Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Legend

Nabór

Recommended Posts

Nabór

Masz dość regulaminu? Chcesz aby gra była relaksem po ciężkim dniu? Jesteś znaną i szanowaną wśród graczy osobą? Świetnie trafiłeś! TimberTrades jest dokładnie dla Ciebie!

Poszukujemy osób doświadczonych, grających tutaj jakiś czas, mających pewną renomę. Firma bardzo ceni graczy, którzy chcieliby zostać z nami na bliżej nieokreślony czas. Nie szukamy graczy na siłę.

Edited by Angel

Tymczasem gdy reszta firmy poszła chlać a ty jedyny normalny pamiętasz, że trzeba otworzyć nabór do jedynej słusznej firemki.

Szukamy jednej osoby.

Witam nazywam sie Krzysztof i mam 14 lat i mieszkam w Siedliskach w województwie podkarpackim obok Rzeszowa.Interseuje się grami,czarnym sportem (zużel) oraz motoryzacją i truckerkom.Jestem miły,pomocny oraz wyrozumiały,słucham osób wyżej postawionych oraz nie ma ze mną problemu.W MTA gram dobre kilka lat a na serwie jestem już 4-5 lat na tym i drugim koncie.Mam nienaganną reputacje na serwerze oraz jestem kulturalny.Aktualnie posiadam 120 score.Jestem aktywnym graczem MTA na które poświęcam dziennie 4 godziny czasami nawet więcej,lubie stałą solidną pracę którą wykonuje.Ostatnio gdzie pracowałem to.było Zommie gdzie byłem bardzo aktywny 

Pozdrawiam

Serix

Nieaktywne

Edited by Serix
Poprawka

Witam mam na nazywam się Mikołaj lat 15 początkuje posiadając 20 score daje radę jeżeli chodzi o cięrzarówki Lecz posiadam jedną wade którą jest chwilowe rozkojażanie się

w mta ogółem gram od 2013 roku zaczynałem na serwerach drifterskich potem jakieś roleplay i na końcu wylądowałem tutaj, osobiście umiem robić wygodne handlingi do aut typu realistyczne chciałbym odsapnąć od tych rywalizacji...

Dzień dobry!

Niniejszym chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko BimberZiomka.

Na imię Bartek, i mam w sam raz lat. Jestem z serwerem z przerwami od niemal dekady. Odliczając przerwy to tak ze 3 lata, no góra 4. Moja ptysiowa kariera obfitowała w wzloty, zwroty i upadki. Byłem szefem w kilku miejscach, a w kilku zwykłym parobkiem. Nigdy nie sprawiałem problemów. Może raz czy dwa, ale to dawno więc się nie liczy. Obecnie, ze względów zdrowotnych przez kilka miesięcy grozi mi nadmiar wolnego czasu, więc chciałbym zapełnić ów czas pracując w czerwonych barwach Bimbrowników. 

Pozdrawiam,

Bartek

Pragnę Cię beret poinformować, iż albowiem wszem i wobec, witamy Cie na naszym bimberkowym pokładzie :uszanowanko:

EDIT: Nabór zamknięty! //Gondi

Edited by Gondi

Guest
This topic is now closed to further replies.