Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ramirez

Głosowanie - wiadukt Las Venturas

Rondo w Las Venturas  

95 members have voted

1. 1. Czy jesteś za ponownym wprowadzeniem ronda w południowym Las Venturas, na miejscu obecnego wiaduktu?

Recommended Posts

Z racji, że padła propozycja ponownego głosowania w sprawie -  rondo czy wiadukt - skrzyżowania w Las Venturas, wychodzę z ankieta do graczy, które rozwiązanie jest lepsze? Oczywiście biorąc pod uwagę obecny stan rzeczy, jako, że sam wiadukt sprawia problemy, ponieważ nie wczytuje się odpowiednio i blokuje pojazdy, skutecznie je niszcząc.
Odsyłam również do http://truckers.com.pl/topic/18467-zadaj-pytanie-administracji/?p=302085
Proszę o oddanie głosu, jak i również, w miarę możliwości krótką opinie na sam temat.
Dziękuję i pozdrawiam :)

Od początku wiadukt nie wczytywał się na czas osobą ze słabszym sprzętem, sam miałem czasami takie problemy na starym komputerze. Można spróbować teraz wgrać rondo i ocenić różnice.

Mimo, że nie mam problemów z ładowaniem się wiaduktu, uważam, że zdecydowanie lepiej w tym miejscu prezentowałoby się rondo.

tak wiadukt usuncie te smieszne wyspy i oczywiscie niech wrocą bramki zamiast viatoll bedzie jak PTS za starych czasów :jazda:

Pragnę podkreślić również,że doceniam autora za wykonanie wiaduktu. Oczywiście nie mam tutaj na celu krytykowania jego pracy i czasu, który na to poświęcił.

I think it needs a change, there's been numerous times where I have gone through the bridge and got stuck.

Also it would be nice to have these things already translated in English for other players and not have them translate it by their own.

Moim zdaniem, wiadukt jest średni, bo tak jak napisał kolega wyżej, kamera się buguje, a gdyby było rondo, to przynajmniej kamera by się nie bagowała i można by było wchodzić na ręcznym :)

Rzecz jasna musiałoby to być odpowiednie gabarytowo rondo żeby gracze mogli bezstresowo wykręcić się swoimi zestawami

Równie dobrze może nie być nic tylko oryginalne skrzyżowanie ;)

A mi się wiadukt podoba i nie mam z nim problemów :E

No ja osobiście też wolałbym, żeby tam w ogóle nic nie było.

Ewentualnie takie lekkie rondo, żeby nie wpakowywać mnóstwo obiektów jakiś kwiatków czy innych wydziwień, tylko prostą konstrukcje, tak klasycznie jak kiedyś :E

Właśnie nic nic będzie łatwiej łapać za prędkość :D

Jeżeli już rondo to takie aby gracze rzeczywiscie musieli zwolnic aby przez nie przejechac. Bo jesli postawi sie proste, male rondo to gracze beda przecinac je prosto.

Pragnę podkreślić również,że doceniam autora za wykonanie wiaduktu. Oczywiście nie mam tutaj na celu krytykowania jego pracy i czasu, który na to poświęcił.

Jako autor owego wiaduktu, sam jestem za zmianą, mimo że mi osobiście jeszcze ani razu nie sprawił problemu (albo nie pamiętam) to jednak jeśli innym sprawia to oczywiście nie ma co się zastanawiać tylko zrobić coś lepszego, by owych problemów nie było ;) 

Można jakiś konkurs na rondo zrobić, czy coś. ;)

Najlepiej, żeby były oddzielne zjazdy z prawo przynajmniej we wszystkie strony oprócz ls, bo łatwo tam dostać mandat

Również uważam że skrzyżowanie o ruchu okrężnym będzie lepsze :)

Bardzo fajny pomysł, co z resztą widać po wynikach ankiety :)

Zgadzam się też z drftmn, żeby rondo było bez udziwnień, kwiatków, palemek i innych takich no... elementów :D

By Slayer,

Ciebie tam postawimy. Będziesz rondem

Moim zdaniem rondo nie zda egzaminu. Mówię oczywiście o rondzie normalnym nie o touczanie. Jak wiemy na przykładzie wiaduktu niektórzy gracze mogą mieć problem z renderingiem. Mogą pojawić się przypadki że ktoś znajdzie się w środku takiego ronda. Osobiście jestem za skrzyżowaniem. Ewentualnie jeśli rondo by miało odpowiednie rozmiary i ograniczoną liczbę obiektów. Nie wszyscy mają komputery o dużych możliwościach.

albo zrobić bramki przed wjazdem do LV :D

albo zrobić bramki przed wjazdem do LV :D

Co to zmieni w niewczytującym się wiadukcie?

Może warto byłby zamknąć już ten temat, bo tylko niepotrzebny spam się robi... Jednoznacznie jest przegłosowane i tyle w tym temacie ;) 

Guest
This topic is now closed to further replies.