Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Bobr

Zadaj Pytanie Administracji

Recommended Posts

Pytanie do administratora, który zajmuję sie Facebook'iem.

Czy będą  nadal dodawane SS?

By Tajniak,

Będą, ale muszę ich trochę zebrać

Pytanie do Ministra Frakcji.

Czy będą kiedykolwiek wprowadzone zapowiadane zmiany, dotyczące karania nowych graczy bez ostrzeżenia wielogodzinnym więzieniem?

By Fabio,

Jasne, że tak. Między innymi dlatego nie pojawił się jeszcze nowy/stary (zmodyfikowany) regulamin Policji, bo razem z obecnym szefem, tj. Chlebek, chcemy, żeby wyglądało to jak najlepiej. Nie podaję terminów, bo różnie to bywa, ale na pewno będzie to zrealizowane.

Będzie wprowadzone brak graczy na radarze podczas poscigu w taryfikatorze jest to troche bez sensu, poniewaz teraz nikt nie moze uciec bo policjant wie gdzie ta osoba jest nawet jak schowamy sie w domku to i tak dostaniemy mandat.

By Fabio,

Na razie nie, ale osobiście miałbym inny pomysł. Widoczność gracza (ikonki) na radarze, który tak duży nie jest oraz na mapie pod F11 z ustaleniem jakiegoś sensownego zasięgu. Wtedy byłoby git.

Czy można założyc temat "Zadaj pytanie PTS klubowi"?

By Grzan3k,

PTS Klub o to zapytaj

By WiejskaPyra,

Nie widzę potrzeby aby taki temat istniał.

Dzień dobry,

kiedy zostanie usunięty komunikat przy logowaniu o nadchodzącej zimie?

Dziękuje i pozdrawiam cieplutko :)

Czy na serwerze będzie dodany ''real time'', czyli za oknem ciemno to na serwerze też.

Druga sprawa czy można zmienić zegar na z ''czasu serwera'' na prawdziwy czas? Nie trzeba będzie tracić czasu na sprawdzanie czasu tylko myk i widzimy.

By Angel,

To raczej bardziej pasuje do trackera.

By Fabio,

Było poruszane i raczej na pewno nie.

Czy macie większe plany co do serwera? chodzi mi o reklame u youtuberów,większe zmiany,czyli lepsze gui,lepszy i ladniejszy panel logowania itd?

By Lipazy,

Chyba nikt nie widział tego pytania. Powinien na nie odpowiedzieć w sumie organizator, Pyrson. Ale chyba sam zapomniał o tym evencie, nad czym ubolewam nie tylko ja z tego, co widzę

Czy administracja ma zamiar usunąć obiekty starej bazy Exprees Taxi? 

By Angel,

Słuszna uwaga. Miałem wyłączyć ale jakoś zapomniałem.

Czy naprawi ktoś kiedyś zbugowaną stację koło komisariatu w SF? Podjeżdża się elegancko, wciśnie się przez przypadek obok diesla zamiast na przycisk diesel i stacja nagle wybucha. Jest też tak, że jak ktoś się loguje i ma widok na tą stację to ona wtedy też wybucha, jak ktoś tankuje.

Edited by Lemon.

Czy w oknie logowania pojawi się kiedyś opcja "zapamiętaj hasło?"

Miałem na myśli grę :)

By Gang,

Przecież jest taka opcja, chrome oferuje zapamiętanie hasła do danej witryny, inen przeglądarki chyba też. :D Po co tworzyć taka opcję osobno? :D

By Fabio,

Gang napie, chodzi o taką opcję w grze. :D

By Gang,

AAAAAAAA, to trzebabyło od razu! :D To nie wiem, ale jestem za :E

By Lee,

apropo tego - kiedyś temat był poruszany. Nie będzie "zapamiętaj hasło", bo po otrzymaniu bana wytłumaczenie "bo brat usiadł" stanie się sensowne.

Czy na serwerze pojawią się kiedyś pojazdy z silnikiem elektrycznym/na wodór lub czy zostanie dodana opcja wyboru silnika spalinowy/elektryczny/wodorowy?

By Fabio,

Na razie nic na ten temat nie wiadomo. Nie było pomysłu, dyskusji nad tym etc. Może kiedyś tak, ale aktualnie odpowiedź brzmi nie.

czy będzie dodana większa ilość pojazdów(podmianek typu DFT-30, Wywrotka etcetera)?

Edited by Wersjon
By Avenged,

Niedługo się dowiecie, aktualnie trwają pewne prace.

Czy administracja rozważyłaby wysłanie "reklamy" na wszystkie e-maile wpisane do kont na tym forum? Tak duża baza użytkowników nie może się zmarnować, a kto wie, może parę osób by sobie przypomniało o PTSie i wróciło do grania :)

By Grzan3k,

W sumie dobry pomysł. Jutro o tym pomyślę i szczegółowo dopracuje wysłanie maila.

Czy jest jakiś Administrator który nadzoruje PTS Klub? Pytam, bo przydałoby się tam kilka aktualizacji np. kto zarządza klubem oraz cena dune".....". 

By Fabio,

Klubem ze strony administracji zajmuje się Wiejska_Pyra.

Będzie jeszcze na serwerze kiedyś deszcz nie wywołany z panelu?

By Lipazy,

Deszcz został wyłączony ze względu na to, że ludzie narzekali na lagi. Nie da się dogodzić każdemu, ale nie sądzę żeby deszcz miał wrócić do nas jakoś szybko.

1) Czy powstaną jakieś nowe osiedla mieszkaniowe? 
2) Czy zostanie dodanych trochę więcej domków o wartości powyżej 1kk? :)

By Avenged,

1. Chwilowo nie
2. Będą podnoszone niektóre ceny domków

Czy będzie będzie dodana możliwość zapisywania skinów we frakcjach?

By Fabio,

Nie zapowiada się na razie, ale gdyby była taka możliwość to zapisywanie skina byłoby i do frakcji i do firm.

Czy PTS Klub będzie również działać na SA-MP?
Jeśli tak to rozumiem byłby jakiś podział na tych z MTA i SA-MP? 

Czy kiedy skończy się kryzys jest szansa na poprawę zarobków dla graczy, którzy mają powiedzmy 4k score+ ??
Zwykle jest tak jak się przekroczy te 2,5 3k score zarobki byłe identyczne jak dla tych co już mają dużo więcej tego score.

By Avenged,

Nie, stan kont takich graczy jest i tak zbyt duży.

Ja tak z pytaniem z innej beczki - Kto teraz o ile ktos taki jest zajmuje sie tworzeniem tych wszystkich zaakceptowanych propozycji? (gamemode)

Edited by AlameR
By Angel,

Nie ma takiej osoby :D Admini akceptują albo odrzucają propozycje, które uważają że ich dotyczą albo leżą tak długo że trzeba coś z nimi zrobić. Paweł ma już tyle do zrobienia "w kolejce", że starczy mu spokojnie na bliżej nieokreślony czas.

Czy firmy które nie sa aktywne na forum są bankrutami czy mozna jakoś je reaktować ??

By Venduto,

Można podjąć próbę przy otwartym rynku, jednak stawiamy na oryginalność

Nowe domki!

W końcu są dostępne w sprzedaży długo oczekiwane przez wielu graczy domy na wyspie Los Santos.

Śpieszcie się z zakupem bo jest ich naprawdę niewiele  :)

mta-screen_2018-05-29_00-07-37.png

Pytanie do: Marek

Z tego co pamiętam za czasów Maweja były tam domki, ale wycofano się z tego po tym jak pojazdy spadały pod textury.

Jaką mamy pewność że pojazdy nie będą spadały pod textury? Ta kwestia została jakoś usprawniona czy jest jak było i nowi właściciele będą "królikami doświadczalnymi"?

By Tajniak,

Domki były testowane. Jeżeli pojazdy będą zablokowane freezem, nic się nie stanie.

By Marek,

Przez pewien czas testowałem to właśnie i ani razu nie wpadł mi pojazd, ale należy pamiętać, że pojazdy łapią freez dopiero po wyjściu z pojazdu a nie jak zaparkujemy i siedząc w pojeździe damy /quit. Z tego co też wiem i widziałem niektórzy zostawiają pojazdy na tym parkingu bez freeza i także pojazdy nie wpadają. Obiecać niczego nie mogę - jakby się coś działo proszę do mnie zgłaszać.

By Grzan3k,

Jak się nie mylę to od tamtego czasu Paweł chyba coś w tym kierunku robił.

Pytanie do Marka odnośnie domu na wyspie w LS. Kupiłem domek który posiada garaż. Czemu się on nie otwiera? To jakiś błąd czy tak ma być? 

By Tajniak,

To są domki bez otwieranych garaży :]

By Avenged,

Tylko kilka domków ma otwierany garaż, można je czasem wygrać w różnych eventach, lub upolować gracza który taki ma i przekonać do sprzedaży.

Czy istnieje możliwość usunięcia drzewek obok Domu? Mam domek za 6,25mln a nie mam miejsca nawet naczepe gdzie postawić bo drzewka są poustawiane nawet nie koło siebie tylko byle jak byle gdzie...

@Fabio przybliżysz mi jakąś datę? Czyż nie wystarczy usunąć w map editorze i wgrać? ;p

Edited by Famek
By Fabio,

Teoretycznie jest taka możliwość, aczkolwiek są to drzewka z mapy. Można by pomyśleć nad rozwiązaniem tej niedogodności, ale to jeszcze nie teraz.