś sensownego zasięgu. Wtedy byłoby git.

Czy można założyc temat "Zadaj pytanie PTS klubowi"?

By Grzan3k,

PTS Klub o to zapytaj

By WiejskaPyra,

Nie widzę potrzeby aby taki temat istniał.

Dzień dobry,

kiedy zostanie usunięty komunikat przy logowaniu o nadchodzącej zimie?

Dziękuje i pozdrawiam cieplutko :)

Czy na serwerze będzie dodany ''real time'', czyli za oknem ciemno to na serwerze też.

Druga sprawa czy można zmienić zegar na z ''czasu serwera'' na prawdziwy czas? Nie trzeba będzie tracić czasu na sprawdzanie czasu tylko myk i widzimy.

By Angel,

To raczej bardziej pasuje do trackera.

By Fabio,

Było poruszane i raczej na pewno nie.

Czy macie większe plany co do serwera? chodzi mi o reklame u youtuberów,większe zmiany,czyli lepsze gui,lepszy i ladniejszy panel logowania itd?

By Lipazy,

Chyba nikt nie widział tego pytania. Powinien na nie odpowiedzieć w sumie organizator, Pyrson. Ale chyba sam zapomniał o tym evencie, nad czym ubolewam nie tylko ja z tego, co widzę

Czy administracja ma zamiar usunąć obiekty starej bazy Exprees Taxi? 

By Angel,

Słuszna uwaga. Miałem wyłączyć ale jakoś zapomniałem.