Famek

Rekrutacja OTWARTA || Recruitment OPENED [10/20]

Recommended Posts

qdSi7Xc.png
nOLY1cS.png

Wnioski można składać w dowolnej formie.
Pamiętaj, że musi zawierać następujące informacje:
NICK, IMIĘ, NAZWISKO, ID, FIRMA/ FRAKCJA(dla której ostatnio pracowałeś).

Jak zostać przyjętym?
Jeśli znajdziemy w tobie jakikolwiek potencjał, z pewnością najpierw się do ciebie odezwiemy, ale nadal będziesz musiał przejść pewnego rodzaju rozmowę "klasyfikacyjną", w którym szefostwo się do ciebie upewni.

Jako jedyny rynek PTS nie wymagamy określonej ilości punktów, dlaczego?
Jest to bardzo sztywny i przestarzały system w firmach, który należy zastąpić czymś nowym, dlatego postanowiliśmy jako pierwsi uruchomić tę inicjatywę.

Czy to oznacza, że dostane się na 100%?
Nie, podanie może zostać odrzucone z wielu różnych powodów, np. byciem na czarnej liście, lub złe zachowanie.

Jak zwiększyć moje szanse na dostanie się?
Pokaż się na serwerze, napisz dobre podanie, pokaż, że zależy ci na dołączeniu do firmy.

Podania mogą być odrzucane z kilku powodów:
- Czarna lista.
- Złe zachowanie.

// EngTrans

You must be signed in to read this content
Edited by Frg_BR
Poprawa tematu
  • Like 23
  • Thanks! 1

Siemanko. Wracam na serwer po jakiś 8 miesiącach nie grania. Grałem u was właśnie wtedy i grałem u was całkiem dużo. 150 scora wbijałem tygodniowo, ale potem miałem problemy prywatne i teraz dalej chciałbym grać u Was. Całkiem miła rozgrywka była u Was i chciałbym powrócić do tych starych dobrych czasów. Aktualnie mam 250 scora (rośnie). Od siebie oferuję część swojego czasu, całkiem ładnego. Miłej atmosfery grając ze mną i ogólnie jak to dla firmy, robienia kursów. Myślę, że do nastepnego. Siema!

Podaj informacje serwerowe: id postaci; //DarXe

Edited by DarXe
  • Like 1

@Nixonik witamy ponownie! Myślę, że tym razem zostaniesz na dłużej 🙂 

• Like 2

Pilnie poszukujemy kierowców, wymagania które na 100% dają Wam wstęp do ASL to:

• kultura na serwerze - przede wszystkim zachowanie się przy ITD, pokorne przyjęcie mandatu bez odwalania)
  • ciągła aktywność - jeśli nie ma możliwości zrobienia normy to piszemy o tym szefostwu
  • norma: 27 ładunków (pełne trasy 100% wagi), czyli średnio 4 kursy na dzień..
  • zasada 5 kursów - tak jak w regulaminie, masz urlop czy go nie masz to 5 kursów+ musi być
  • staż: tydzień na serwerze, 20score+

Awanse, zyski, udogodnienia:

• awans następuje zawsze po 3 wyrobionych normach, a po 2 normach przy dostarczeniu 160 kursów w 2 tygodnie(40+120, 80+80, 30+150 itd.. min. norma 27)
  • premie sumowane co tydzień, to Ty decydujesz kiedy odebrać premię (w tym 50% zwrot za paliwo)!
  • premia szefa, okazyjna, rozdawana w proporcji do dostarczonych kursów!
  • zmiana koloru zestawu już od rangi po okresie próbnym!

Zaproś kolegów i koleżanki, awansuj, uczęszczaj w randomowych konwojach - baw się dobrze!

Na co czekasz? Zestaw czeka na Ciebie wypolerowany i zatankowany 🙂

• Like 6