Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Volff

Ogłoszenia ministerstwa frakcji

Recommended Posts

W tym temacie będą zawierane najważniejsze ustalenia oraz zmiany w życiu serwerowych frakcji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszanowanie, po wymianie kilku zdań z Grzan3k doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie dla naszej społeczności gdy zamienimy się obowiązkami. Mianowicie, od dnia dzisiejszego będę pełnić funkcję lidera Ministerstwa Frakcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam po raz drugi w dniu dzisiejszym,

 

Na chwilę obecną, jestem w trakcie rozmów dotyczących Waszych pomysłów, które zostały przedstawione w odpowiednim temacie. Aktualnie, będę rozmawiać z szefami frakcji odnośnie dnia otwartego. Z rzeczy wykonanych, wspomnę o przywróceniu skinów służbowych w godzinach pracy Pogotowia i Pomocy Drogowej. Zostanie również poruszony temat zachowania pracowników każdej z trzech frakcji.Prawdopodobnie do końca tygodnia, może pojawić się dla pracowników Pomocy Drogowej komenda umożliwiająca otwieranie się bram innych firm/frakcji. Ale tego nie jestem w stanie obiecać. Teraz najważniejsza informacja dla pracowników Pogotowia, wałkujecie ten temat już szmat czasu - mianowicie, podejmuję wszelkie kroki w celu dodania Wam motocykli, na początek będą to 2 sztuki testowe. Jak się przyjmą, to za swój budżet będziecie mogli zakupić więcej.

 

Na razie to wszystko co mam do powiedzenia o wszelkich postępach, problemach bądź nowych pomysłach będę informować na bieżąco. 

Miłego wieczoru życzę.

 

Z poważaniem,

mimos

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z degradacją mimosa, ogłaszam, iż nowym liderem ministerstwa frakcji zostaje @Fabio. Liczę, że ciepło go przyjmiecie i wasza współpraca z nim będzie owocna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Od dziś będę sprawował pieczę nad działaniem frakcji. Na początku chciałbym poprosić szefostwo frakcji Pomocy Drogowej, Pogotowia oraz Policji o kontakt ze mną, najlepiej w ciągu tygodnia od momentu napisania tego ogłoszenia. Obowiązkowo zgłosić mają się szefowie, ale najlepiej byłoby gdyby byli wszyscy, którzy zarządzają w danej frakcji.

Druga sprawa, skargi. Nadal obowiązuje zasada, że skargi na pracowników mają być publiczne, pisane w tym dziale: (skargi). Należy jednak dobrze zastanowić się przed napisaniem takowej, skarga ma być konkretna, poparta konkretnymi argumentami, a także dowodami na winę danego pracownika. Osoby, które będą się wtrącać, żeby dodać swoje grosze będą surowo karane. Zgodnie z zasadami, przy skardze wypowiedzieć może się tylko oskarżony, oskarżający, szefostwo oraz lider ministerstwa frakcji. Co do zasad i akceptacji bądź odrzucenia danej skargi - będę prowadził na ten temat rozmowy z szefami, więc decyzję postaramy się podjąć wspólnie, będzie to też zależne od tego jak poważna będzie skarga. Obecnie moim priorytetem jest to, żeby frakcje funkcjonowały poprawnie, a jak trzeba - chodziły jak szwajcarskie zegarki.

 

O zmianach też pomyślę, a właściwie myślę, zobaczymy co uda się zrealizować, bo coś na pewno, ale też nie wszystko, żeby nie było za dobrze. Oczywiście większość w głównej mierze opiera się na tym jak do danych propozycji podejdzie szefostwo, bo będą też takie, które będą zależeć od nich, mimo wszystko postaram się zrobić tak, żeby było jak najlepiej.

 

Jak na razie to tyle.

 

*publiczne - pisane w odpowiednim dziale, skargi pisane drogą prywatną nie będą uwzględniane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

 

W związku z bardzo częstym skakaniem sobie między danymi frakcjami, szefowie mają kategoryczny zakaz przyjmowania tego typu osób. Nie mówię tu oczywiście o takich, które odejdą od danej frakcji, a potem napiszą do drugiej, gdzie mimo wszystko przepracowały jakiś czas, chodzi tu bardziej o osoby będące na chwilę. Jest to zrozumiałe w przypadku nowych osób, ale nie starszych i stałych graczy, którzy przykładowo mieli już styczność z daną frakcją, ale stwierdzają, że to jednak nie to. Taką frakcję można sprawdzić raz i to wystarczy do oceny własnej na ten temat. Tego typu zakaz ma na celu ustabilizowanie składu frakcji, bo frakcja to nie jest firma, gdzie można nawrzucać x pracowników byleby tylko pracowali. Liczy się jakość, a nie ilość.

 

Co do kar - kary to wciąż w pewnym sensie sprawa indywidualna, ale nie może być w tej kwestii sytuacji krzywdzących dla innych graczy - czyli jak dwa razy pod rząd ktoś przepracował taki sam okres czasu, a jeden został potraktowany lepiej od drugiego, to nie będzie to tolerowane. Są sytuacje w pełni zrozumiałe, ale są też takie, które w celu uniknięcia tzw. "kolesiostwa" muszą być rozwiązane w taki sam sposób, czyli albo dwie osoby dostają karę albo żadna z nich.

 

Z innych rzeczy - w celu rozwiązania pewnych patologii związanych z nadawaniem wysokim mandatów nowym graczom, niedługo zostaną podjęte ku temu odpowiednie kroki. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Z dniem dzisiejszym (tj. 04.01.2018r.) na każdą z baz frakcyjnych dzięki Grzankowi, została wgrana strefa hotelowa umożliwiająca wypoczynek. Często po wielu wezwaniach pracownik zjeżdżając na bazę ma sporo zmęczenia, więc wracając z powrotem do gry będzie miał szybką możliwość zbicia go. Mam nadzieję, że się to Wam przyda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usługi frakcji o 50% taniej!

 

Po krótkiej rozmowie z pewnym graczem, doszliśmy wspólnie do wniosku, że fajnie byłoby gdyby od północy do szóstej nad ranem, usługi frakcji Pomocy Drogowej oraz Pogotowia były tańsze o 50%. W nocy wygląda zazwyczaj to tak, że jest mniejsza liczba graczy, czasem zdarzy się tak, że jest mniej wezwań. Może dzięki takiej zmianie częstotliwość korzystania z usług frakcji zwiększy się? Kto wie, spróbować nie zaszkodzi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heja!

Jak już pewne wiecie, @Fabio opuścił szeregi administracji, a w jego miejsce ministra frakcji wskoczyłem ja. W tym miejscu chciałbym mu podziękować za wszystko co zrobił dla serwera, a w głównej mierze frakcji. Jako nowy minister jak na dziś żadnych dużych zmian nie szykuję. Mam nadzieję, że uda mi się prowadzić frakcje równie dobrze co mój poprzednik. Na dniach zapewne pojawią się kosmetyczne poprawki w regulaminie ogólnym frakcji. Za jakiś czas odbędzie się krótkie spotkanie ministerstwo-frakcje. Będzie to czysto zapoznawcze spotkanie, mające na celu, jak sama nazwa mówi lepszego poznania się z szefami poszczególnych frakcji. Konto Pomocy Drogowej zostało "odchudzone", natomiast konta Pogotowia i Policji zostały "doładowane". Poniżej zestawienie liczb z dokładnymi kwotami. Stan konta w każdej z frakcji to ~$2,000,000.

 

 

 

 

Pomoc Drogowa

Zabrana ilość pieniędzy:  $9,343,069

 

Policja:

Otrzymana ilość gotówki: $1,892,00

 

Pogotowie:

Otrzymana ilość gotówki: $615,000

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hejka, 19.08.201 odbędzie się spotkanie na discordzie dla szefów oraz pracowników frakcji. Obecność obowiązkowa jedynie dla szefostwa każdej z frakcji. Co do pracowników, fajnie by było gdybyście byli. Co do godzinny, myślę, że 18:30 będzie idealna. Serdecznie zapraszam! :P

 

Będą przekąski oraz alkohol.

Informacja dle Chlebka, drobny druczek, też widzę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień dobry, to moje pierwsze ogłoszenie w tym dziale. Od dziś to ja jestem Ministrem Frakcji. W razie jakichkolwiek problemów czy sugestii, zapraszam do działu Propozycje zmian. Prawdopodobnie dziś lub jutro wejdą w życie wynagrodzenia proporcjonalne do ilości przepracowanych minut, aby pracownicy nie otrzymywali pustych wypłat. Normy i ostrzeżenia za ich brak pozostaną takie jak były do teraz, zmieni się tylko system wypłacania pieniędzy i score. Więcej informacji w kolejnym ogłoszeniu. Pozdrówki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak wspominałem, w życie wchodzą wypłaty we frakcjach proporcjonalne do ilości wyrobionych minut(na razie będą to minuty poniżej normy, nad premią za większą aktywność pomyślę w późniejszym czasie). Jak to będzie wyglądać? Już tłumaczę.

Weźmy sobie dla przykładu najniższą stawkę w Policji, niech to będzie 65.000$ i 50 score, za wyrobienie pełnej normy 300 minut. Co w przypadku, gdy posterunkowy będzie miał wyrobione tylko 180 minut? Wtedy dzielimy 180 przez 300, co daje nam wynik 0,6. Następnie mnożymy pieniądze za pełną normę przez 0,6, co daje wynik 39.000$. Tak samo postępujemy ze score, działanie daje wynik 30. W wypadku przepracowania 180 z 300 wymaganych minut pracownik otrzymuje wypłatę w wysokości 39.000$ i 30 score. Tak postępujemy tylko wtedy gdy pracownik nie ma wymaganej normy. Co do wynagrodzeń ponad normę, jeszcze nie wiem jak będzie to wyglądało. Jeżeli chodzi o ostrzeżenia, degradacje i zwolnienia za brak wykonanej normy, wszystko zostaje po staremu. Nie myślcie sobie, że to będzie ułatwienie dla Was, wszystko ma swoje granice. 

Druga sprawa wygląda tak: Karot ogłosił spotkanie z szefostwem każdej z frakcji. Ja je odwołuję, przynajmniej na tą chwilę. Nie wiem, co Karot chciał Wam przekazać, dlatego też najpierw poobserwuję pracę Waszą i Waszych Pracowników, a potem wyciągnę z tego wnioski i zwołam odpowiednie spotkanie na discordzie. Mam nadzieje, że nie będą to bardzo złe wnioski, postarajcie się, żebym nie musiał Was bić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

21. Premie można przyznać maksymalnie czterem (4) graczom w jednym okresie rozliczeniowym (tygodniu). Najwyższa premia może zostać przyznana jednemu pracownikowi i nie może przekraczać 50000$, zaś trzy pozostałe nie mogą być wyższe niż 30000$ w przeliczeniu na jednego pracownika.

Przypominam szefom frakcji o istnieniu tego punktu w regulaminie. Dopóki nie zauważę, że wszyscy bezwzględnie się do niego stosują, nie zostaną wprowadzone żadne zmiany w premiowaniu aktywności pracowników. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie. Od jutra(1 października) aż do 3 listopada włącznie norma do wypracowania przez pracowników frakcji zostaje zmniejszona do 240 minut. Robię to na prośbę jednego z szefów. Wypłaty zostają w takim stanie w jakim były do teraz. Od 4 listopada normy wracają do starego poziomu 300 minut. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×