Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Famek

Rekrutacja ZAMKNIĘTA || Recruitment CLOSED [16/16]

Recommended Posts

Witajcie!
Nabór do firmy AS Logistic jest aktualnie:
Hello!
Recruitment to AS Logistic is currently:
[ZAMKNIĘTY/CLOSED] - [16/16]
Rekrutując równocześnie do innej firmy/frakcji tracisz swoją szansę!

Edited by Wersjon
Zmiany w składzie.

Jako iż jeden "pan" (od tyłu) się wykruszył, nabór otwieram ponownie.

Hello again MERO, DarXe and Wersjon
I have already experienced a lot of time inside Truckerzy and I want to return to the company that I have loved and liked most in all the time I've been on the server, they already know my name, but for those who do not know it, it's Diego Eduardo Pisil, everyone knows my age is 14, I live in "Mexico" hence my name "Mexicano", I am very addicted to video games of trucks and shots, I'm about to finish my high school, ASL was always the company that I liked the most, that was my first company, and now here is my best friend, Frg_BR, I think it's all from my side and with great appreciation he spoke to them again "Mexicano" :D 
Nick : Mexicano
Staz : 2 years with pauses

Score 830+
Last company : AS Logistic (This company).

Email : mrsniperos2@gmail.com
Discord : MrJhin#3389
                                                                                          Attentively: Mexicano.                                                                                                       Kisses from part of : Mexicano

@MrJhin, as AS People have decided, you are an official AS member.

We need some milk
We need 2 more people!

Nick: YungNut

Staz: 3 years with pauses (new account forgot my old one)

Score: 11

Last Company: None

Email: arranbartons@gmail.com

Discord: KarmaSH#1873

Applying cuz my friend MynamesNut suggested me this job.

Edited by YungNut

User: YungNut;
Status: Rejected;
Reason: Swearing isn't tolerated;

Spoiler

[2019-06-26 15:48:10] [Output] : YungNut: Fucken american roads
[2019-06-26 15:54:17] [Output] : YungNut: Fuck the Honda civic
[2019-06-26 15:59:26] [Output] : YungNut: bullshit
[2019-06-26 15:59:30] [Output] : YungNut: fucking bullshit
[2019-06-26 15:59:37] [Output] : YungNut: this is a fucking trap man
[2019-06-26 16:00:04] [Output] : YungNut: This is some bullshit
[2019-06-26 16:07:28] [Output] : YungNut: holy shit
[2019-06-26 16:23:45] [Output] : YungNut: Fucking hell
[2019-06-26 16:24:08] [Output] : YungNut: Fuck I have short term memory

[2019-06-26 16:24:31] [Output] : YungNut: its not funny man this stupid ass barrier just appeard in my mind right when I crashed into it
[2019-06-26 16:24:42] [Output] : YungNut: rip
[2019-06-26 16:25:38] [Output] : Gracz Volff wrócił.
[2019-06-26 16:25:43] [Output] : YungNut has been muted by Volff. (5 mins)

//Try again, week later.

Edited by Wersjon

Witam  nazywam sie  Mateusz jestem juz stary bo żyje sobie aż 20 lat. Pochodzę z woj Wielkopolskiego z małego miasteczka. W tym roku w Kwietniu zakończyłem swoją kilkunasto letnią edukacje. Obecnie pracuje na stanowisku elektronika w firmie w która znajduje się w moim mieście. Co tu mięcej o sobie mogę powiedzieć, może mógł bym dodać że w wolnym czasie od pracy lubię pograć sobie ze znajomymi w piłkę nożna na orliku lub na hali, oraz lubię sobie kreatywnie spędzić czas ze znajomymi. Poza tymi kilkoma sposobami na spędzenie wolnego czasu lubie sobie pograć w typu gta na serwerach truck .

Na serwerze goszczę już w sumie  ponad tydzień  ale dopiero od kilku dni tak na prawdę mam czas aby zabrać sie za porządną rozgrywkę, mój dobytek może nie jest jakiś wybitny ale skromny i stale rośnie, a w chwili obecnej posiadam 16 scora 

Na serwerze grywam sobie pod nickiem Y0ogi ( id 109468), i była by to moja pierwsza firma w której bym pracował, lecz myślę ze nasza współpraca była by owocna i bez zarzutów, umiem pracować w grupach i szybko sie integruje

Liczę na podjęcie współpracy, Pozdrawiam Y0ogi.

Edited by _y0ogi_

Subject: _y0ogi_;
Status: Hired;
AWAITING ASSIGNMENT

W dniu 4.03.2016 o 14:16, Famek napisał:

Witam nazywam sie Michał mam 13 lat.Gram na tym serwerze już półtorej roku(z małymi przerwami).urodziłem się 15.10.2006r.Nigdy nie pracowałem w żadnej firmie to jest dla mnie całkiem nowe doświadczenie. Mam nadzieje że będe sie dobrze spisywał na tym stanowisku.Mieszkam w Podkarpaciu w małym miasteczku o nazwie Pruchnik.

Nick- Czopek

Score-65+

zainteresowania- Gram w piłkę nożną,trenuje lekkoatletykę,chodzę na siłownie.

online-od 2 do 4 godzin.

ile już gram w MTA- 2 lata.

id-86769

Edited by Czopek

.

Z poważaniem TOFIK

Edited by TOFFIK

Witam Szefostwo AS Logistic 

Nazywam się Daniel mam 11 lat .  Urodziłem się w Niemczech  w FreiBurg  ale  mieszkam w Polsce  w mieście Pleszew, mam średnie doświadczenia serwerowego. Gram około 5 dni , całkowity czas gry to : 5 godzin . moje  zainteresowania to : Gotowanie , Granie w gry  , jazda na rowerze  oraz  oglądanie filmów . Niestety

nigdy nie pracowałem w żadnej firmie jak i na tym serweże jak i na innych .

Nick : Kendzio

Score :  15 ( ilość score rośnie )

Imie i Nazwisko Postaci : John Phylyps

ID Postaci :   109481

Mam nadzieje że Podanie będzie przyjęte  

Z Pozdrowieniami  oraz  Poważaniem Kendzio

Witam nazywam się Radek mam 20 lat na serwerze grałem wcześniej kilka lat (miałem przerwę) Teraz zabawe zaczynam od nowa. Jestem już na serwerze ponad 13 godzin ciągłej gry. Jestem odpowiedzialny- muszę mam córeczkę :D Nie będę się dużo rozpisywał więc do rzeczy.

Nick;  -gienek-

Score; 83

ID postaci 109007

LIcznę na pozytywne rozpatrzenie :)

Subject: Czopek;
AWAITING ASSIGNMENT
Subject: -gienek-;
AWAITING ASSIGNMENT
Subject: kendzio;
Status: Not hired;
RECRUITMENT CLOSED [16/16]
//Try again later, best of luck in your future endeavours.

Witam nazywam się Mariusz i mam 32 lata z czego 12 lat za kółkiem:) MTA gram od samej premiery ale miałem teraz 3 lata przerwy:( 

Gram od kilku dni dopiero ale wszystko ogarne:) 

Nick: Marszal87

ID;109562

Score:33 i rośnie:)

Z poważaniem Mariusz

Subject: Marszal87;
AWAITING ASSIGNMENT

Dzień dobry mam na imię Bartek mam 12 lat od 7 roku życia pasjonuje się ciężarówkami w MTA gram od 2 lat. Dawniej pracowałem w Wirtualnej spedycji EKARD w grze Euro Truck Simulator 2, więc mam systematyczność i regularnie wchodziłem.

Nick: BiteroFF

Staż: MTA;2lata Serwer:około 10 godzin przepraszam za pomyłkę w godzinach.

Score;10

Frakcje: W żadnej frakcji nie pracowałem jedynie w EKARD ale w innej grze

ID: 109701

Jeszcze dodam że jeśli będziecie chcieli się ze mną skonktaktować to uprzedzam nie posiadam mikrofonu.

Witam zarząd budowlany firmy AS Logistics.

Jestem już tu bardzo dobrze znany i przez Werjsona lubiany ale mimo to mam na imię Dawid i miałem okazję pracować już z całym zarządem, wracam po bardzo dłuższej przerwie która zrobiła mi na dobre i wróciłem pełen sił witalnych by móc napić pienionszki by zadowolić szefunia. Na serwerze gram pod Nickiem daw3dEk6 który kryje się pod 57914 ID i 5000+ score. Interesuję się sportem i muzyką poza tym w wolnym czasie lubię czytać książki Stephena Kinga. Jako iż pracuję w systemie 8/8 mimo to jestem w stanie pogodzić grę z pracą i życiem prywatnym. Jak wiadomo jestem osobą pogodną i bardzo pomocną. @Frg_BR <3.

Dziękuję za przeczytanie i liczę na pozytywne rozpatrzenie, do zobaczenia <3

Subject: daw3dEk6;
AWAITING ASSIGNMENT
RECRUITMENT CLOSED
Edited by Wersjon

Guest
This topic is now closed to further replies.