Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Biggie

Ogłoszenia / Announcements

Recommended Posts

Hejo!

W tym tygodniu widzę, że majówka i przygotowania do matury zawładnęły aktywnością. Sam się z tym pierwszym problemem borykałem :D

W każdym razie wśród naszej świty znaleźli się tacy, którzy zasługują na awans:

Okres próbny przechodzą:

To wszystko na dziś, każdemu podchodzącemu do matury życzę powodzenia i cieszcie się jeszcze tymi strzępkami długiego weekendu :) Bajo!

Cześć!

Kolejny tydzień za nami - tydzień matur. Mam nadzieję, że naszym maturzystom poszło dobrze :D

Jeżeli chodzi o mniej przyjemne rzeczy, to nieznajomość regulaminów szkodzi, o czym przekona się jeden z naszych pracowników, który zafundował nam karę.

Natomiast z rzeczy bardziej przyjemnych, przyniosłem zasłużony awansik:

To wszystko na dziś, do zobaczenia!

Hejka!

Pamiętajcie drogie raczki, że dorabianie na truckerce jest surowo zabronione :thumbdown: 

W każdym razie w tym tygodniu awans dostaje:

Okres próbny przechodzi:

To wszystko, do zobaczenia na serwerze!

Cześć!

Wybaczcie spóźnienie, ale lekko mnie weekend pochłonął. W każdym razie, dzięki @Frea otrzymaliście wynagrodzenie o rozsądnej porze :D Z innych newsów mogę Wam powiedzieć, że już niedługo powinniście się spodziewać większej i wygodniejszej filii. Projekt już jest gotowy i nawet częściowo wykonany. Przejdźmy zatem do najważniejszego.

Awans dostają:

To tyle na ten tydzień. Do zobaczonka!

English version:

Spoiler

Hello!

Apologies for late announcement but I had a rough weekend. Anyhow, thanks to @Frea you received payments at a reasonable time. When it comes to other news, I can tell you that you should expect a bigger and more comfortable branch of our company soon. The project is ready and even partially made. Let's get to the most important then.

Promotions are given to:

That's everything for this week. See you later!

No hejka naklejka,

ajej, w końcu dorwałem komputer po weekendzie, także nastał czas ogłoszeń parafialnych. W tym tygodniu ładnie pochłonęliście zlecenie, to mi się podoba. Co do filii, miałem dużo pracy na studiach, także projekt się trochę opóźnił, ale spokojna Wasza rozczochrana - damy radę.

W tym tygodniu nie mam dla nikogo awansów, za wysoko się wybiliście. To wszystko, do zobaczenia!

English version:

Spoiler

Hello,

I've finally managed to get to my computer after this weekend which means it's announcement time. This week you've managed to complete the order very well - I like it. When it comes to the company branch - I had a lot of work to do on my university, so the project is going to be a bit late, but don't you worry - we'll get it done.

This week I don't have any promotions, you're too high up the ladder. That's everything, see ya!

Edited by Revzik*

Cześć!

Wypłatki rozdane, mam nadzieję, że wszystkim smakowały. Dzisiaj będzie krótko i bez zbędnego biadolenia.

W tym tygodniu okres próbny kończy:

To wszystko, do zobaczenia na serwerze!

Cześć!

W powietrzu da się wyczuć już wiatr zmian. Pewnie słyszeliście, że niedługo planuję abdykować. Stanie się to na 99% w przyszłym tygodniu. Wraz z ustąpieniem  dostaniecie też nową filię :) Co prawda jeszcze się pomęczycie ze mną, bo do 2 lat dobić trzeba. 

Jeżeli chodzi o oczywiste kwestie, to @Lipazy i @Marquiez - przechodzicie poziom wyżej.

Także trzymajcie się i miłego tygodnia!

Edited by Revzik*

Hejka naklejka!

Ulala, ostatnie ogłoszenie parafialne. Z ciekawości podliczyłem moje wypłaty i rozdałem ich 63 podczas tego pobytu w Zoomie. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia kiedy to zleciało, ale na pewno zleciało miło. Były wzloty, były upadki, ale najważniejsze, że zrobiła się całkiem fajna ekipka :) Za mojej kadencji dobiliśmy 8 gwiazdkę, przerobiliśmy bazę, zbudowaliśmy i przebudowaliśmy filię, dokonaliśmy troszkę rewolucji w paragrafach i ustrojach i inne tego typu duperele. Nie pamiętam wszystkiego, ale trochę tego było :D Czy byłem dobrym, czy złym szefem? - zostawiam to Wam do oceny.

Dziękuję serdecznie:

• Obecnym Vickom @Frea (w sumie to już nie Vice), @Petron i byłemu @Caros  za wsparcie i pomoc,
  •  @Rysjo, za zgodę na pomoc w prowadzeniu firmy,
  • @Jamam, za zaufanie i pomoc w ogarnięciu zarządzania
  • @Biggie, za stworzenie tej rakowatej mafii
  • @Zykfrydes, żeby nie czuł się urażony, że go nie wymieniłem, ale w sumie dużo napów nam przywiał do firmy  :E 
  • I przede wszystkim raczkom, którzy zdecydowali się nam towarzyszyć - bez Was Zoomie nie było by takie samo!

W każdym razie, @Frea życzę Ci powodzenia w dalszym prowadzeniu firmy. Jestem pewien, że podołasz temu, szczególnie z takim wsparciem :)

Niestety nie mam komu dać ostatnich awansów, ale przynajmniej mogę ogłosić, że @Grubcio przechodzisz okres próbny.

To wszystko co mam do powiedzenia, do zobaczenia!

PS: Jeżeli się cieszycie, że odchodzę, to muszę Was rozczarować, bo jeszcze chwilę w Zoomie posiedzę hehe.

English version:

Spoiler

Hey!

Oh gosh, my last announcement. Out of curiosity I counted up all the settlements I have made and there had been 63 of them. Honestly I have no idea when this passed, but it passed nicely. There were some ups, there were some downs, but most importantly we have gathered up a pretty nice crew :) During my tenure we havve hit 8 stars, reconstructed the base, built and rebuilt the branch, made some revolutions in the paragraphs and system and other kind of stuff. I do not remember everything but there is quite a bit to remember :D Was I a good or bad leader? - I leave that one to you.

I would love to thank:

• Current Vice-leaders  @Frea (actually not a Vice anymore),  @Petron and previous  @Caros for support and help,
  •  @Rysjo, for agreeing to help manage the company,
  • @Jamam, for trust and help in showing me the ropes,
  • @Biggie, for creating this peculiar mafia
  • @Zykfrydes, to not feel offended by not mentioning, but you have invited quite a bit of man-power to the company :E
  • And primarly all of you, who decided to become a part of us - without you Zoomie would not be the same!

Anyway, @Frea I wish you good luck in your leadership. I am sure you will manage to do that, especially with such support :)

Unfortunately there is noone who I wish to promote, but at least I can announce that  @Grubcio you complete the trial.

That is everything that I have to say, see you around!

PS: If you are happy that I am leaving then I have to disappoint you because I am staying here for a while hehe.

Witam całą naszą złomiastą ekipkę!

Na początku mojego pierwszego ogłoszenia chciałabym bardzo mocno podziękować @Revzik* za zaufanie jakim obdarzył nie tylko mnie, ale i @Petron oraz @Rysjo, a także za to, że prowadził naszą firmę przez tak długi czas, w tak owocny sposób. Za Twojej kadencji Zoomie rozkwitło i na nowo osiągnęło czasy świetności. Byłeś wspaniałym szefem i będzie nam Cię brakowało na tym stanowisku :(

Mam nadzieję, że nikt nie czuje się mocno urażony tym, że przypadło mi poprowadzić Zoomie dalej :E Będę dzielnie kontynuowała dzieło mojego poprzednika i starała się nie doprowadzić do jego upadku :E
Do zarządu, tak jak wspomniał @Revzik* dołączył dziś @Rysjo. Jeśli macie jakąś sprawę, a ja lub @Petron będziemy nieobecni, możecie zwracać się również do Niego.
Już bardzo niedługo możecie się też spodziewać odbioru zaprojektowanej przez @Revzik* nowej, przestronniejszej filli :D Mamy też wraz z zarządem dla Was małą niespodziankę. Już od tego tygodnia norma zostaje zmniejszona do 25k na tydzień, na okres całych wakacji! Będzie Wam przysługiwał również dłuższy okres urlopu, który wynosić będzie 12 dni na miesiąc. Mam nadzieję, że wiatr zmian przyniósł dla Was same dobre wieści i będzie się nam wszystkim miło współpracowało :D

Szerokości i do zobaczenia na drogach San Andreas!

English version:

Spoiler

Hello to our whole Zoomie crew!

At the beginning of my first announcement I would love to thank @Revzik* very much for trust in not only me bit also @Petron and @Rysjo as well as for leading oir company for such a lomg time in a such resultful way. During your term of office Zoomie has flourished and achieved its glory days once again. You were a magnificent leader and we will miss you on this position :(

I hope that noone feels offended by the fact that I were chosen to lead Zoomie further :E I will boldly continue the work of my predecessor and try my best not to lead it to a crash :E

As @Revzik* had mentioned @Rysjo joined the management today. If you need any assistance and @Petron or I will not be present you can also ask him.
You can expect more spacious branch designed by @Revzik* to be installed very soon :D
We also have a little surprise for you. From this week on the norm is lowered to 25k per week during the whole vacation period!
You can also take a longer leave, that is 12 days per month.
I hope that the wind of change is a good news for you and I wish us a nice and pleasant cooperation :D
I wish you a pleasant ride and see you around on the roads of San Andreas!

Edited by Frea

Witajcie raczki!

Pierwszy tydzień pod moim szefowaniem już za nami i Zoomie nadal stoi :D W tym tygodniu naprawdę sporo nas przybyło, co niezmiernie mnie cieszy, gdyż nie spodziewałam się takiego obrotu spraw :3 Nowa filia z wyznaczoną strefą hotelową już stoi i funkcjonuje, a z tego co widziałam cieszy się nawet dużym powodzeniem w użytkowaniu.

Spoiler

YssPU9U.jpg

Myślę, że @Revzik* należą się ponownie ogromne podziękowania. Odwaliłeś kawał dobrej roboty :D

Lekko zmodyfikowany został również nasz tabor pojazdów ogólnodostępnych. Sprzedane zostały 3 pojazdy typu DFT-30, a na ich miejsce zakupione zostały 2 pojazdy typu Benson oraz 1 Rumpo. Dbajcie o nie i nie topcie za często :E

Spoiler

edps7tN.png

A teraz czas na upragnione awanse :3

W tym tygodniu okres próbny przechodzą:

Awans dostaje natomiast:

• @Lipazy -> Doświadczony Zoomiarz

To wszystko na dziś, szerokości!

Edited by Frea

Witajcie raczki!

Wypłaty rozdane, przyszedł więc czas na krótkie ogłoszenie i awanse :D Cieszy mnie, że tak wielu z was zaangażowało się w ostatnie zlecenie i mam nadzieję, że większa premia za kurs związana z jego większą wartością, miło zaskoczyła wasze portfele.

A przechodząc do awansów...

Okres próbny przechodzą:

Awans natomiast otrzymuje:

To wszystko na dziś, życzę wam miłego weekendu i tygodnia :D Do zobaczenia w grze!

Edited by Frea

Hej Wam!

Zlecenie goni zlecenie, tydzień leci za tygodniem. Nie zapomniałam o ogłoszeniu i z uwagi na późną porę, szybciutko przedstawiam Wam wyczekiwane przez Was awanse :D

No, to już wszystko na dziś :D Życzę Wam miłego tygodnia i do zobaczenia w grze!

Witajcie!

Kolejny tydzień za nami. Tym razem widzę, że najwyraźniej większość z Was korzysta sobie z wakacji, czego efektem są trochę mniejsze zarobki niż zwykle :P Nie mniej jednak nadszedł czas zasłużonych awansów, a troszkę ich się nazbierało.

Wyglądają one następująco:

Okres próbny przechodzą natomiast:

To już wszystko, życzę Wam miłego tygodnia i do zobaczenia w grze! :D

Witajcie raczki!

Widzę, że większość z Was dalej sobie leniuchuje :D W tym tygodniu nasze szeregi opuścił nasz Vice-szef @Petron. Chciałabym z tego miejsca podziękować mu za pomoc za prowadzenie firmy w ciągu ostatniego miesiąca, a także a owocną i długą współpracę podczas wspólnego Vice-szefowania :3 Mamy nadzieję, że mimo wszystko jeszcze kiedyś u nas zawitasz.

A teraz czas na cotygodniowe awanse:

Byłoby ich więcej gdybyście się tak nie lenili :whistling:

A więc to wszystko na dziś, jak zawsze życzę Wam miłego weekendu i nadchodzącego nowego tygodnia!

Witajcie!

Kolejny tydzień, jak i wypłaty za nami, a wrzesień zbliża się małymi kroczkami. Z zasilonymi portfelami i mam nadzieję uśmiechami na twarzach czas wkroczyć w nowy tydzień. Przyszedł również czas na awanse. A oto i one:

To już wszystko, życzę Wam miłego tygodnia i do zobaczenia w grze! :D

Witajcie raczki, 

niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, a w tym wypadku niestety kończy się dość szybko. Jak pewnie słyszeliście jestem zmuszona zrezygnować ze stanowiska szefa naszej firmy, może i już, a może dla innych dopiero, po dwóch miesiącach. Wpłynęły na to różne czynniki, mam niestety coraz mniej czasu, który mogę poświęcić na grę na serwerze, w związku z chociażby zmianą miejsca mojego pobytu na czas studiów, a także z powodu samych studiów. Moje chęci do gry też już trochę zdążyły się skurczyć. Spędziłam w Zoomie łącznie, nie licząc krótkiej miesięcznej przerwy, ładne półtora roku i nigdy nie pomyślałabym, że kiedyś tyle czasu poświęce na grę w jednej firmie, najpierw jako zwykły szary pracownik, następnie przez dość długi okres czasu - Vice-szef i teraz przez chwilę jako szefowa :D. Chciałabym z tego miejsca podziękować ponownie mojemu poprzednikowi @Revzik* za zaufanie i powierzenie mi tej funkcji, @Petron oraz @Rysjo za wsparcie, pomoc, współpracę i wspólną grę oraz wszystkim pracownikom którzy przewineli się przez ten krótki czas przed firmę.

Na dniach ministerstwo firm zdecyduje kto zastąpi moje miejsce. Mam nadzieję, że dokona właściwego wyboru i Zoomie będzie w dalszym ciągu rozwijało się jako jedna ze starszych firm na serwerze :D

Mam nadzieję, że wszystko jakoś się wkrótce ułoży. 

To już wszystko co chciałam Wam powiedzieć, trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia! :happy:

Bez jakichkolwiek negatywnych głosów, Ministerstwo Firm podjęło decyzję, iż to @Lipazy zostanie nowym naczelnym rakiem, co za tym idzie liczymy na długą i owocną współpracę oraz dużo sukcesów. Dziękujemy także Frei oraz Rysjowi za ich poświęcony czas i trud włożony w rozwój firemki i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze :)

No hejka, na wstępie chciałem podziękować Ministerstwu Firm za zaufanie i wybranie mnie na to stanowisko. Żeby nam się razem dobrze pracowało, na początek zmieniłem punkt odnośnie zwrotów za paliwo. Od dziś KAŻDY pracownik będzie otrzymywał zwrot w wysokości 80%. Mam nadzieję, że nikt nie będzie chciał nas zostawić i skład pozostanie bez żadnych zmian. Na tą chwilę pozdrawiam Was wszystkich cieplutko, jutro po wypłatach pojawi się post odnośnie awansików dla pracowników. Siemanko.

Dobry. Wypłaty rozdane, premie rozdane, viaboxy załadowane. Czas teraz rozdać awanse chyba, co? No to macie.

@Grubcio -> Zoomiacha

@TenZly -> Doświadczony Zoomiarz

@dam1aneq -> Zoomiarz

@Rusky -> Młodszy Zoomiarz

Na tę chwilę to wszystkie awanse, myślę że niedługo pojawią się kolejne. Pracujcie dalej, siemanko.

Przydałyby się jakieś awansiki no nie? No to dam.

@Cropek.-> Młodszy Zoomiarz.

Ale się narozdawałem... Chyba będzie trzeba nowe rangi stworzyć bo nie ma komu dawać już prawie :D

Wypłaty rozdane. Przypominam WSZYSTKIM, że Wasze urlopy kończą się zgodnie z terminem. Jeżeli ktoś nie miał urlopu w zeszłym tygodniu i drugi tydzień nie wyrobi normy, żegnamy się. Do czasu aż firma nie zacznie przynosić jakichkolwiek zysków, choćby najmniejszych, premie zostają wstrzymane. Nie wiem, kiedy wrócą. Pozdrawiam.

Właśnie rozdałem Wam awanse. Zmiany w składzie są widoczne nie zgadniecie gdzie... W temacie ze składem, pozdrawiam cieplutko i życzę miłej niedzielki. Elo.

Siemanko. W związku z moimi studiami, pracą i ogólnie mniejszą ilością wolnego czasu, nadszedł moment, w którym przydałby mi się ktoś, kto mi pomoże w dodaniu pracowników, rozdaniu wypłat czasami. Wychodzi na to, że otwieram powiedzmy "nabór" na vice szefa. Posadę tą może objąć każdy z Was, pracowników Zumi. Wystarczy, że napiszecie do mnie prywatną wiadomość zawierającą odpowiedzi na dwa pytania. Dlaczego chcesz objąć posadę Vice Szefa? I oczywiście drugie pytanie: Dlaczego to Ciebie mam wybrać? 

Macie czas do niedzieli, do godziny 21. Jak nikt się nie zgłosi, to wybiorę sam i będę wykorzystywał za kromkę chleba i szklankę wody raz w miesiącu. Proszę o przemyślane odpowiedzi, pozdrawiam cieplutko.

Nowym Vice Szefem tej zacnej firemki zostaje @Grubcio. Jego odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, aktywność na serwerze oraz staż w firmie przekonały mnie najbardziej ze wszystkich. Niedługo to do Niego będziecie mogli zgłaszać się, żeby Was dodał, zwolnił(lepiej nie, będę bił), czy tam co będzie potrzeba. Myślę, że nie zawiedziesz mnie Grubciu.

Z awansów w tym tygodniu tylko tyle, że kto był na okresie próbnym to właśnie go skończył. Od następnego okresu rozliczeniowego prawdopodobnie obniżymy wypłaty, firma cały czas traci. Sprzedamy również kilka pojazdów, nie jest dobrze. Tyle, siema.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this