Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ARKI

Wyscigi Uliczne!

Recommended Posts

Tak jak w tytule tematu, chodzi mi o wyścigi uliczne! Jeszcze nigdy w historii nie odbyło się coś takiego. Zasady sa proste jest wyznaczona trasa ścigają się dwie osoby. Umawiają się ile za ile jada czyli osoba A oraz B daja wyznaczona kwote do Banku, bankiem jest jedna osoba. I teraz która osoba wygra dostaję gotówkę z banku ;) Jako iż ten temat zobaczy Policja, nie podam dokładnego miejsca oraz dokładnej godziny, wszystkie informacje podaje na pw, chętni niech do mnie piszą! Jedyne co powiem odbędzie się to jutro ;)

Pozdrawiam Cieplutko! :D

Ile razy już takie akcje organizowałem ale nikt mi nie dorównywał,, SonyCro chyba też organizował weekendowe zloty ale szybko coś ucichło. Ciekawe jak to policja przyjmie? :D

Znajdę Was, namierzę Was i dam wam mandata :cool: A tak serio to ciekawie to będzie wyglądać :D

Edited by Lemon.

Jak z moją radiolą nikt nie ma szans, to jest bestia. Tylko nie mówcie Pyrci bo mnie zwolni :(

Ile razy już takie akcje organizowałem ale nikt mi nie dorównywał,, SonyCro chyba też organizował weekendowe zloty ale szybko coś ucichło. Ciekawe jak to policja przyjmie? :D

Sami chętnie się poscigają, tylko trzeba uważać na świstające kule :E

Najśmieszniejsze jest to, że wykrycie takiego incydentu nie będzie należało to wybitnie trudnych. Wystarczy, że Arkadiusz będzie na serwerze a dookoła niego trochę więcej osób i już po wszystkim :E W to miejsce zdecydowanie lepszym wyjściem byłoby zorganizowanie legalnych wyścigów na zamkniętej części miasta. Pozdrawiam

Czy pojazd Remington jest dozwolony? Chyba każdy wie o bugu w tym pojeździe...

Najśmieszniejsze jest to, że wykrycie takiego incydentu nie będzie należało to wybitnie trudnych. Wystarczy, że Arkadiusz będzie na serwerze a dookoła niego trochę więcej osób i już po wszystkim :E W to miejsce zdecydowanie lepszym wyjściem byłoby zorganizowanie legalnych wyścigów na zamkniętej części miasta. Pozdrawiam

Więc tak jeżeli napisze, że odbędzie się to o godzinie 10:00 to jakiś policjant specjalnie wbije na tą godzinę ;)

Czy pojazd Remington jest dozwolony? Chyba każdy wie o bugu w tym pojeździe...

Jak ktoś podejmie się wyzwania, i stanie z tobą do wyścigu to czemu nie ;) I tak nie wykorzystasz funkcji remingtona bo trasa nie jest dluga ;D

Ja wam pokaże moc mojego Premiera, jestem chętny

To Arkadiusz zrobi nową postać, proste xd

Najlepsze nielegalne uliczne wyścigi to takie, które obstawia policja.

Swoją drogą moglibyście coś pomyśleć nad urozmaiceniem pracy policajków na serwerze i np usunąć nicki z mapy f11 :) Były jakieś tam propozycje w trackerze.

Edited by Liq

Przyjadę czołgiem.

Wszystkich chetnych zapraszam na serwer