Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Saskus

Towary a miejsca rozładunku

Recommended Posts

Ja mam propozycje, aby urealnić punkty załadunkowe tak, aby miało to sens, bo teraz np. mogę w zakładzie pogrzebowym ładować napoje, a rozładować je mogę w kolejnym bezsensownym miejscu. Więc można by zsynchronizować punkt załadunkowy z adekwatnymi do niego towarami.  :)

Myślę że było by z tym za dużo pracy.

Ale jest coś takiego jak TRACKER, więc czemu tu postujesz?

Odnośnie tej propozycji, też pisałem kiedyś o tym w "Zadaj pytanie administracji":

Fabio zapytał:Pytanie do administracji zajmującej się towarami: Ogólnie czasem wożenie towarów jest dziwne. Mianowicie chodzi mi o to, że (taki przykład) towar: Iphone, który jest przewożony w chłodni (albo cysternie? tutaj nie jestem pewien) no ogólnie jest to trochę dziwne tak samo jak wożenie ich na tartak. Czy któreś z tych rzeczy zostanie poprawione, chociażby to pierwsze?

Angel odpowiedział:

1) Propozycja warta uwagi.
2) Losowanie rozładunków jest losowe, więc wiele się z tym nie zrobi.

Czyli w skrócie chyba kiszka.

No czy ja wiem czy kiszka, trzeba by było tylko trochę posiedzieć i dopasować możliwe opcje tak, aby miało to sens, wywalić z niektórych miejsc towary które tam nie pasują oraz połączyć możliwe opcje towarów z danymi lokalizacjami. 

Nie wiem czy to jasno napisałem ,ale chyba wiadomo o co mniej więcej mi chodzi.

EDIT: Nie wiem czy wiece Poons i Jeder, że wasze posty nie są chociaż trochę nawiązujące do tematu... oraz nie wiem też czy potraficie czytać, ponieważ w trackerze umieszczamy propozycje dot. PROJEKTÓW MAP. 

Edited by Saskus

Nie tylko projekty, nie widziales trackera?

Dlaczego jest dział odpowiedzialny za forum w trackerze? Czyżby w forum dało się chodzić po mapie?

Edited by Kickoon