Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Famek

Ogłoszenia || Announcements

Recommended Posts

LDpUAhL.png
diqnFK3.png

Edited by Wersjon
Nowe Logo

QU9k6uv.png

Firma Pol-Trans powstała z dniem 1 marca 2016.r. Stawki procentowe wypłat będą się zwiększać wraz z rozwojem firmy. Na początku chciałem jeszcze podziękować wszystkim, którzy włączyli się w to, aby wszystko miało ręce i nogi. Myślę tu m.in o Tobie Polak. Pierwszy okres rozliczeniowy już za nami, mam nadzieję, że firma nie upadnie szybko i będzie się pięła po szczeblach kariery wraz z jej pracownikami.

Edited by Famek

FSbGOR1.png

Z dniem 9 marca 2016.r z firmę Pol-Trans za złamanie regulaminu opuszcza gracz NowaHonda. Równoznaczne jest to z nadaniem owemu graczowi karę -400score. Nabór zostaje otwarty ponownie.

1.9.Napisanie podania do innej frakcji/firmy skutkuje zwolnieniem dyscyplinarnym.

Edited by Famek

qU8DSzl.png

Wypłaty zostały rozdane pomyślnie, ten tydzień przebiegł pomyślnie i na konto firmowe wpłynęło około 600 000$. Niestety opuściło nas 2 graczy, a zarazem 2 dołączyło. Mamy tylko jeden awans.

Rysjooo(Kierowca na okresie próbnym) -------> Świeżak

hyD651D.png

Za porozumieniem stron firmę Pol-Trans opuszcza pracownik Rysjooo. Dziękujemy za wkład włożony w firmę i życzymy dalszych sukcesów. Do firmy dołączają dwaj nowi pracownicy MrPiotrex oraz AggressivE. Do naszej bazy wjechał nowiutki zestaw prosto z salonu : RoadTrain oraz Burtówka.

B9tYvHK.jpg

xm9qvFU.png

Od wczoraj firma Pol-Trans ma nowe logo.

Tpng_swenrhr.png

Edited by Famek

5UM6W04.png

Wypłaty rozdane. Ten tydzień nie należał do najlepszych i dostał miano "średniak" :p, no ale okresiki próbne skończone, no to pora na awansy :D

MrPiotrex(Kierowca na okresie próbnym) -------> Świeżak

PiotrMagnum(Kierowca na okresie próbnym) -------> Świeżak

pqQ0yIC.png

Wypłaty rozdane. Ten tydzień był lepszy od poprzedniego, ale wciąż nie najlepszy :)

Ostrzeżenie:

-Kubix8 - niewyrobienie normy

Awanse:

-SaLLvi(Kierowca na okresie próbnym) -------> Świeżak

cv7TzMo.png

171x171xwielkanocny-krolik.png.pagespeed

Z okazji świąt wielkanocnych zarząd Pol-Trans pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia naszym wspaniałym pracownikom.:)

Gdy nadejdzie Wielkanocny poranek

Niech spełnią się życzenia tęczowych pisanek...

Mazurków kajmakowych, bazi srebrzystych,

Bogatego zająca i kurczaczków puszystych.

Świątecznego nastroju, biesiady obfitej,

Lukrowego baranka, a w dyngusa - głowy wodą zmytej!

y6KxL0j.png

Wczoraj do naszej firmy wjechał nowiutki zestaw RoadTrain+Burtówka. Stan techniczny dobry więc nie ma co się bać o wypadki heheh :DD

D9lRn5e.jpgUIUmtLr.jpg

lgcAUDn.png

Przed chwilunią do naszej bazy wjechał nowiutki świeżutki jak bułki z biedronki Zestaw RT+Burtówka. Nasz tabor się zwiększa, jest nas 6, a więc dla każdego jest zestaw, burki wolne :))

nRGJr4A.jpgJOVPWDK.jpg

Pv291dd.png

Wypłaty rozdane. Tydzień poszedł nieźle, mamy awans :))

-MrPiotrex(Świeżak) -------> Doświadczony kierowca

Normy wyrobione, więc na szczęście ostrzeżeń nie muszę wam dawać, nabór trwa, no cóż nie będę więcej pisał heh, pis joł pracujcie dalej :)

8rdROn5.png

Do firmy przed sekundą wjechał nowiutki nasz kolejny (7) zestaw RoadTrain+Burtówka :))

YzuGX7s.jpg5EWAVYk.jpg

RKiPhn6.png

Na dziś dzień mamy kilka ogłoszeń:

• Ten tydzień nie wypadł za dobrze (mogło być lepiej)
  • Zbieramy na nową bazę, potrzeba 1,1kk (jeśli są chętni na obniżenie swojej wypłaty na rzecz firmy niech się zgłoszą, wtedy i my szefowie zniżymy swoje, na czas zbierania na baze)
  • Firmę z znanych powodów opuszcza Voking
  • Do firmy dołączają: Timon i Seat123

tYYySJC.png

Na dziś kilka takich ogłoszonek :))

• Wypłaty rozdane, nie było źle choć im lepiej tym lepiej heh trochę masło maślane no ale... :D
  • Stan konta firmowego: 655 304$ + 50 000$ + 96 800$ za zlecenia firmowe, od których nie dostaliśmy jeszcze wynagrodzenia
  • Na bazę zbieramy dalej :d Potrzeba 1 100 000$, więc myślę, że za tydzień lub dwa ją będziemy mieć :)
  • Firmę z powodu słabej aktywności opuszcza Timon
  • Nabór jest [OTWARTY]
  • W najbliższy poniedziałek,wtorek i środę są TESTY GIMNAZJALNE. Nasi dwaj wspaniali pracownicy MrPiotrex oraz <PT3SaLLvi będą je pisać więc życzę powodzenia i połamania długopisów :E
  • Wniosków o awanse nie było, więc i awansów ni ma :V

Na dziś chyba tyle, więc cześć joł P0MPA :D Pracujeeeemy :P

dD828bl.png

• Wypłaty rozdane, jest okej ;]

• Impulsy doładowane ;]

• Stan konta firmowego: 942,503$

• Na bazę zbieramy dalej :D Potrzeba 1 100 000$, więc myślę, że za tydzień  będziemy mieć :)

• Powstała gazetka firmowa Pol-Trans o nazwie "Śladami Opon", będzie wydawana regularnie do 4/6 dni. Gazetką zajmuje się #Jamnik - pomysłodawca gazetki za co będzie dostawał premię wkrótce oraz pomocnik: Famek. Zachęcam do czytania ;]

• Szukamy pilnie grafika do gazetki, proszę się zgłaszać na GG:

#Jamnik : 47475512

Famek : 38293476

• Awanse:

#Jamnik (Kierowca na okresie próbnym) -----------> Świeżak

Lumizu (Kierowca na okresie próbnym) -----------> Świeżak

<PT3SaLLvi (Świeżak) -----------> Doświadczony Kierowca

Edited by Famek

5g0nAYc.png

• Wypłaty rozdane, rozliczenia zapisane, czas na ogłoszenia :E
  • Impulsy załadowane więc pompa :]
  • Stan konta firmowego 1,185,073$
  • Pieniądze na bazę zostały zebrane, jednak nie będziemy jej mieli od razu, gdyż admin zajmujący się tym ma pełne ręce roboty i ja to rozumiem, więc musimy się uzbroić w cierpliwość ;]
  • Awansów ni ma ;c
Edited by Famek

Bam00uZ.png

• Wypłaty nie rozdane bo byliście niegrzeczni ;c (żartuje ;d)
  • Impulsy na fulll 
  • Stan konta firmowego suaby : 1,269,999$
  • Baza już wkrótce ;]
  • Do sztabu redaktorskiego na okres próbny został powołany: nap Niventill brawoo!! (nie no jemu nie bijemy braw ;c)
  • Awansiki vansiki niestety nie przyznane napki, bo słaby tydzień xD (Nie było apelacji :D)
  • Dodano nowe kontrakty: 4, 8 oraz zachęcam do podpisywania!! 
Edited by Famek

deNLJYa.png

• Po wypłatach już dawno :E (cały dzień minął xd)
  • Impulsy załadowane
  • Stan konta firmowego: 459,379$
  • Noi mamy w końcu długo oczekiwaną bazę w LV jutro dam edit tego ogłoszonka z ss miejsca bazy na mapie :E
  • Z firmy odchodzą: wolf oraz Lumizu
  • Do firmy dołączają: HissingVeil17 oraz kindeeer GRATULACJE!!
  • Nap Niventill zostaje wyrzucony ze sztabu redaktorskiego gazetki, ponieważ napcio się zgłosił wygrał konkurs,a żadnej gazetki nie chce robić... no cóż... tacy ludzie :E
  • Awansów nie ma
  • Na dziś tyle :]
  • Powodzonka na drogach SA w bieżącym tygodniu ;]

Q0OThRA.png

• Wypłaty wydane (wiem o zaistniałym problemie, ale wszystko wyjaśnione...)
  • Impulsy jak zwykle
  • Stan konta firmowego:794,428$
  • Do firmy niedawno dołączył kubiken.! Gratulejszyn!
  • Wypłaty w końcu zostały zwiększone, czekaliśmy na to wszyscy ;]
  • Od dzisiaj proszę was, a nawet każę, aby nikt nie bał się wyrazić swojej opinii na temat działań firmy, najlepiej w dziale "Propozycje", gdyż ja nie wiedziałem co wy czujecie i tak wyszło...
  • Nasz pracownik HissingVeil17 od niedawna nosi nick Louduanyu (takie małe info, byście wiedzieli ;d)
  • Awanse:

<PT3SaLLvi (Doświadczony Kierowca) -----------> Przemytnik

MrPiotrex (Doświadczony Kierowca) -----------> Przemytnik

• Na dziś tyle, życzę powodzenia w bieżącym tygodniu ;]
Edited by Famek

IEEETVb.png

• Wypłaty rozdane
  • Impulsy załadowane
  • Stan konta firmowego: 751,689$
  • Ten tydzień wypadł trochę słabo, ale rozumiem teraz kończy się szkoła, poprawki i inne duperele, nie licząc tego wyszliśmy nawet nieźle bo bez strat bodajże, a myślę, że teraz będzie już tylko lepiej ! ;]
  • Awansów niestety nie ma ;c
  • Teraz nieco smutniejsza informacja, ale ja już nie mogę tak.... dałem wam wolną wole, że możecie zostawiać pojazdy na parkingach itp... mimo to leżą one NAWET w wodzie i nie tylko... panowie moja cierpliwość się kończy. Od dzisiaj jeśli już zostawiacie na parkingu macie określony czas na odłożenie tego na bazę (szczegóły podam później)... owszem są nagłe wypadki, ale ja nie widzę, aby ktokolwiek pisał o tym w przeznaczonym dziale.. Pewien pracownik utopił także nieprzydzielony pojazd... za niedługo dostanie ostrzeżenie, a za respa zostanie mu to potrącone z wypłaty w sobotę...
  • Dodam także, że przez zaistniałe sytuacje będzie teraz większy rygor ^^ będą częstsze kontrole czy pojazdy są zatankowane/naprawione, aż się nauczymy... tj. mówię w NAGŁYCH wypadkach macie od tego specjalny temat!!
  • No to na tyle, 3mcie się chłopoki ! ;D
Edited by Famek

3SqU55D.png

• Wypłaty rozdane
  • Impulsy załadowane
  • Stan konta firmowego: 766,354$
  • Ten tydzień także nie był lepszy od poprzedniego, ale mam nadzieję, że będzie coraz lepiej! ;]
  • Awansów nie ma
  • Dodałem niedawno punkt w regulaminie, zapoznajcie się
  • Jeśli najbliższe tygodnie będą owocne możecie się spodziewać fajnych zabaw i konkursów!
  • No to powodzonka ^^ 3mcie się!

NxvUW5E.png

• Wypłaty rozdane
  • Impulsy załadowane
  • Stan konta firmowego: 770,380$
  • Ten tydzień był boski w porównaniu z poprzednimi jednak nie wybiliśmy się ponad 800k nawet co mnie szczerze zdziwiło heh
  • Awanse:

Arkadiusz (Kierowca na okresie próbnym) -----------> Świeżak

Paker (Kierowca na okresie próbnym) -----------> Świeżak

• Następne info to usunięcie dotychczasowego systemu awansów ;[ od dziś to szefostwo będzie decydować o tym kto i kiedy dostanie awans
  • Kolejna rzecz to zmniejszenie wypłat do minimum na danej randze i stopniowe zwiększanie za zaangażowanie w firmę, Ci co pracują dłużej nie będą mieli zmniejszone do minimum tylko ciut więcej ;]
  • To tyle na dziś peace yoł !

rLTYYHE.png

• Wypłaty rozdane
  • Impulsy załadowane
  • Stan konta firmowego: 726,346$
  • Ten tydzień był najgorszy w historii firmy... musimy to naprawić, aby się nie posypały degradacje xD
  • Awansów nie ma
  • Z firmy odchodzi MrPiotrex, czyli pracownik, który najdłużej już u nas pracuje, wielka szkoda.. te 16tygodni nie pójdzie w niepamięć...., a także Paker
  • Do firmy dołącza Pumba
  • Dodałem w składzie "Zasłużeni dla firmy".. ląduje tam z góry każdy szef oraz WYBRANI pracownicy przy odejściu.. dodam, że w naszym składzie jest dalej jeden taki, który przy odejściu na 100% tam dojdzie.. ale mam nadzieje, że do odejścia to szybko z jego strony nie dojdzie. Dostał się tam już z pracowników MrPiotrex, a ten drugi wie, że o niego chodzi, ale napiszę, że jest to SaLLvi, Ci dwaj pracownicy najbardziej pomogli nam w rozwoju firmy za co serdecznie im dziękuje i gwarantuje, że nikt o nich nie zapomni.. Pracowali kiedy było dobrze, a także kiedy było źle.. zawsze chętni pomocy, a kto wie może i w naszym składzie jest jeszcze ktoś kto tam wyląduje? Życzę wam tego serdecznie!
  • Życzę powodzenia na drogach SA!
  • Na dziś tyle, peace joł!

hNj6ICi.png

• Wypłaty rozdane
  • Impulsy załadowane
  • Stan konta firmowego: 745,155$
  • Ten tydzień chociaż był słaby i tak wyszliśmy około 20k na plus ;]
  • Awansów nie ma, jednak Arkadiusz dostaje 1% więcej przy wypłatach od następnego razu, tj. miał 71% teraz ma 72%
  • Na dziś tyle
  • Życzę powodzenia na drogach SA!
  • Peace yooł

Guest
This topic is now closed to further replies.