Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Bobr

Zadaj Pytanie Administracji

Recommended Posts

Kryzys? W sumie zapomniałem że trwa.

Pytanie: Czy w najbliższym czasie planowane jest może otwarcie rynku dla firm (prawdopodobnie nie, ale spytać nie zaszkodzi :L)?

By Venduto,

Niedawno została utworzona nowa firma, dlatego nie przewiduje się otwarcia rynku

Czy jest szansa, że będą freezy na parkingach jak pod domkami? Czy bez ingerencji Pawelo nie zrobicie z tym nic?

Edited by IwanRk
By Grzan3k,

Bez pomocy skryptera się nie obejdzie, więc na tę chwilę odpada

Wybaczcie za ten post pod postem, ale dopiero teraz mi się przypomniało + mam większą szansę na odpowiedź :D.

Czy Taksówki jeszcze wrócą do obiegu i będzie można je zakupić w komisie?? Sprecyzuje od razu z możliwością przewożenia osób jak na busach czy autobusach :D

By Gang,

Jest taka możliwość, ale to jeszcze do ustalenia. ;) Nie zaprzeczam, nie potwierdzam. :D

Czy wciąż będą pojawiać się remonty dróg?

By Grzan3k,

To pytanie do graczy, nie do nas. My jedynie co robimy to wgrywamy.

Który Administrator zajmuje się teraz stacjami radiowymi? :)

Będę miał do Niego prośbę na PW o poprawę jednego radia :)

Siemka, kiedy będzie naprawiony błąd i będzie można normalnie wbić na serwer? Pozdrawiam ciepluto

By Lee,

Idź być smieszny gdzieś indziej, Warn x1.

Witam, kiedy będzie dostępny ciemny styl forum? :icon_smile5:

By Avenged,

Po przetestowaniu, czyli w niedalekiej przyszłości.

Pytanie do @Lee.
Czy będzie możliwość jak na poprzednim forum, aby wchodząc swój profil było widać tą zakładkę "o mnie" ?

By Grzan3k,

Istnieje coś takiego. Jak sobie wejdziesz w edycję profilu to na dole masz zakładkę "O mnie"

Czy będzie możliwość kiedyś wprowadzenia owiewki do FCR-900? :firefirefire:

By Avenged,

Prawdopodobnie nie, nie widzę potrzeby biznesowej.

Kiedy przestaniecie okłamywać graczy i dlaczego to robicie?

By Grzan3k,

Brak sprecyzowanego pytania, następnym razem potraktuje to jako spam.

Hej, mam pytanie co do ostrzeżeń na forum. W regulaminie jest zapis "7. Ilość ostrzeżeń można zredukować poprzez pomocne udzielanie się na forum, pisanie skutecznych poradników lub z upływem czasu(pod warunkiem dobrego sprawowania)" i ciekawi mnie jak długi czas jest potrzebny by ostrzeżenie mogło być zredukowane. Ja sam mam 2 ostrzeżenia na forum z czego jedne jest z 2011, a drugie z 2013 roku. Trochę mnie te warny irytują i stąd właśnie moje pytanie. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam :D.

By Grzan3k,

Warny, które mają więcej jak rok mogą zostać poddane usunięciu, jednakże, aby było to możliwe, najpierw musisz się ze mną skontaktować w celu udzielenia kilku odpowiedzi.

Kiedy można się spodziewać powrotu monitoringu?

By Karot,

http://truckers.com.pl/monitoring/mta

Zostanie naprawiona opcja respawnu obok domu?

By Polniak,

Ta opcja działa cały czas, tylko żeby się zrespić przy domu, musisz go wynajmować.

Czy jest szansa, aby powstał pkt TT w AP? Czy nie planujecie nic takiego? :) 

By Fabio,

Były takie plany, przygotowałem w tym celu poprawki pojazdów truckerskich względem ich pozycji, żeby łatwiej można było wstawić ten punkt, ale bez Pawela nic się z tym zrobić nie da.

Czy jest możliwość powstania takiego czegoś jak usuwanie punktów ostrzeżeń np. mamy 1 ostrzeżenie nie będziemy nic odwalać i po np. 6 miesiącach zgłaszamy się do 

administratora by usunął nam to ostrzeżenie oczywiście jeżeli on uważa, że na to zasługujemy. Pozdrawiam :)

By Karot,

Jeżeli chodzi o forum, to takie coś działa, ale po roku od ostrzeżenia i trzeba odezwać się do Grzanka.

Skoro zgodnie z regulaminem, po sprzedaży domku mam czas trzymać swoje auta bez niego 14 DNI, to dlaczego moje auta znikają po około 10 DNIACH? 

By Karot,

Nie było to 10 dni, a 15.

Witam. Przyszedłem z pytaniem czy kiedykolwiek pojazd marki ,,Walton" będzie woził jakiekolwiek towary ponieważ ma ku temu możliwości.

By Angel,

Cięężko będzie, ponieważ jest to ogólnodostpępny pojazd i może ktoś ma go jako osobówkę.

Krótkie pytanie. Co z Ptysiowym kanałem na youtube?

By Fabio,

Był założony przez byłego administratora, MrDareQ'a, i z tego co wiadomo, to nadal posiada do niego prawa, ale nie mieliśmy jeszcze okazji go wykorzystać, mimo wszystko może nad tym pomyślimy.

Kiedy planujecie nanieść poprawki na mapę Czarno-Białą jak i Satelitarną pod F11?

Obecnie nie da się jej używać (nie pokrywa się ona z rzeczywistością, a mapka normalna jest po prostu obrzydliwa :( )

By Grzan3k,

Mapę tworzył Matthias, także proszę go o to pytać

Skoro pojawiły się po raz kolejny warto myślę zadać  to pytanie:

Czy jest szansa, że towary sezonowe będą pojawiać się częściej? 

Typu jak do szkoły, jakiejś wakacyjne etc.

Edited by Iwanowicz
By Angel,

Albo nie mam pomysłów co by tu dodać albo nie mam czasu. Dodanie czegoś takiego wymaga dość sporego wkładu z mojej strony. Muszę wszystko zaplanować aby wszystko miało ręce i nogi. Odgrzewane kotlety typu święta i rozpoczęcie roku szkolnego zajmują mi mniej czasu gdyż np. towary są już gotowe. Artykułów szkolnych miało w ogóle nie być ale Cudak chciał to zrobiłem :)

Czy jest szansa na zniesienie limitu pojazdów dla domku lub podniesienia ilości posiadanych pojazdów?

By Karot,

Jak narazie zajmuje się podnoszeniem wartości niektórych domków, a co do limitów jest to kwestia dogadania się. Uważam, że domki o wartości większej, niż 10kk mógłby mieć dodatkowy "slot" na pojazd.

Dlaczego w konkursie na najlepsze zdjecie w tle nagłówka forum nie zostały ogłoszone wyniki, a nowy baner użytkownika @Linshi pojawił się na forum?

Może jakieś ogłoszenie dot. gospodarki? Polepszylo się, jest gorzej? 

Ile potrwa kryzys? 

By Venduto,

Nie widać końca kryzysu

Dlaczego, aby legalnie posiadać pojazd (zestaw lub osobówkę) mamy wymagania co do posiadania domu?

By Karot,

Jest to związane z multikontami. ;)