Biggie

Nabór Otwarty.

58 posts in this topic

Recommended Posts

@AstralFLex zostałeś przyjęty. W celu dodania do firmy zgłoś się do mnie lub do DonQ.

Nabór trwa dalej! 

Cześć, mam na imię Michał, urodziłem się w 2003 roku, więc na moment pisania podania mam 17 lat. Niedawno wróciłem na PTS po jakichś 3 latach nieobecności, bo stęskniłem się trochę za tą grą. Wróciłem więc też na moje konto, na którym mam około 303sc. Uważam, że moje atuty to punktualność, oraz dbanie o atmosferę w miejscu pracy. Mam również lekkie doświadczenie w pracy w firmie na serwerze(trochę pamiętam po tych 3 latach xD). Wyrobienie normy 27 przejazdów tygodniowo też raczej nie będzie stanowiło problemu nawet, jeśli w tym czasie będę miał szkołę, czy kurs na prawo jazdy. Dzięki za uwagę i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.✌️

• Like 3

@ikszt3r zostałeś przyjęty. Zgłoś się do mnie lub DonQ w grze. 

• Thanks! 1

Siema, jestem Łukasz, za 1,5 tygodnia kończę 30 lat. Pochodzę z małej miejscowości koło Poznania. Na serwerze gram od przełomu 2011/12 roku i w tym czasie byłem w 3 firmach (patrz moja sygnatura). W ostatniej Mecha Industries byłem również w zarządzie. Powróciłem do gry po niespełna rocznej przerwie i chciałbym pracować w waszej firmie. Wyrobienie normy nie będzie dla mnie problemem, a moje atuty to m.in. pracowitość, uczciwość, dobra opinia, staż.  Oczywiście akceptuję regulamin firmy i dziękuję za uwagę.

P.S. Pisanie podań nigdy nie było moim atutem więc wybaczcie że jest takie krótkie i "suche" :E 

• Like 1

@Sonny91 zostałeś przyjęty. Zgłoś się w celu dodaniando firmy. 

Nabór trwa dalej. 😁

• Thanks! 1

Cześć, jestem Adam. Mam 19 lat, planuje zacząć na poważnie grę na serwerze stąd też piszę podanie. Na serwerze mój staż wynosi parę ładnych lat, bo od 2014 roku od czasu do czasu na niego zaglądałem. Wcześniej nie byłem w żadnej firmie i chciałbym zobaczyć jak to jest. Aktualnie gram już od paru dni i gra sięna tyle przyjemnie, że szybko nie przestanę. Odkopałem swoje stare konto a mój nick w gierce to Nebajuson. Jeśli moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie będę zadowolony :). Pozdrawiam.

Dostaje się @adaskojestem , zapraszam na serwer w celu dodania do firmy. Nabór trwa dalej.

Siemka, jestem Marcin w tym roku w czerwcu kończę 19 lat, zobaczyłem, że mojemu znajomemu chwile temu udało się dostać więc też postanowiłem spróbować. Grę na serwerze zacząłem rok później, czyli w 2015 roku. Gramy praktycznie zawsze razem ze sobą, więc problem wyrabiania normy nie będzie istniał. W grę od niedługiego czasu gram regularnie i też chcę spróbować swoich sił w firmie, bo jeszcze w żadnej nie byłem. 

Ed. mój nick w grze lilskies, aktualnie posiadam 125 sc

Edited by RoxFrost

Witam mam na imię Darek na serwerze gram od przeszło roku ostatnio miałem przerwę w grze ale teraz wróciłem z nowymi chęciami do gry i chciałbym zasilić wasze szeregi. ostatnia firma w jakiej pracowałem to własnie tutaj także wiem co i jak, mam nadzieje ze pomogę w dalszym rozwoju tej korporacji. mój nick w grze to darko_9305 score 578.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania, Pozdrawiam  Darek;)

• Like 1

Witam jestem Piotr Ficek  rok urodzenia 2000 mam 10 scora moje id to 124785  mój nick w grze to Piter . Dopiero zaczynam grać w tą gre kolega mi powiedział że jeste wersia online.

• Like 1

Chodź @Piotrek6969 . Zgłoś się do mnie na pw w kwestii dodania do firmy. Nabór trwa dalej.

• Like 2
  • Hehe 1

Witam serdecznie cały skład Zoomie 

Nazywam się Kacper mam 18 lat. Na serwerze pojawiłem się w 2017 roku po raz pierwszy przez ten czas nabrałem doświadczenia pracowałem w paru firmach takich jak AS Logistics, Petrol, Mecha Industries,Zoomie, Pomocy drogowej już parę godzin mam na drogach PTS i raczej nie będzie ze mną problemów jestem miłą opanowną osobą jeśli trzeba to pomagam innym.Przez ten czas nazbierałem również 1350+ score nie jest to zbyt zadowalająca liczba ale trzeba było sobie odpocząć trochę od gier żeby ruszyć od nowa z nowa siła raczej dogadam się z resztą załogi .

Nick WeedSmooker

id postaci 76607

liczę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania pozdrawiam WeedSmooker

• Like 3

@WeedSmooker witam na pokładzie. Zgłoś się do mnie na pw w kwestii dodania do firmy. Nabór trwa dalej. 😄

• Like 1

Hello, my name is Andrey and I am a fan of high speeds. I am 21 years old, 5 of which I have spent on this server. I like to diversify my environment and sometimes I stay in one place for a long time. The opinion of a friend attracted me to your company, about which he told me a lot and I will be very happy if you accept me, of course with the best feelings. My character is partially calm, relaxing and without tension, I like to relax with this game and in general with this type of game mode.

Nick: KuBu^
Char ID: 36684
Score: 8201

• Like 1
  • Thanks! 1

Hi, my name is Ivaylo, 31 years old, I've been playing this game for a few days. They showed me how to follow the rules and I like the game. Thank you dixiklo for recommending it to me 

I have about 180 courses I would be glad if you choose me in your company 

Name in the game ivo89

• Thanks! 1

Witam jestem Piotrek Mam 16 lat .Na co dzień chodzę szkoły, lecz przez sytuację epidemilogiczną siedze w domu i gram na PTS.  Kontakt pomiędzy graczami mam dobry, raczej z nikim sporów nie mam. Myślę, że, jestem aktywnym graczem, sądząc po czasie poświęconym na naszym serwerze. Ostatnio naskrobałem trochę bardzo żałuje. Staram się wykonywać wszystkie polecenia wyższych rang. Zrobienie normy nie bedzie problemem w grze nazywam sie AdrianPuchacki Moje id  124785 score 450

• Like 2
  • Hehe 1
  • I'm confused 1

Siemka

Jestem Piotrek Mam 16 lat .Na co dzień chodzę szkoły, lecz przez sytuację epidemilogiczną siedze w domu i gram na PTS. Kontakt pomiędzy graczami mam dobry, raczej z nikim sporów nie mam. Myślę, że, jestem aktywnym graczem, sądząc po czasie poświęconym na naszym serwerze. Ostatnio naskrobałem trochę bardzo żałuje. Staram się wykonywać wszystkie polecenia wyższych rang. Zrobienie normy nie bedzie problemem w grze nazywam sie AdrianPuchacki Moje id 124785 score 530sc

• Thanks! 1
  • Hehe 2

You must be signed in to read this content

Hello My name is Joseee, I would like to be part of Zoomie Company, My Sc 625, Id: 124995, 

• Like 3
  • Thanks! 1