Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Krzysieq880

Karanie mandatami ze screenshotów

Recommended Posts

Hejka.

Chciałbym poruszyć kwestie ostatniego karania graczy za coś, co wydarzyło się dłuższy czas przed ukaraniem mandatem. Policjanty wystawiają mandaty na prośbę innych graczy, którzy wysyłają im ssy. Oczywiście nie chodzi tu o utrudnianie gry, dm, czy spowodowanie kolizji.

Od zawsze policjant musialbyc swiadkiem wykroczenia. Czy nastapily jakies zmiany w tym temacie?

Przypominam ze to nie jest serwer milicyjny, tylko truckerski. Nie utrudniajmy sobie gry.

Widzialem ze ktos pisal cos w stylu "skoro my jestesmy karani za ssy to gracze tez moga byc". Otóż jesli ktos wybiera tak elitarny sklad jak policja, sam powinien dawac przyklad innym graczom, a szef ma obowiazek tego dopilnowac, aby policjanci godnie sie reprezentowali. To szef ustala jaka i komu zastosowac kare, a nie gracze. Gracze moga wymagac odpowiedniego zachowania na drodze od policjantow z powodow oczywistych.

Przepraszam za brak polskich liter.

Pozdrawiam.

"Oczywiście nie chodzi tu o utrudnianie gry, dm, czy spowodowanie kolizji." - Co masz konkretnie na myśli oprócz tych wymienionych?

Jak tu nie karać graczy?
http://imgur.com/aNja4d6

Czy ty wgl widzisz co piszesz? Gracz jedzie pod prąd niemal zderzył się ze mną czołowo gdy jechałem na sygnale, zrobiłem SSy i policje wezwałem od razu a nie 5 godzin po zdarzeniu!!!!!!!

@edit Jakaś sprawiedliwość musi na tym serwerze być

Edited by Renault

Mowie tu o sytuacji z soboty

Dzisiejsze zdarzenie sklonilo mnie do napisania tego tematu

@Up

Czy dany gracz zalazł Ci jakoś za skórę? Utrudniał Ci jazdę? Na screenshocie widać jakiegoś nowego gracza, który ewidentnie skraca sobie drogę. Omija Cię.

Nie widzę podstawy do wystawienia mandatu chyba, że policjant widział to na własne oczy.

Edited by Krzys

Mówisz o tym jak ja wezwałem poli że gościu jedzie pod prąd?

@Renault jak śmigał pod prąd a uderzył to wtedy automatycznie można normalnie karać według taryfikatora. Jeśli nic się nie stało, a ty zgłaszasz go jako osobę, która jechała pod prąd (złamała wykroczenie) to dla mnie takie karanie z ss jest bez sensu. Ogólnie w sensie 'dam ci ss jak ktoś jedzie pod prąd to go ukarasz'.

Edit: Ja jestem takiego samego zdania co Krzys odnośnie tego.

Edited by Fabio

Pisałem na PW do Raidena czy można wezwać poli, napisał, że tak no to wezwałem, w czym problem?

Nigdy nie karało się graczy, którzy popełnili wykroczenie (skróty, pod prąd itd), na podstawie screenów innych graczy. 

Można go "upomnieć" na odległość, czy coś w tym stylu, ale żeby jechać do niego i wystawiać mu mandat, to bez sensu.

Tez jestem tego przeciwny ,ale wiem ze mamy przyzwolenie na to. Jednak jeśli wy możecie na nas kablować to liczcie sie z tym ,że niestety trend sie rozpowszechnia i działa to też niekorzystnie w drugą stronę.

Z tego co mi wiadomo, to taka praktyka nie jest zakazana. Każdy może zgłaszać łamanie prawa przez innych graczy i żądać od policji wymierzenia należytej kary. Inną, natomiast stroną medalu jest tzw. solidarność kierowców. Kierowcy powinni się raczej nawzajem sami upominać i ostrzegać przed policją, a że mamy takie społeczeństwo jakie mamy, które tylko chcę nagadać jak najwięcej na kogoś a od siebie wszystkie przewinienia odpychać to właśnie teraz mamy tego takie oto skutki.

Edited by Polniak

Ja też jestem przeciw. Często jest tak, że po prostu pisze coś na chacie i się zagapię więc pojadę kawałek pod prąd czy prosto na kogoś. Jeśli nie spowoduje koalicji to niby czemu mam być karany? Czy w życiu realnym jak jakiś wariat jedzie nam na czołówkę to dzwonimy po policję czy raczej uciekamy na bok, żeby uniknąć zderzenia? Dlatego bezsensu. Ponadto niech się odezwę ten co nigdy nie łamał przepisów na PTS ponoć to KlimaT ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Z tego co mi wiadomo, to taka praktyka nie jest zakazana. Każdy może zgłaszać łamanie prawa przez innych graczy i żądać od policji wymierzenia należytej kary. Inną, natomiast stroną medalu jest tzw. solidarność kierowców. Kierowcy powinni się raczej nawzajem sami upominać i ostrzegać przed policją, a że mamy takie społeczeństwo jakie mamy, które tylko chcę nagadać jak najwięcej na kogoś a od siebie wszystkie przewinienia odpychać to właśnie teraz mamy tego takie oto skutki.

Dokładnie ja jestem zwolennikiem tego zeby normalnei sie dogadac przy wypadku ,ale nie bo 300$ to taki majątek ,że trzeba kogoś dojechać i wezwać policje zeby jeszcze 5 sc odebral...No bezsens jesteś winny-wiesz to zapłać a nie sie kłócicie miedzy sobą..

Również nie podoba mi się karanie za niespowodowaną kolizję na podstawie screenów, naciągane i na siłę. Szczególnie w sytuacjach, gdy "przyzwoity" kierowca chce się w ten sposób odgryźć. ;)

Regulamin jest w tej kwestii zbyt ogólny.

@up

Niestety też prawdopodobnie niejednokrotnie mamy doczynienia z wymuszaniem odszkodowania. Screen łatwo zmanipulowac w taki sposob aby wygladalo na zderzenie i w konsekwencji wine innego kierowcy ;/ ale co tu zrobić przecież każdemu frapsa nie zalożymy :P

Po prostu trzeba ogarnąć konfidentów i tyle;-;

Odkop roku 2016, gratuluję, ZŁOTY SZPADEL TRAFIA DO CIEBIE!

b09576f21c3c.jpg

Edit: Kurcze, Ave był szybszy :E

Edited by Lipazy