Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Liq

Ogłoszenia | Statements

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Pragę was poinformować że nowa filia została wgrana na server, zostało dodać tylko bramę i spray'a. Niestety jest z nią mały problem, kiedy jesteśmy na jej terenie obiekty pojawiają się i znikają, nie da się tego naprawić. Byłbym wdzięczny jeśli ktoś byłby chętny wykonać zdjęcia filii w podobnym schemacie jak jest to zrobione w opisie naszej firmy.

Lokalizacja filii, Doki LS

3newl2E.png

Edytowane przez Matize

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! 

Została wgrana baza na która trochę czekaliśmy, usytuowana jest niedaleko tej filii która była zbugowana i trzeba byłą ją zastąpić, a mianowicie na tym pierwszym zakręcie po lewej stronie od zaznaczonego kołeczka na ss z poprzedniego ogłoszenia. Zapraszam do korzystania z niej :D. Teraz jeszcze jedna prośba, czy znalazłaby się ktoś chętny zrobić podobny kolaż zdjęć z opisu firmy, lecz z wizerunek nowej filii? 

B7Q1Vfy.png

h12mbcM.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Nadszedł ten dzień, w którym do zarządu firmy dołączy jeden żołnierze. A jest nim  @Lampard, zasłużył on swoją aktywnością i chęcią do działania w naszej firmie. Od dziś w razie problemów będziecie mogli zgłaszać się również do Niego. Liczę że będzie to długa współpraca i razem zdołamy wprowadzić jakieś urozmaicenia i nowości do firmy. 

Przypominam również, że niedługo kończą się wakacje i norma znowu wróci do 30,000$. 

Dziękuję za uwagę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie!

Informujemy, że od tego weekendu w nowym temacie Podsumowanie tygodnia będzie pojawiało się podsumowanie ostatnich siedmiu dni działania firmy. Będziemy w nim zamieszczać informacje odnośnie zwolnień, przyjęć, awansów, realizacji zleceń, zmian w budżecie oraz innych najważniejszych wydarzeń z całego tygodnia. 

Edytowane przez Lampard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hello! Dwa ogłoszenia! :) 

W dniu dzisiejszym przetłumaczyliśmy nazwy tematów jak i większość ważnych postów* na język angielski. Ułatwi to naszej firmie kontakt z graczami z zagranicy. Jeżeli widzicie jakieś błędy w przetłumaczonych tematach oraz tekstach, to proszę o zgłaszanie mi ich poprzez wysłanie prywatnej wiadomości na forum. Za wszelką pomoc z góry dziękuję!

W przyszłym tygodniu zostanie zorganizowany konwój firmowy. Po rozmowie z @Matize zdecydowaliśmy się na dni od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Jaki to będzie dzień zależy wyłącznie od Was! Prosimy o wysłanie nam (dwóm osobom) jak najszybciej prywatnej wiadomości, w której określicie jaki dzień/dni Wam najbardziej odpowiada(ją). Jeżeli nie pasuje Wam żaden dzień to również prosimy o taką informację. Po otrzymaniu wiadomości od większości pracowników, opublikujemy dokładny termin konwoju.

*Wszystkie posty zostaną przetłumaczone do końca przyszłego tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie!

Kończą się wakacje, a wraz z końcem wakacji wraca normalna tygodniowa norma - 30.000$.

Mamy ogromną nadzieję, że odpoczęliście na wakacjach i jesteście pełni energii oraz motywacji do pracy :) 

Wraz z @Matize życzymy tym młodszym powodzenia w roku szkolnym 2018/2019!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie!

W pierwszym poście w temacie Podsumowanie Tygodnia pojawiły się REKORDY oraz RANKING NAJAKTYWNIEJSZYCH. Jeden tydzień ciężkiej pracy na rzecz firmy pozwoli Wam na zapisanie się w jej kartach na zawsze. Zapraszamy do walki o pojawienie się w rankingu, ponieważ dla najaktywniejszych oraz rekordzistów przewidujemy premie, o których dowiecie się już niebawem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie żołnierze

Po rozmowach z @Lampard doszliśmy do wniosku że w naszej firmie przyda się kolejna osoba do zarządu, los padł na @Evilia. Zasłużyła Ona swoim wkładem w firmę poprzez dużą aktywność i dobrą komunikatywnością z innymi, liczymy też na to, że wspólnie wymyślimy nowe pomysły na rozwój naszej firmy. Mamy nadzieję że będzie to długa współpraca :D

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj załogo!

Ostatnimi czasy kryzys dotknął i naszą firmę, jak można zauważyć w rozliczeniach nasz stan konta maleje. Wspólnie z zarządem doszliśmy do wniosku że musimy minimalnie obniżyć stawki za wypłaty, będzie wyglądało to następująco. Jak sytuacja z pieniędzmi na koncie poprawi się, znowu wrócimy do poprzedniego systemu wypłat :)

Okres próbny - 70%

Kierowca I - 75%

Kierowca II - 80%

Kierowca III - 85%

Weteran - 90%

Zarząd - 91%

Szef - 92%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć!

Piszę to w temacie ogłoszeń, ponieważ chcę, żeby informacje trafiły do szerszego grona odbiorców, a nie zniknęły po kilku godzinach w czeluściach naszych wojskowych pogawędek. Chciałbym w tym poście opisać moją sytuację, przedstawić jak działa zarząd firmy oraz ustosunkować się do oskarżeń o rzekome fałszowanie przeze mnie podsumowań tygodnia.

Ta firma jest dla mnie wszystkim. Jestem tutaj od początku mojej rozgrywki i sumiennie od samego początku walczyłem oraz pracowałem na to, żebyśmy byli ciągle najlepsi. Bardzo mi zależało, starałem się. Zostałem wybrany do zarządu, jednak w ostatnich dwóch tygodniach moja aktywność spadła. Dochodzą do mnie słuchy o tym, że ludzie już mnie obgadują, że nie gram, że nic nie robię. Postawię sprawę jasno, bo nie chcę nic ukrywać - przeniosłem się do innego miasta, rozpocząłem studia i potrzebowałem czasu, żeby się zaaklimatyzować, znaleźć na wszystko czas. Ten jak i ostatni tydzień były dla mnie trudne, dlatego praktycznie nie grałem, co nie znaczy, że nie robiłem nic dla firmy. Wraz z @Matize i @Evilia codziennie rozmawiamy, próbujemy usprawniać działanie firmy. Wiedzieli oni o moich problemach i zaakceptowali to. Chcemy tworzyć dalej zgrany zarząd i doszliśmy do wniosku, że chwilowy brak czasu nie oznacza, że mam się od razu zwalniać. To, że nie widać mnie na serwerze to nie znaczy, że kompletnie nic nie robię. Od przyszłego tygodnia moja aktywność wróci do normy.

Doszły mnie słuchy, że pewne osoby oskarżają mnie o fałszowanie podsumowań tygodnia. Jest mi przykro, że nie potrafią mi one powiedzieć tego prosto w twarz albo po prostu spytać się mnie o niejasności. Po pierwsze - po co miałbym to robić? Po drugie - pewnie w tym "fałszowaniu" chodzi Wam o bilans konta, ale zauważcie, że jak wół jest tam napisane "wpływy", a nie "wpływy i wydatki". Jeżeli ktoś twierdzi, że mimo tego są one fałszowane to proszę o napisanie do mnie albo na forum ogólnym w wojskowych pogawędkach w jaki sposób je fałszuję.

Pozdrawiam,

Lampard

@Rastafarian oraz @Polak333 proszeni są o wysłanie SS z ilością dostaw i zarobionych pieniędzy do @Matize do godziny 24.

Edytowane przez Matize

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie żołnierze!

Wspólnie z @Evilia oraz @Lampard postanowiliśmy dokupić 2 nowe Barracks'y do naszej firmy. Pozwoli to zatrudnić nam kolejnych 2 rekrutów, którzy będą chętnie wozić nasze towary :D 

Dowód zakupu:

2OteAfw.png

Edytowane przez Matize

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie żołnierze!

W związku z polepszeniem sytuacji finansowej firmy podnosimy wszystkie wypłaty o 5%!

Okres próbny - 70% -> 75%

Kierowca I - 75% -> 80%

Kierowca II - 80% -> 85%

Kierowca III - 85% -> 90%

Weteran - 90% -> 95%

Zarząd - 91% -> 96%

Szef - 92% -> 97%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj załogo!

W związku z tym że dobrze się wiedzie naszej firmie postanowiliśmy zakupić kolejne dwa nowe barracki, przez co teraz możemy zatrudnić aż 25 pracowników. 

Edytowane przez Matize

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostaliśmy informację o tym, że Mikołaj zjawi się jutro na naszej głównej bazie o godzinie 21:30 i przez 15 minut będzie rozdawać prezenty obecnym! 

Jeżeli ktoś nie może się zjawić to nic straconego! Mikołaj przekazał, że zamierza również coś dorzucić do sobotniej wypłaty! :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie żołnierze

W dniu dzisiejszym do zarządu dołącza @Kasztan322, mamy nadzieję że nasza współpraca będzie długa. Od dziś w razie problemów możecie zgłaszać się do Niego :D

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie żołnierze.

Jako że zbliżają się święta, od firmy będziecie mieli prezent. A mianowicie jest nim podwyższenie stawek wypłaty na jeden tydzień rozliczeniowy. Nowe stawki będą wyglądać tak:

Szef                                        100%

Zastępca                                   99%

Weteran                                    98%

Kierowca III                                97%

Kierowca II                                 96%

Kierowca I                                  95%

Kierowca na okresie próbnym   94%

Dobroczyńca                               93%

Pragę też ogłosić, że po ponad rocznym zarządzaniu firmą, degraduję się ze stanowiska szefa firmy Military Logistcs, powodem jest brak czasu oraz brak chęci do sprawowania tego stanowiska. Moim następcą tymczasowym będzie @Cudak, dziękuję wszystkim za wspaniałą współpracę. Może kiedyś jeszcze zawitam na najwyższym szczeblu firmy, a tymczasem zostaję jako weteran. 

Edytowane przez Matize

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,
że tak pozwolę sobie skłamać.

Postanowiłem się z Wami przywitać i poinformować o tym, co w zasadzie teraz będzie się działo. Proszę mnie z góry nie skreślać, nie mam zamiaru Was terroryzować w żaden sposób. Pojawiły się pytania, dlaczego nie wybrano nikogo z firmy. Otóż powodem, dlaczego jestem to ja - są pewne wątpliwości, co do Waszego zachowania. Korzystając z praw Ministra Firm, zostaję w Waszej firmie do czasu 24 stycznia 2019 roku. Na tydzień przez moimi urodzinami dam firmie prezent - szefa wyłonione spośród pracowników. Daję Wam wolną rękę, jeśli chcecie odejść - proszę bardzo, nikt nie poniesie konsekwencji do poniedziałku, czyli Wigilii Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się dobrze układać, a Wy udowodnicie mi, że jesteście w stanie poprawić swoją opinię. To wszystko z ogłoszeń parafialnych, do zobaczenia w grze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnim życzeniem Geralta z Rivii było, aby był związany z Yennefer z Vengerbergu, cóż los sprawił, że się spełniło. Dziś ostatnim życzeniem Matize było, aby członkiem Zarządu został @Rastafarian, więc tak właśnie się stało. Wierzę, że współpraca będzie się układać na bardzo dobrym poziomie. Gratulujemy mu z całego serduszka! Wybaczcie za mały spam, ale nie bardzo wiedziałem, gdzie to umieścić. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.