Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Tajniak

Twitch/YouTube - TajniakGra

Recommended Posts

Zapraszam na mój kanał Twitch, gdzie będą pojawiać się live z różnych gier. Aktualnie jestem w trakcie załatwiania lepszego internetu, więc jakość pozostawia wiele do życzenia. Również planuję otworzyć (ponownie :E) kanał na YouTube, gdzie będą pojawiać się materiały między innymi z PTS.

Linki:

https://www.twitch.tv/tajniakgra

https://www.youtube.com/channel/UCwEqtg9hqF8SW7DMG1bCmBg

Edited by Tajniak

Teraz na serwerze będzie nick [YT]Tajniak xD Suba dałem, liczę na ciekawe produkcje :D

Zamiast "tajniakgra" przeczytałem Tajniaksra, ale nie wiem czemu.. coś we mnie siedzi dziwnego i chyba muszę się tego pozbyć :E

A tak na poważnie, to powodzenia Jajniak 

Jak dla mnie spoko film, ale odrazu mogles zrobic nieco dluzszy (chyba ze twoj net Cie hamuje) i dodac ten "pierwszy kurs".

Po 17 dniach od publikacji tego filmu na forum, zauważyłem to, po 2 minutach filmu prawie zasnąłem, dzięki.

U mnie jest Banner :L

Edited by Tajniak

O wkońcu ktoś pyka w dma, ja już gram chyba z 4/5 lat i już nie liczę ile map przeszedłem :E Można coś pyknąć.

Od dziś podczas streamów będą organizowane giveaway'e. Do wygrania hajs i różne inne rzeczy :E

Naucz mnie jeździć tak jak ty to mogę nawet zagrać te mapki xD

Fajniutkie mapki:

Ogólnie, z głowy jakieś fajne dałem. Pierwsza jest mega krótka i fajna ale ten szybki drift (0:32) jest najgorszy - jeśli wykonasz go perfekcyjnie to gwarantowana tetetka (scoreboard top 5). Mapy nawet nie trenowałem, pewnego dnia po prostu jakoś wyszło. Choć mapy co podałem to meh, nie są specjalnie trudne - może kiedyś były :D

Edited by Keizo

Polecam tego allegrowicza bo wygrałem rower :E

Dzisiaj strzeliło 50 follujących. Dzięki wszystkim, niedługo będą reklamy sponsorujące mnie i subskrypcje (Już widzę jak ktoś kupuje :L ), z których zysk będzie przekazywany na PTS lub giveawaye dla Was :)

Jacuś, ten 50-ty subskrajber to ja, doceń to :D a produkcje bardzo spoko!

Czekam jak mi Twitch.tv przyślą wszystkie umowy dotyczące programu "Towarzysza". W między czasie postanowiłem poszukać grafika z wyobraźnią. Potrzebny mi jest avatar, coś, co wyróżni nas, jako community PTS, na Twitch'u. Do zgarnięcia 150k.

https://imgur.com/a/Cvv7k

oto moja propozycja, jesli wygram to wrzuce Ci na hosting plik, gdyż forum twierdzi, że nie mogę zamieścić grafiki w formacie PNG.

Kolejna mapa, drobny fail, ale postanowiłem wrzucić :L

Sign in to follow this