Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
GrzesiekPL

Jestem nowy na forum.

Recommended Posts

Witam,

Jestem nowy na forum i chciałbym się dowiedzieć ogólne zasady treści i mowe o czym co i po co. Czy ktoś mi to zgrabnie wytłumaczy?

Hej.

Forum jest raczej na tyle intuicyjne, że powinieneś szybko wywnioskować co gdzie się znajduje i do czego jest potrzebne. Forum jest podzielone w zasadzie na trzy sekcje: dotyczącą forum, serwera, a także pozostałych rzeczy niekoniecznie związanych z serwerem. Nie bardzo wiem co masz na myśli mówiąc "ogólne zasady treści", ale jeśli chodzi ci o zasady panujące na forum, to są takie jak na serwerze, podstawowy typu wykazywanie kultury osobistej i innych rzeczy tego typu, zajrzyj do regulaminu forum.

To jest forum serwera na MTA i do tego służy :]

Czym się ogólnie to wszystko zajmuje bo też tak nie ogarniam za bardzo?

Skąd przychodzisz, z serwera, czy innego źródła? Wydaje mi się, że druga opcja jest bardziej prawdopodobna. Forum jest przeznaczone serwerowi na platformie MTA, proponuję po prostu się zapoznać z tematami, prościej się nie da :P

Jak dla mnie, twoje pytanie jest mocno ogólnikowe. Zależy o co konkretnie pytasz, jeśli nie otrzymałeś jeszcze stosownej odpowiedzi, wystarczy, że sprecyzujesz swoje pytanie i na pewno takowej się doczekasz :)

Mam nadzieję, że nie pytasz o jakiej tematyce to forum jest, bo chyba nietrudno jest się domyślić, szczególnie patrząc na header.

Jak sama nazwa wskazuje to jest forum Polskiego Truckerskiego Serwera. Tutaj spotykamy się by pogadać, podyskutować między sobą lub administracją. Tutaj składamy podania by dostać się do firm/frakcji. Jest tu wiele poradników napisanych od graczy dla graczy. Tu dzielimy się swoimi zdjęciami z życia lub serwera. To w zasadzie jedno wielkie źródło informacji na temat PTS. W tym miejscu dowiesz się jakie nowości i aktualizacje wejdą w życie. Serwer jest sercem, a forum mózgiem :E

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this