Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Karot

Ogłoszenia ministerstwa firm

Recommended Posts

Temat w którym będą pojawiały się ogłoszenia dotyczące firm.

Czołem w to czwartkowe popołudnie Bożego Ciała - mała informacja dla Was, dawno nie było ogłoszeń to trzeba by coś napisać. Od dnia dzisiejszego (tj. 20.06) aż do 31.08.2019 zawieszamy pobieranie podatków od działalności. Wracamy do normalności od 1.09 tak więc kochani - miłych wakacji, dużo wypoczynku i wszystkiego co najlepsze na to upalne lato. Życzą Wam wasze kochane, ulubione ministry.

Święta wakacje już się co prawda rozpoczęły, jednak mamy wraz z Wiceministrem dla Was mały upominek. Każda firma dostaje mały bonus w postaci $250.000 na firmowe konto. Mamy nadzieję, że taki skromny prezent Was zadowoli, żeby wakacje na PTS'ie lepiej sobie przemijały. Cześć i czołem, Vanil w rosole!

Małe słówko na dziś - moderator działu na forum. Z tą sprawą zgłaszacie się do Ministerstwa Firm, żeby wszystko szło sprawnie i bez żadnych konfliktów. Także nie od razu do Pawła, tylko do Ministerstwa, a najlepiej i najszybciej do mnie.

Hejka, dziś króciutko - od dnia 2 września br. wracamy z podatkami od działalności. Miłego wieczoru :)

Cześć, mam dla Was małe ogłoszenie.

Chodzi o to, że zdarzyły się dwa przypadki, kiedy to bez poinformowania Ministerstwa Firm zostało wybranych dwóch graczy na stanowisko zarządu/vice szefa, jak zwał tak zwał. Może i kiedyś coś takiego istniało, że informowało się Ministerstwo już po fakcie tylko w sprawie nadania panelu i moderatora działu, ale teraz pewna część osób wybrała opcję samowolki, a kolejna część zgłaszała nam z wyprzedzeniem. Tak więc w ramach sprostowania - od dnia dzisiejszego (po raz drugi) jeśli szef firmy ma zamiar wybrać nowego członka zarządu, bądź któryś z owego stanowiska chce odejść - trzeba poinformować Ministerstwo Firm przynajmniej z dwudniowym wyprzedzeniem, tym samym wchodzi taki punkt do Statutu Ministerstwa Firm, coby nie działo się nic za naszymi plecami i żeby można było usprawnić nadawanie panelu i moderatora działu. Tyle ode mnie, miłego popołudnia.

Hejka hej, tak sobie pomyślałem, że bez sensu będzie dojenie was z kasy jak nie macie dodatkowego źródła dochodu, tak więc dopóki nie powrócą zlecenia, dopóty też podatek nasz ministrowy nie będzie pobierany. 

Guest
This topic is now closed to further replies.