Famek

Rekrutacja OTWARTA || Recruitment OPENED [15/20]

58 posts in this topic

Recommended Posts

qdSi7Xc.png
nOLY1cS.png

Wnioski można składać w dowolnej formie.
Pamiętaj, że musi zawierać następujące informacje:
NICK, IMIĘ, NAZWISKO, ID, FIRMA/ FRAKCJA(dla której ostatnio pracowałeś).

Jak zostać przyjętym?
Jeśli znajdziemy w tobie jakikolwiek potencjał, z pewnością najpierw się do ciebie odezwiemy, ale nadal będziesz musiał przejść pewnego rodzaju rozmowę "klasyfikacyjną", w którym szefostwo się do ciebie upewni.

Jako jedyny rynek PTS nie wymagamy określonej ilości punktów, dlaczego?
Jest to bardzo sztywny i przestarzały system w firmach, który należy zastąpić czymś nowym, dlatego postanowiliśmy jako pierwsi uruchomić tę inicjatywę.

Czy to oznacza, że dostane się na 100%?
Nie, podanie może zostać odrzucone z wielu różnych powodów, np. byciem na czarnej liście, lub złe zachowanie.

Jak zwiększyć moje szanse na dostanie się?
Pokaż się na serwerze, napisz dobre podanie, pokaż, że zależy ci na dołączeniu do firmy.

Podania mogą być odrzucane z kilku powodów:
- Czarna lista.
- Złe zachowanie.

// EngTrans

You must be signed in to read this content
Edited by Frg_BR
Poprawa tematu
  • Like 23
  • Thanks! 1

Siemanko. Wracam na serwer po jakiś 8 miesiącach nie grania. Grałem u was właśnie wtedy i grałem u was całkiem dużo. 150 scora wbijałem tygodniowo, ale potem miałem problemy prywatne i teraz dalej chciałbym grać u Was. Całkiem miła rozgrywka była u Was i chciałbym powrócić do tych starych dobrych czasów. Aktualnie mam 250 scora (rośnie). Od siebie oferuję część swojego czasu, całkiem ładnego. Miłej atmosfery grając ze mną i ogólnie jak to dla firmy, robienia kursów. Myślę, że do nastepnego. Siema!

Podaj informacje serwerowe: id postaci; //DarXe

Edited by DarXe
  • Like 1

@Nixonik witamy ponownie! Myślę, że tym razem zostaniesz na dłużej 🙂 

• Like 2

Pilnie poszukujemy kierowców, wymagania które na 100% dają Wam wstęp do ASL to:

• kultura na serwerze - przede wszystkim zachowanie się przy ITD, pokorne przyjęcie mandatu bez odwalania)
  • ciągła aktywność - jeśli nie ma możliwości zrobienia normy to piszemy o tym szefostwu
  • norma: 27 ładunków (pełne trasy 100% wagi), czyli średnio 4 kursy na dzień..
  • zasada 5 kursów - tak jak w regulaminie, masz urlop czy go nie masz to 5 kursów+ musi być
  • staż: tydzień na serwerze, 20score+

Awanse, zyski, udogodnienia:

• awans następuje zawsze po 3 wyrobionych normach, a po 2 normach przy dostarczeniu 160 kursów w 2 tygodnie(40+120, 80+80, 30+150 itd.. min. norma 27)
  • premie sumowane co tydzień, to Ty decydujesz kiedy odebrać premię (w tym 50% zwrot za paliwo)!
  • premia szefa, okazyjna, rozdawana w proporcji do dostarczonych kursów!
  • zmiana koloru zestawu już od rangi po okresie próbnym!

Zaproś kolegów i koleżanki, awansuj, uczęszczaj w randomowych konwojach - baw się dobrze!

Na co czekasz? Zestaw czeka na Ciebie wypolerowany i zatankowany 🙂

• Like 7

Cześć, wbrew Nickowi jestem Damian, mam nieco ponad 20 lat w realu, na serwerze jestem od około półtora tygodnia, wbiłem troszkę ponad 30 score, staram się średnio zrobić na dzień 4 SC. Z ITD raczej nie ma problemów, ani razu nie próbowałem chamskich zachowań czy czegoś w tym kierunku, zawsze miło i sprawnie. Od siebie mogę dać jak to w firmie zarobki jak i miłej rozgrywki. To chyba będzie tyle. Pozdrawiam.

Edited by Oskar04
  • Like 3

Nick: Walerij

ID: 122724

Score: 1180

Poprzednia praca: AS Logistic

Siemaneczko. Stanisław, lat prawie 30, zawód kierowca/operator suwnicy i wózka widłowego. Staranny sumienny, uczciwy człowiek z zasadami. Jak obiecałem tak i robię wracam! 

Pozdrawiam szefostwo i ekipę.

• Like 3
  • Thanks! 1

@Walerij_Legasow witamy z powrotem!

@Oskar04 zostajesz poddany tygodniowej obserwacji, wtedy zadecyduję czy podanie przyjąć, czy odrzucić

Nick: Rafa

Id: 126034

Score: 26

Previous Work: None

My name is Rafael Giroto i have 14 years old, im are a student I decided to join ASL because of one of the members who helped me a lot, I really liked the server and in the middle of my game hours I decided to learn to speak Polish as well as I also decided to go deeper into this team system, that's all.

• Like 5

@giroto55 welcome, read the regulations 🙂 

Edited by DarXe
  • Like 2

Nick: zG'#BOT

ID: 115 😄

Score: 536

Poprzednia praca: (Dawno temu) Petrol, Taxi

Po wielu latach postanowiłem wrócić na stary dobry PTS. Mam 31 lat a na imię Michał. Chciałbym dołączyć do AS ze względu na nowoczesny styl strategiczny. Dziennie mogę grać minimum 4-5 godzin. Pozdrawiam szefostwo i liczę na pozytywne rozpatrzenie!!!

• Like 2

@Kiszlo, @januszek1990  witamy na pokładzie! Przeczytajcie regulamin i zgłoście się na serwerze w celu dodania 🙂 

Witam

W związku z otwartą rekrutacją , zgłaszam swoją kandydaturę.

Nick: Ebons

ID: 115063

Score: 2100

Witam, nazywam się Maciej, pochodzę z Zakopanego, interesuję się głównie motoryzacją. Na serwerze gram około półtora roku, dorobiłem się przez ten czas lekko ponad 2100 score. Byłem w większości firm, jak i Frakcji. Moim ostatnim miejscem zatrudnienia była Pomoc drogowa. Z łatwością wyrabiam normę, staram się nie sprawiać żadnych problemów. Myślę że tym krótkim podanie, zachęciłem szefostwo, do akceptacji mojego podania.

Pozdrawiam

• Like 3

@Ebon$ witamy w składzie! Zgłoś się do SebGre na serwerze, chyba że jakimś cudem mnie złapiesz 😛

• Thanks! 1

Nick: HuskEr

ID: 114478

Score: 243 (w momencie pisania)

Cześć, jestem Łukasz, jestem fanem motoryzacji i też z zawodu mechanikiem. Pochodzę z okolic Suwałk. Po wielkiej przerwie wróciłem do MTA i na PTS, przednio się bawiąc. Uwielbiam traktować gry poważnie, robię średnio po 70 kursów na tydzień, czasami mniej jeżeli życie prywatne da w kość. Lubię rozmawiać z ludźmi kulturalnie i zawsze staram się być pozytywny. Pozdrawiam drogie szefostwo i mam nadzieję, że zachęciłem państwo do mej kandydatury.

Miłego dnia!

• Like 4
  • Thanks! 1

@HuskEr zauważyłem mega aktywność z Twojej strony, jesteś aktualnie najlepszym kierowcą z Truckerów na PTS w tym tygodniu pod względem dostarczonych dostaw - witamy na pokładzie ASL 🙂 

Zgłoś się do mnie lub do @SebGre na serwerze oraz nie zapomnij przeczytać regulaminu naszej firmy

Edited by DarXe
  • Thanks! 3

Hello to all ASL employees and management.

I want to present my candidacy to join the company, I really like to help and have fun too, that is why I want to work in your company, I can meet your weekly standard and help you, I hope a positive response.

Greetings @DarXe and @SebGre

• Like 2

@SantY, welcome!

• Like 1

Siema!

Jestem Kacper, na serwerze SinQuel. ID: 127139. Score: około 340. Na serwerze gram od około miesiąca, ale jestem aktywnym graczem. Jestem ogarnięty, bezproblemowy, mam 24 lata. Staram się grać tyle ile mogę. Wyrobić normę to nie będzie problem. Pozdrawiam zarząd i pracowników 🙂

• Like 6

@SinQuel kierowca przyjęty! Zaraz wejdę na server to dokończymy formalności 😄

• Like 1

Witam 

Jestem Piotrek jak juz wiecie

Kiedyś juz tutaj pracowałem ale zostałem zwolniony za odwalanie i wulgaryzmy mam nadzieje ze dasz mi drugą szanse bo duzo sie zmieniłem i juz nic nie odwalam.

wiec miło by mi było jak bys pozytywnie rozpatrzył moja decyzje .Masz moje słowo nie zawiedziesz się

Nick: Pjoter

Id:124785

sc:1235

• Like 2
  • Hehe 2
  • I'm confused 1

@Piotrek6969 trzymam za słowo 😉

Witamy ponownie w ASL! 

• Like 2
  • Thanks! 1

Witam nazywam sie Paweł

Jestem nowym graczem i duzo sie ucze grajac  na Pts mam 16lat lubie grac w gry rózne .

bede aktywnymm graczem i wyrobienie normy nie bedzie problemem.

id:125978

sc:32

Nick: Pawlik6969

Pozdrawiam Paweł

• Like 1

@Pawik6969 będziesz pod obserwacją przez ten tydzień, najwcześniej w poniedziałek zostanie ogłoszony werdykt 

Ostatecznie gracz @Pawik6969 nie zostanie przyjęty do firmy AS Logistic - niektórzy na pewno wiedzą dlaczego taki, a nie inny werdykt 🙂

• Like 1
  • Hehe 4