Sign in to follow this  
Keizo

Anime

81 posts in this topic

Recommended Posts

Yyy shinden>MAL>A autistic list? Nie znam, teraz się na MAL'a przerzuciłem dosłownie 5 minut temu.

Hycello a co do tego czemu free to driftman powiedział Ci już :))

Edited by Cropek
  • Like 1

To wszystko jasne :E. Poza tym Free nie jest aż takie złe, idzie wytrzymać zwłaszcza że oglądałem to, bo musiałem, no ale nie poleciłbym tego xD.

@drftmn nie no, pół żartem z tym MAlem, Anilist też jest spoko, tylko nie używam go zbyt często, bo nie mogę się przezwyczaić, a listy nie chce mi się co chwilę zmieniać tu i tu. 

Ogólnie, oglądam wiele gatunków (oprócz tych mocno żenskich yh czy małych dziewczynek) tzn. akcja, romans, zdarzy się mecha i jakieś kryminalne też spoko.

@Keizo z gatunków co podałeś (pewnie dużo z tego oglądałeś) to polecam: Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Boku no Hero Academia, Tengen Toppa Gurren Lagann, Psycho-Pass, Hunter x Hunter (2011), Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, Nanatsu no Taizai, Neon Genesis Evangelion, Magi: The Labyrinth of Magic, JoJo no Kimyou na Bouken, Death Parade, Monster, Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin, Steins;Gate, Uchuu Senkan Yamato 2199.  Jeszcze by się wiele więcej znalazło, no ale wystarczy.  

• Like 1

loool, Ghost in the Shell

Temacik umarł lolo. Zacząłem oglądać The Rising of the Shield Hero (

You must be signed in to see this content
), ktoś obejrzał lub ogląda? Całościowo fajnie złożone (bo już i tak blisko 10 odcinka jestem)?

Sign in to follow this