Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
SonyCro

Rocket League

Recommended Posts

Rocket League

 

http://imgur.com/a/2UK57

 

Kontynuacja gry Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars, w której drużyny złożone z futurystycznych pojazdów o napędzie rakietowym, rywalizują ze sobą w nietypowej odmianie piłki nożnej. Autorzy oddali do dyspozycji graczy zupełnie nowe areny i samochody, a także ponad 100 rozmaitych modyfikacji, które wykorzystać możemy w grze z komputerem, bądź pojedynkach multiplayer. Rocket League oferuje także ulepszoną fizykę i dynamikę rozgrywki, a także znacznie lepszą oprawę graficzną.

 

 

 

 

Mechanika

 

Założenia zabawy są bardzo proste i przypominają nieco zasady klasycznego futbolu. Mamy więc dwie drużyny (każda może składać się z 1-4 graczy), dwie bramki oraz piłkę, a celem rywalizacji jest umieszczenie jej w bramce przeciwnika. W rozgrywce nie biorą jednak udziału piłkarze, a kontrolę nad piłką sprawujemy za pośrednictwem specjalnie podrasowanych pojazdów z napędem rakietowym. Zabawę urozmaica między innymi możliwość korzystania z dopalacza, dzięki któremu możemy szybciej przemieszczać się po boisku czy uderzać w piłkę z większą siłą. Podczas meczu możemy również wymanewrowywać przeciwnika za pomocą szeregu akrobatycznych sztuczek, a nawet próbować wyeliminować go chwilowo z rywalizacji dzięki zderzeniu się z nim przy dużej prędkości.

 

 

 

Tryb gry

 

W podstawowych trybach rozgrywki mecze toczą się na nietypowych arenach, przypominających klatki, zaś poszczególne samochody graczy różnią się właściwie tylko wyglądem (brakuje tu więc klas czy poziomów znanych z wielu innych gier multiplayer). Przewidziano bardzo szerokie możliwości dostosowania ich kształtu, koloru i stylu przy pomocy ponad setki zróżnicowanych gadżetów (zmiany te nie wpływają na ich zachowanie podczas meczu, ale pozwalają na wyróżnienie się na tle innych zawodników). Rocket League na PC Windows umożliwia zabawę w trybie jednego gracza, w którym toczyć możemy pojedynki z komputerowym AI lub wziąć udział w różnorakich treningach czy trybie mistrzostw. W toku rywalizacji sukcesywnie odblokowujemy dostęp do nowych pojazdów oraz elementów ich wyposażenia. Solą zabawy jest jednak multiplayer (rywalizacja lub kooperacja w ramach tej samej drużyny), zarówno w trybie online (za pośrednictwem dedykowanych serwerów), jak i na podzielonym ekranie. Gracze mogą rywalizować w meczach towarzyskich lub rankingowych, a także korzystać z paru alternatywnych dodatków – jak np. „mutatorów”, czyli unikatowych modyfikacji, które zmieniają oblicze rozgrywki na różne sposoby (np. wprowadzając grawitację rodem z Księżyca).

 

 

 

Kwestie techniczne

 

W porównaniu do swojej poprzedniczki, Rocket League odznacza się znacznie lepszą oprawą graficzną, wykorzystującą możliwości nowoczesnych komputerów i konsol ósmej generacji. Autorzy ulepszyli także silnik fizyczny i zadbali o odpowiednią dynamikę rozgrywki. Na uwagę zasługuje również ciekawy system powtórek, pozwalający na edycję materiału i przygotowanie efektownego klipu wideo.

 

 

 

Premiera gry i wymagania systemowe

 

Gra miała premierę 7 lipca 2015, wydaję się na dosyć starą grę, lecz nic mylnego, jak na dzisiejsze standardy graficzne gra ani trochę nie odbiega od najnowszych tytułów. A wymagania sprzętowe nie są jakieś duże. Na spokojnie odpalimy grę na słabszych jednostkach.

 

Rekomendowane:

Quad Core 2.0 GHz,

4 GB RAM,

karta grafiki 896 MB GeForce GTX 260 lub lepsza,

2 GB HDD,

Windows Vista(SP2)/7/8

 

Minimalne:

Dual Core 2.0 GHz,

2 GB RAM,

karta grafiki 512 MB GeForce 8800/Radeon HD 2900 XT lub lepsza,

2 GB HDD,

Windows Vista(SP2)
 

 

 

 

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=25241

 

 

 

Jak ktoś gra to dodawać na steam (Link w sygnaturce), chętnie pogram :D

Edited by SonyCro

Share this post


Link to post
Share on other sites

#szpadel

Ktoś chętny by popykać wspólnie?

Wczoraj zaczął się nowy sezon, znowu można zgarniać itemy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bardzo chętnie, strzelam bramki, lecz zaznaczam nie jestem najlepszy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj kupiłem gierkę i pogrywam sobie jak ktoś chętny zagrać to mój steam: matizee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×