Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Wade

Odwołania od mandatów

Recommended Posts

Jeżeli uważasz, że mandat który w ostatnim czasie otrzymałeś został wystawiony błędnie, możesz się w tym temacie od niego odwołać. Aby poprawnie złożyć wniosek, należy napisać go według wzoru:

Twój nick:

Nick funkcjonariusza:

Data otrzymania mandatu:

Powód nałożenia mandatu:

Kwota:

Dowody (screenshot/y):

Twoje wytłumaczenie:

Aby odwołanie zostało rozpatrzone, należy uzupełnić wszystkie powyższe pola. Generalny Inspektor i/lub Nadinspektor zastrzegają sobie prawo do odrzucenia odwołania ze względu na brak poszczególnych danych we wniosku.

Wypowiedzi osób postronnych są tutaj zabronione (wyjątkiem są sytuacje gdy osoba trzecia biorąca udział w zdarzeniu zostanie poproszona o wyrażenie swojego zdania). Posty wszystkich niezwiązanych z odwołaniem będą karane warnami oraz usuwane z tego tematu.

Edited by Fabio

Twój nick: [PTS]Omega

Nick funkcjonariusza: Vacior

Data otrzymania mandatu: przed chwilą

Powód nałożenia mandatu: 116/50

Kwota: 6000$ 25 score

Dowody (screenshot/y): brak

Twoje wytłumaczenie: Jechałem sobie autostradą i na zjeździe Vacior zmierzył mi prędkość i wyszło 116km/h. Miałem jechać już 50km/h na autostradzie żeby niedostać mandatu za przekroczenie predkości na zjeździe? Minimalna prędkośc na autostradzie to 70km/h więc nawet jeśli bym tyle wtedy jechał to i tak bym dostał mandat za 70/50 więc jaki tu sens?

Prowadzenie pojazdu z prędkością utrudniającą jazdę innym kierującym: ([ograniczenie prędkości/minimalna prędkość dozwolona]) - [50/20] [70/30] [90/50] [110/70]
To jak ja się pytam miałem jechać? 

Odwołanie nie zostaje uznane z powodu braku dowodów. Pola do wypełnienia są po to żebym mógł dokładnie zbadać sytuację. Nawet jeśli się nie posiada ss’ów z samego zdarzenia, to można dodać takie, które pokażą miejsce i przebieg sytuacji. Następnym razem proszę wypełnić wszystkie pola, a decyzja może będzie inna.

Twój nick: Megg

Nick funkcjonariusza: Fresz

Data otrzymania mandatu: 28.04.2019

Powód nałożenia mandatu: skróty

Kwota: 3000$ 10score

Dowody (screenshot/y): https://imgur.com/Ih8QY8d

Twoje wytłumaczenie: Po rozładunku na lotnisku LS pojechałam na załadunek skoczyłam przez rampę i wylądowałam w miejscu czerwonej kreski widocznej na SSie wyżej. Fresz przyjechał za mną, stwierdził, że po tej rampie jest nie dozwolona jazda i mandat mi się należy. Z tego co mi wiadomo skróty w tym miejscu są dopiero jak wyląduje się po za lotniskiem, więc mandat mi się nie należy.

Chciałbym żeby @Fresh się wypowiedział.

Wyglądało to tak, że jechałem z wagi bo kontrolowałem gracza Omega i ruszyłem na załadunek na lotnisku. Jak dojechałem do Megg to chciałem wykonać kontrolę drogowa, ale chyba mnie nie zauważyła i z dużą prędkością pojechała w stronę załadunku przy wjeździe. Wyskoczyła z rampy jak gdyby nigdy nic. Nie sądzę żeby miejsce miało jakieś znaczenie bo wylądowała na rozładunku a nie na lotnisku.

Na rozładunkach, lotniskach itp. nie obowiązują zasady ruchu drogowego. Odwołanie uznane.

Twój nick: MackGore

Nick funkcjonariusza: Maluch

Data otrzymania mandatu: 20.05.2019

Powód nałożenia mandatu: Przejechanie przez skróty

Kwota: 0$ i 10 pkt. (tylko dlatego, że nie zgodziłem się na nałożenie mandatu, dlatego jestem w jail'u i zostały zabrane punkty)

Dowody (screenshot/y): Dowody mogą być wywnioskowane przez rozmowę.

https://zapodaj.net/db9ce9f96dd51.png.html

https://zapodaj.net/6aec479534d2e.png.html

https://zapodaj.net/572ac0ad27e1e.png.html

Twoje wytłumaczenie:

Zgłaszam skargę na  zachowanie waszego funkcjonariusza, ponieważ nie był mi w stanie sam udowodnić przewinienia, które zrobiłem, a raczej nie zrobiłem. Poza tym na 'rozładunku' wasz kolega postanowił mnie zatrzymać do kontroli, mało tego nawet nie było mnie w samochodzie w tym czasie, wtedy kiedy kazał mi się zatrzymać. Z rozmowy wynika, że nie przejechałem poprzez pas zieleni. Jedynie o co można byłoby się przyczepić to chodnik, jednak jestem w 100 procentach pewny, że nie może mi tego udowodnić, ponieważ nikt za mną nie jechał, poza tym nie przejechałem również po nim w sposób bezczelny, ponieważ byłem wtedy obok tego garażu białego i nie miałem innej możliwości wjechać na plac. Straszył mnie również tym (wszystko jest w rozmowie), że nie nałożył na mnie kary mandatu za prędkość i powinienem się cieszyć, że taki jest mandat. Ciekaw jestem gdzie mogłem się rozpędzić na tak krótkim odcinku. Jak dla mnie to próba szantażu i nałożenie kary jest w zupełności nietrafne, biorąc pod uwagę sam fakt, że zostałem zatrzymany na terenie rozładunku, a wiadomo, że na tych strefach zasady ruchu drogowego nie są obowiązkowe. Proszę o przywrócenie punktów i stosowne ukaranie funkcjonariusza Malucha za nadużywanie władzy. Pozdrawiam.

Pozwole sobie wcisnac swoje 5 groszy niebede duzo pisal tylko dam pare ss´ow

Po 1 na tym rozladunku w sf jest WJAZD.

1ss wjazdu: https://imgur.com/a/8ocwRTl

2ss twoja trasa: https://imgur.com/a/CxzSds5

A teraz cos odemnie:

Powiem ci ze ja juz stalem obok salonu jak ty zginoles :) i zrespiles sie w szpitalu to postanowilem postawic sie na przeciwko wjazdu na teren zaladunku.Widzialem jak jechales przez chodnik na zaladunek  pojazdem buritto z mapy :).Poczym jak zauwazylem ze wjechales na teren zaladunku przez chodnik a nie wjazdem co jest zrobiony zeby go uzywac do wjazdu i wyjazdu z zaladunku postanowilem cie zatrzymac i ukarac tak jak sie nalezy.

Owszem, przyznaję się, że jechałem Buritto oraz tym, że byłem w szpitalu, jednak zatrzymałem się naprzeciwko dworca (dokładnie obok garaży), po chwili wjechałem na plac rozładunku. Pokazywałem nawet w którym miejscu dokładnie wjechałem i funkcjonariusz Maluch nawet nie zaprotestował. W tym temacie nie będę się więcej wypowiadał, ponieważ trzymam się wersji, która jest PRAWDZIWA i nie chcę brnąć w dalszą dyskusję.. Poza tym screen'y, które zostały zrobione przez Malucha moim zdaniem są 'wyjęte spod kapelusza', a nie w momencie przestępstwa.

@MackGore Twoje linki nie działają. W tym temacie możesz jedynie napisać odwołanie, do składania skarg służy osobny dział. Jeśli dobrze rozumiem to wyjechałeś na załadunek inną drogą niż na pierwszym ssie Malucha. Policjant nie ma obowiązku posiadania dowodów każdego wykroczenia gdyż jest to po prostu niemożliwe. Możesz zostać zatrzymany na załadunku z powodu wykroczeń, które popełniłeś wcześniej i nie musisz być wtedy w pojeździe. Nie rozumiem w jaki sposób nie nałożenie mandatu jest straszeniem. W przypadku odmowy przyjęcia mandatu, funkcjonariusz wypisuje mandat na score i umieszcza zatrzymanego w więzieniu przeliczając każde 100$ mandatu na minutę. Jeśli więc nie przyjąłeś mandatu za skróty, to powinieneś był dostać karę 10 score i 30 minut więzienia.

@NaimadSh - Owszem, odsiedziałem karę 30 minutową i zostały zabrane mi punkty score. Cóż nie wjechałem drogą na pierwszym SS'ie to prawda, a to tylko dlatego, że wjechałem na 'piasek', który jest terenem załadunków/rozładunków. Mianowicie, stałem obok garaży w SF (naprzeciwko dworca kolejowego), uznając, że mam taką możliwość wjazdu i będąc już na terenie to uznałem, że nie było żadnego wykroczenia. Fakt, wjechałem kołami na chodnik, ale nie było to celowe podejście. Jaka jest ostateczna decyzja?

@MackGore mógłbyś pokazać na ssie, którędy wyjechałeś na załadunek? Wystarczy ss zrobiony po fakcie.

Z Twoich ssów jasno wynika, że doszło do złamania przepisów poprzez jazdę po terenie nieprzystosowanym do ruchu pojazdów, znaną także jako skróty. Wjazd na załadunek jest jeden i widać go na pierwszym ssie Malucha. Procedury wystawienia mandatu nie zostały naruszone. Mandat uważam za słuszny, odwołanie odrzucone.

Twój nick: Pablos

Nick funkcjonariusza: Maluch 

Data otrzymania mandatu: 23.05.2019

Powód nałożenia mandatu: Prędkość 139/110

Kwota: 2500$ 3score

Dowody (screenshot/y): https://zapodaj.net/c6ba71b36f84d.png.html

Twoje wytłumaczenie: Jechałem mostem SF-LV do LV na nim wyprzedził mnie Maluch i pojechał w strone LV jade sobie i patrze nagle Maluch stoi i kampi w miejscu gdzie na ssie stoi Ambulans i mnie mierzy. Wydaję mi się że jak jest 1 policjant to nie można kampić i mierzyć.

Witam

Dodam znowu swoje 5 groszy tutaj ss z Pomiarem jechal bez kogotow  z nitrem  w sf mnie sledzil. Na serverze bylo  7 graczy z tym chyba 3 truckerow zachcialo mi sie pic to sie zatrzymalem na Wadze i postanowilem sie napic potym jak szklanke odlozylem jechal Pablos to go zmierzylem a ze jechal zaszybko to mus ie to nie spodobalo ze go zatrzymalem. 

Tutaj ss: https://imgur.com/a/gR7APlZ

Pojechanie za tobą max 400-500 metrów to twoim zdaniem śledzenie? nie sądzę żebym tym zdradził twoją pozycję i co to ma wspólnego z tym że dałeś mi mandat?

A i dodam jeszcze to na screenie widać jak Maluch sam się przyznaje, że kampił https://zapodaj.net/b95de325987fc.png.html  

Poczekamy na Decyzje Naimada.

A tutaj wpis z logów 

[2019-05-23 23:30:52] [Output] : Maluch: wybacz ze kampilem

[2019-05-23 23:31:14] [Output] : Maluch: Witam Posterunkowy Maluch powodem zatrzymania jest Rutynowa Kontrola Drogowa.
[2019-05-23 23:31:21] [Output] : Maluch: wybacz ze kampilem
[2019-05-23 23:31:34] [Output] : Maluch: To wszystko Milego dnia :)
[2019-05-23 23:31:38] [Output] : Tejmez: thx ;d

Tutaj masz pelne logi nie wycinaj tylko pokazuj cale :)  Slowo Ironia cos ci mowi? Czekam na decyzje Naimada.