Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bobr

Zadaj Pytanie Administracji

Recommended Posts

Wiadomo coś na temat pojawienia się starych propozycji w trackerze? Obecnie są w sekcji SAMP, ale nieposortowane z tego co widać.

By Angel,

Spojrzałem na to i wydaje mi się, że nowa wersja trackera działała w inny sposób niż stara. W starej wersji trackera było podobnie jak w przypadku forum; każdy post można było przenieść w dowolne miejsce, gdyż tak działa post. W nowej wersji trackera mamy coś takiego, że jedynym postem jest sama treść propozycji/błędu. To co się dopisuje później to już są komentarze, które nie można przenosić; są tak jakby stale złączone z propozycją/błędem. Jestem ciekaw co będzie na ten temat mógł powiedzieć Grzan3k lub Pawelo.

Spróbuje ponowić moje pytanie: Czy jest szansa, aby można było zakupić priv taxi? Czy póki co dalej nic nie pójdzie w tym kierunku?? ;) 

By WiejskaPyra,

Ja osobiście nic nie mam przeciwko wprowadzeniu pojazdów typu Taxi na normalny rynek pojazdów

Witam. Pytanie do Polniaka lub Engela. Chodzi mi o rozładunek lotnisko LS numer 42. Mogę tam załadować Perhydrol, ale w drodze powrotnej nie mogę go rozładować. Natomiast na załadunku 161 mogę rozładować i załadować. Dałoby radę na załadunek 42 wprowadzić rozładunek tego?.

8XEaSMw.jpg

VxcvJ6m.jpg

By Polniak,

Nie widzę przeciwwskazań. Przy najbliższym restarcie zostanie to dodane.

Korzystając z okazji, że Spyker napisał o dodawaniu kategorii do poszczególnych załadunków - moglibyście wprowadzić załadunek i rozładunek (jak można) części samochodowych na załadunkach 185. i 90. (kolejno Port SF-rampa oraz Auchan

By Polniak,

Do załadunku 185 - Port SF-rampa tak, do załadunku 90 - Auchan nie, gdyż ta kategoria nie pasuje do tego rodzaju załadunku

Czy byłaby opcja wprowadzenia do konsoli mutującej na 7 dni za frazę "Zapraszam na...", dodać mute na przykład 10 minutowego za przekleństwa etc? Czasami nie ma adminów na serwerze i znajdą się jacyś odwalacze co klną co chwilę, to aż razi w oczy.

Kiedy zmienicie to arcydzieło powitalne na stronie forum? Śmieszy to strasznie.

Kiedy ten temat zostanie znów zamknięty, bo znów zamienia się w plac zabaw dla dzieci.

Pytanie do Polniaka lub Pawła, o ile jest w stanie odpowiedzieć.

Jak wygląda sprawa z poruszanym kiedyś przez inspektora projektem z częściami samochodowymi? Czy projekt został zaniechany, czy spoczywa gdzieś w fazie "raczkującej" i czeka na dokończenie przez nowego programistę?

Edited by ReD
By Angel,

Projekt jest ale poza palce Pawła to to nie wyszło (i raczej nie wyjdzie)

Wiadomo kiedy forum zdobędzie certyfikat http?

InY7ze6.png

By Angel,

https* Wspominałem już o tym ale wyszło na to że nie jest potrzebne.

Co z kryzysem? Żadnego kroku w przód ani w tył, czy przykładowo ceny paliwa powrócą do normy? Fajnie by było gdyby ktoś odpowiedział na te pytania, wygląda na to jakbyście omijali pytania dotyczące kryzysu szerokim łukiem.

By Polniak,

Póki co kryzys trwa. Prognozy na przyszłość nie są jeszcze znane. Będziemy informować Was na bieżąco.

Jest szansa że kiedyś będzie można przypisać prywatny pojazd do dwóch graczy?

By Polniak,

Przemyślę ten temat

Kiedy zostanie zaktualizowana Mapka pod F9? 

Czy obowiązują zasady?:

1. Maksymalnie dwóch członków administracji w danej firmie/frakcji.

2. Członek administracji nie może być w zarządzie firmy/frakcji.

Jeśli tak to jest szansa, że zostaną one kiedyś zniesione?

By Polniak,

Obie te zasady obowiązują. Póki co nie zostanie to zniesione, gdyż pod wpływem "płaczu" ze strony graczy uznaliśmy, że nie będziemy dopuszczać do sytuacji, w której rynek firmowy zaczyna być zdominowany przez administrację.

Czy był poruszany między administracją temat zniesienia limitu pieniędzy tz. (10kk)?

By Fabio,

Kiedyś ten temat był poruszany w administracji, ale zszedł na boczny tor, miał on swoich zwolenników jak i przeciwników, na ten moment jest jak jest, ale tak od siebie dodam - raczej nie ma co liczyć na to w najbliższej przyszłości.

Pytanie ogólne, do wszystkich administratorów

Czym/jak chcecie zachęcić nowych graczy do pozostania na dłużej na naszym serwerze?

By Polniak,

Zostały odkurzone stare pomysły, które mam nadzieję, szybko ujrzą światło dzienne.

Ja bym powiększył kryzys :E

By Fabio,

Ale ten temat służy do zadawania pytań, a nie sugerowania co by się zrobiło. Warn.

Kiedy zostanie powiększony kryzys? :E 

By Venduto,

Ograniczenia są tylko w Twojej głowie.

Czy jest możliwość dodania łapek do komentarzy adminów? 

By Fabio,

Nie ma.

Pytanie do administracji: Mianowicie, gram na tym samym komputerze co brat. On ma konto o nicku Sasza - Głównie odwala, ma -62score trolluje, taranuje (12 lat do czegoś zobowiązuje) Natomiast ja mam konto o nicku Mort_ i teraz pytanie. Jeżeli gramy tak to wlicza się to jako multikonto, dostaniemy perma czy nie? 

By Fabio,

Jak nie gracie na tym samym koncie, to się nie wlicza, ale jeśli dostanie bana na serial na tym samym komputerze to już powoduje problem.

Pytanie do osoby zajmującej się pojazdami. Czy w ostatnim czasie były zmiany w handlingu pojazdów np Rumpo? Pytam gdyż mimo że mam naduszony klawisz do oporu jedzie max 45km/h a na tempomacie jedzie już v-max.

By Angel,

Chciałbym zobaczyć te 40 km/h w praktyce

W dniu 4.11.2018 o 13:52, BelievePL napisał:

Czy administracja rozważyłaby wysłanie "reklamy" na wszystkie e-maile wpisane do kont na tym forum? Tak duża baza użytkowników nie może się zmarnować, a kto wie, może parę osób by sobie przypomniało o PTSie i wróciło do grania :)

W maju pisałem o tym samym tutaj,  Grzanek wtedy napisał "W sumie dobry pomysł. Jutro o tym pomyślę i szczegółowo dopracuje wysłanie maila." jednak patrząc po swoim e-mailu nic takiego się nie wydarzyło. Z racji, że mamy nowego admina jest szansa na coś takiego? :)

By Polniak,

Póki co na tapecie mamy inne sprawy, które trzeba zamknąć. Gdy wszystko zostanie zakończone, pomyślę nad tym pomysłem.

Pytanie do Polniaka

Można prosić o jakieś jaśniejsze, konkretniejsze odpowiedzi? Póki co, nadal mamy mydlone oczy, że coś tam ma być, a w efekcie i tak nic nie ma. Uważam, że wolelibyśmy wiedzieć, nad czym aktualnie stoimy, tzn. Jakie prace są wykonywane, jakie kroki zostały podjęte itd. Takimi "tekstami" jesteśmy zasypywani już spory czas, nie uważasz?

By Polniak,

Nie wiem czym mydlili wam oczy poprzedni headadmini. Ja stwierdzam faktyczny stan rzeczy. Wiele projektów wymaga pomocy ze strony Pawła oraz dokładnego przedyskutowania. Wielu z nas ma również życie prywatne, a co za tym idzie nie przesiadujemy dzień w dzień nad wszelkimi projektami. Może nie idzie to tak sprawnie jak byśmy wszyscy chcieli, ale z pełną szczerością stwierdzam, że poszliśmy kilka kroków do przodu.

Pawelo wróci ?

By Polniak,

Nie wiem gdzie ma wrócić.

By Angel,

Pawelo nigdzie się nie wybierał a to że minęło już trochę czasu jak zrobił coś większego dla serwera to nie poradzimy na to zbyt wiele. Nie możemy zdradzać zbyt wiele gdyż obowiązuje nas tajemnica "zawodowa".

Od kiedy w regulaminie firm widnieje podpunkt a) w punkcie 6? Można poznać datę dodania tego podpunktu?

§8 Kary firmowe

6. Zakaz przechowywania przemytów na bazach firm. Takie działania będą surowo karane (kary finansowe, degradacje).
a) Wlicza się także rozładowywanie na własnej bazie/filii

edit: Proszę o jakiś dowód, screen, cokolwiek, kiedy to zostało dopisane. Z tego co zauważyłem wszystko co nowe jest pisane w postach w tym temacie, a akurat tego nie mogę znaleźć, a zdaje mi się, że tego podpunktu nie było.

Pozdrawiam

Edited by Lampard
By Venduto,

Dzisiaj, skoro Wasza ukochana firma miała z tym problem, zostało dodane w celu sprecyzowania