Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
dawjo44

Zmiana klawisza, do wysyłania wiadomości na czacie.

Recommended Posts

Witam was wszystkich, posiadam mały dziwny problem. Krótko i na temat, nie działa mi klawisz enter i czy zna ktoś sposób na zmianę klawisza do wysyłania wiadomości na serwerze? 

PS. Z góry dziękuje za pomoc w stylu kup nową klawiaturę, gdyż od tego zacząłem, okazało się, że wina nie leży po stronie klawiatury gdyż, w nowej klawiaturze również nie działa klawisz enter, podejrzewam że to coś z systemem. 

Ale tylko w grze Ci nie działa czy ogólnie?

Ale tylko w grze Ci nie działa czy ogólnie?

Ogólnie mi nie działa, ale tego kompa używam tylko do MTA, na które raz na jakiś czas wbijam 

edit.

Dodam tylko, że czasami coś mu się odwidzi i podziała trochę, a później znowu lipa

Edited by Dawio

Cześć, może nie wiem co jest przyczyną tego problemu, ale możesz spróbować "nadpisać" funkcje klawiszu enter za pomocą programu(w internecie znalazlem niejaki SharpKeys). Wiesz, bierzesz jakiś rzadko używany klawisz np. prawy alt i ustawiasz "from[...] to[wyszukujesz enter]. Będziesz musiał się przyzwyczaić, chyba że jakiś prawilny ziomek znajdzie metodę :).

Cześć, może nie wiem co jest przyczyną tego problemu, ale możesz spróbować "nadpisać" funkcje klawiszu enter za pomocą programu(w internecie znalazlem niejaki SharpKeys). Wiesz, bierzesz jakiś rzadko używany klawisz np. prawy alt i ustawiasz "from[...] to[wyszukujesz enter]. Będziesz musiał się przyzwyczaić, chyba że jakiś prawilny ziomek znajdzie metodę :).

Dzięki za pomoc, ale albo coś robię nie tak, albo nie działa :D

edit. Robiłem wszystko jak należy, ale ten program coś mojej klawiatury nie bierze pod uwagę, gdyż nie ma znaczenia czy bym chciał podmienić tab za delete, czy enter za przykładowo "\", to nic się nie zmienia, pomimo że w programie widać, że jest to podmienione, resety komputera też nic nie zmieniają :|

Edited by Dawio

Masz drugi enter.