Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bobr

Zadaj Pytanie Administracji

Recommended Posts

Czy dało by radę wprowadzić coś takiego że np: Od 22:00 do powiedzmy 4:00 za każde przekleństwo na czacie dana osoba by dostawa mute z automatu? Bo już nie raz napotkałem ludzi co przychodzą tylko po to by poprzeklinać. A takie coś nie zbyt miło wygląda. Szczególnie w godzinach nocnych przychodzi dużo osób które tylko chcą nabroić i sobie wyjść. A że wtedy prawie każdy śpi to nie ma jak sobie z taką osobą poradzić. 

Czy nasz Moderator Pantera na platformie MTA podejmuje jakieś prace czy coś? I główne pytanie czy w ogóle żyje bo długo go na forum już nie było ani na MTA. 

Edited by AdrenalinE

Zapomniałem hasła na serwer, ale znam hasło do konta na forum. Dzięki temu ogólnie jasne jest, że konto na serwerze należy do mnie. W ustawieniach konta widnieje zamaskowane hasło, i to jest chyba właśnie to hasło, ale nie da się go zmienić, bo nie ma opcji "nie pamiętam hasła", tylko trzeba podać stare hasło, żeby ustawić nowe. Czy da się mi jakoś pomóc?

By Maksymo,

Spróbuj napisać w wiadomości prywatnej do Pawelo. Powinien ci pomóc :)

Tylko Pawelo ostatni raz był w czerwcu na forum, nie ma kogoś innego od tego?

By Fabio,

Niestety, ale nie liczyłbym na to. Możesz spróbować też zapytać inspektora, być może on będzie w stanie ci zresetować hasło czy coś.

Skoro okres świąteczny się już skończył, to może warto by było i choinki pousuwać z mapy?

By inspektor,

Ni ma

Nie znalazłem bardziej odpowiedniego tematu i pytam tutaj. Jak wielkimi krokami zbliża się koniec kryzysu gospodarczego?

Czy będzie można kiedyś pracować w dwóch różnych firmach/frakcja na jednym koncie lecz na dwóch różnych postaciach?

By Fabio,

Nie.

Do kogo mam się zwrócić z prośbą o zrobienie strefy dla firmowego PnS?
Mam czekać aż pojawi się nowy Administrator?
(Słyszałem że Engel jest coś wstanie zrobić, jednak wole się tutaj dopytać.)

By inspektor,

Zgłoś do mnie wniosek, a ja pomyślę jak to rozwiążemy.

Czemu firma Petrol ma zablokowany wjazd na bazę przez pojazdy policyjne? I kiedy to zniknie?

By Fabio,

Wkrótce.

Czy jest możliwość nadania firmie Petrol uprawnień do otwierania bram firm posiadających własne stacje benzynowe (ASL, Zoomie)? Zdarza się, że stacje w w/w firmach są "puste", a pracowników danych firm nie ma i nie ma komu otworzyć bramy. Byłoby to spore udogodnienie zarówno dla nas, jak i dla pracowników korzystających ze swoich stacji benzynowych.

By Lemon.,

Tą sprawę jeszcze omawiamy.

Czy planowane jest zatrudnienie nowego skryptera, który będzie miał czas na serwer? 

Czy BYŁY już jak się domyślam skrypter poniesie jakieś konsekwencje za porzucenie nas? Podobno została z nim podpisana jakaś umowa, która do czegoś go chyba zobowiązała.

Czy aktywność Pawelo zmieni się od czasu objęcia pieczy na serwerem w postaci H@ czy będzie taka sama jak dotychczas? 

Siema z szacunkiem pyta, kiedy funkcja dobroczyńcy zwraca firmy.

Kiedy ukaże się nowe "luksusowe" osiedle? Które miało się pojawić już w grudniu a mamy już kwiecień następnego roku. :)

By Volff,

Jako serwerowy agent nieruchomości jestem zobowiązany udzielić odpowiedzi. Nowe osiedle stworzone przez Liq jest w fazie testów, poddawane obróbce na serwerze testowym. Nie jestem w stanie podać konkretnej daty jego ukazania się, proszę o cierpliwość. Opóźnienia są spowodowane niedawnymi zmianami w kadrze ministerstwa nieruchomości

Doszly mnie sluchy ze na serwerze panuje kryzys z czego mniej gotowki plynie do naszych kieszen lub kieszen firmowych, czyz taki kryzys faktycznie istnieje, i jesli tak kiedy bylby zazegnany?

By Lemon.,

Nie ma żadnego kryzysu.

Dlaczego tapowanie jest wyłączone? 

By Liq,

Ze względu na prędkości jakie mozna rozwijać dzięki tapowaniu na motocyklach.

Jakby ktoś z graczy przerobił jakąś ulicę, osiedle, miejsce i inne tego typu rzeczy, dodając parę obiektów - byłoby to rozważane czy uważacie to za coś niepotrzebne? Chodzi o przykładowe ogrodzenia na jakimś parkingu i dodaniu paru obiektów czy cokolwiek innego.

By Liq,

Wszystko zalezy od tego jak zostałoby to wykonane i czy byloby potrzebne graczom