Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Gang

Obowiązek używania kierunkowskazów? - Ankieta

Obowiązkowe kierunkowskazy?  

242 members have voted

1. 1. Czy chcesz obowiązku używania kierunkowskazów na serwerze?

• Tak
      129
    • Nie
      113

Recommended Posts

Ja jestem na tak :-) Większość osób gra jedna reka na WSAD lub strzałkach a to nie problem druga trzymać na kierunkach lub ustawić je sobie pod E-Q.Moim zdaniem bardzo dobry pomysł urealni to rozgrywkę i da małego smaczka ciągłej jeździe w lewo-prawo.Jeżeli chodzi o mandat myślę, ze nie powinien przekraczać 1 score i 100$ :)

Ja jestem na tak :-) Większość osób gra jedna reka na WSAD lub strzałkach a to nie problem druga trzymać na kierunkach lub ustawić je sobie pod E-Q.Moim zdaniem bardzo dobry pomysł urealni to rozgrywkę i da małego smaczka ciągłej jeździe w lewo-prawo.Jeżeli chodzi o mandat myślę, ze nie powinien przekraczać 1 score i 100$ :)

i tak ub nie dostaniesz

a co do tego, mam mieszane uczucia, ale bardziej na tak

Ja mam mieszane uczucia, z jednej strony rozgrywka będzie bardziej realna i ciekawsza a także bezpieczniej na autostradach bez zbędnych wymuszeń, a z drugiej strony w miastach będzie to strasznie ciążyło i po jakimś czasie będzie to monotonne. Moja propozycja jest taka żeby działało to tylko na autostradach i wsiach,a w mieście nie bo ciężko by z tym było, a mandat to niski by był przypuśćmy

1 score, 1000$. :) 

Moim zdaniem nie powinno byc obowiazku oczywiscie obowiazek to bardziej relna gra ale zabawa z kierunkami jest uciazliwa

Można zrobić, tylko żeby mandat nie zabierał score za takie drobiazgi, mandat typu 1000$ wystarczy.

Ale odkop xD

Będzie wprowadzone? :D

Kiedyś dałem na tak, ale z perspektywy czasu uważam, że jest dobrze jak jest i nie ma sensu tego zmieniać.

Jestem na nie, jazda na "wsda" czy na strzałkach jest kiepska i przy większych prędkościach łatwo zjechać na chwilę na inny pas, w sumie ja osobiście na autostradzie często jadę dwoma pasami ponieważ jest wygodniej. W mieście to można się zabić od wciskania kierunkowskazów. Co do policji i mandatów, ciężko będzie udowodnić że gracz jedzie bez kierunku a i sam poszkodowany będzie miał ciężko się odwołać bez video. GTA jest grą bardzo dynamiczną gdzie skrzyżowania się bardzo szybko pokonuje. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this