Sign in to follow this  
Mayweather

Propozycje zmian firmowych

54 posts in this topic

Recommended Posts

You must be signed in to read this content

Co stoi na przeszkodzie zebyscie to wy jako zwykli gracze zapraszali nowe twarze do gry? Nie wszystko musi robic administracja. My zapewnimy rozgrywke, wy zalatwcie sobie graczy do firm. Niech to bedzie transakcja dwustronnie wiazaca, a nie tylko marudzenie 馃槈

Nawi膮zuj膮c do postu @DonQ'a, gdzie jednym z temat贸w by艂a jednorodno艣膰 firm, wpad艂 mi do g艂owy pomys艂. Skoro s膮 firmy, kt贸re wo偶膮 na stacje paliwo, to r贸wnie dobrze mo偶e powsta膰 firma, kt贸ra wozi jedzenie do restauracji, kt贸rego ilo艣膰 spada wraz z konsumpcj膮 graczy. Nie mam konkretnego pomys艂u jakby to mia艂o funkcjonowa膰 na razie, a sam zamys艂.聽

Edited by Saskus
  • Like 5

Pawelo, z ca艂ym szacunkiem, lecz na swoim przyk艂adzie jestem w stanie powiedzie膰, 偶e mo偶e to by膰 co najmniej trudne. Osobi艣cie uda艂o mi si臋 nam贸wi膰 dw贸ch znajomych do - jak to oni m贸wili - "ETS w GTA". Zaznacz臋 - 偶e by艂y to osoby, kt贸re mia艂y ma艂膮 styczno艣膰 z GTA:SA jak i platform膮 MTA. Jak mo偶na si臋 domy艣li膰, pograli艣my kilka godzin, swoj膮 gr臋 skwitowali s艂owami "Fajne, ale nie chce mi si臋 tego ogarnia膰" (Tego, czyli "ogarnia膰 mapy, gry i serwera).聽

Wi臋c je艣li my - gracze - mieliby艣my szuka膰 graczy na nasz pi臋kny serwer (bez sarkazmu, na prawd臋 tak uwa偶am), to takich, kt贸rzy maj膮 ju偶 jak膮艣 znajomo艣膰 z gr膮 jak i platform膮. Szczerze to nie wiem, czy jest taka mo偶liwo艣膰, aby艣my sobie - cytuj臋 - "za艂atwili graczy do firm" w inny spos贸b, ni偶 reklamowanie PTS na jakich艣 forach zwi膮zanych z GTA:SA b膮d藕 tak偶e MTA. Gor膮co pozdrawiam.

• Like 3

Rozumiem, dzieki za info jak to wyglada z twojej perspektywy. Wiadomo ze nie kazdemu przypadnie do gustu 15letnia gra i jej mechaniki. Ale probowac trzeba na rozne sposoby 馃槈

• Like 1

W聽 odpowiedzi na sugesti臋 Saskusa pomy艣la艂em o tym samym, w tym zasugerowa艂em uzupe艂nienie zapas贸w kawy na stacjach, 偶e jaka艣 firma odpowiedzialna za jedzenie mo偶e by膰 odpowiedzialna za dostarczanie kawy na wszystkich stacjach, mo偶na to zrobi膰 z frakcjami 聽To, 偶e niekt贸re firmy by艂y odpowiedzialne za przew贸z wielu narz臋dzi pomocy drogowej, materia艂贸w medycznych dla Pogotowie, by膰 mo偶e broni lub 鈥瀊ilet贸w鈥 dla policji, to tylko sugestia. 聽PD: Przepraszam za Z艂y polski, u偶y艂em t艂umacza Google

• Like 6

Akurat co do Pomocy Drogowej, Pogotowia i Policji, uwa偶am, 偶e to zb臋dne, poniewa偶, to by by艂o podobne co zwyk艂e wo偶enie towar贸w, dlatego wed艂ug mnie, najlepsze firmy b臋d膮 takie, kt贸re b臋d膮 posiada艂y mo偶liwo艣膰 uzupe艂niania d贸br konsumpcyjnych, kt贸re ulegaj膮 wyczerpaniu.聽

• Like 1

To s膮 propozycje zmian firmowych, a nie dyskusje na temat firm.聽

• Thanks! 1

To jeszcze odpowiadajac ogolnie na caly post. Nie jest oczywiscie niczym odkrywczym ze transport... bywa nudny 馃槈 Czego by tutaj nie wymyslic nowego to i tak finalnie wszedzie sa dostawczaki i zestawy i jezdzi sie nimi w kolko. Wszystko sie predzej czy pozniej znudzi w ka偶dej formie jaka by nie wymyslic. To trzeba lubic, trzeba zlapac bakcyla, trzeba widziec cos wiecej w calej tej zabawie. Nie tylko kase i punkty ale tez i spolecznosc. Spolecznosc to jest cos czym sie mozemy dumnie szczycic od lat, bo to my wszyscy budujemy tutaj ta unikalna atmosfere.

No ale wracajac do sedna. Wjedzie troche zmian, kt贸re od roku systematycznie planuje i juz nie zlicze ile notesow mam zapisanych tym wszystkim. Konsultacje z Ekipa tez te plany ciagle rozwijaja i precyzuja. I wiele z tych zmian sie wam poczatkowo najzwyczajniej w swiecie nie spodoba (a w zasadzie to juz teraz to dobrze widac), bo zaburz膮 one calkowicie ta monotonie ktora tu od wielu lat panuje, to do czego jestescie na codzien przyzwyczajeni. Ale musicie zaczac sobie zadawac pytanie czy chcecie tych zmian czy nie, bo wielu z was ma tendencje to narzekania 偶e nic si臋 nie tu nie rusza, a jak ju偶 si臋 rusza to z kolei do narzekania 偶e kiedy艣 to by艂o lepiej - ot syndrom Polaka 馃槈 Jesli chcecie zmian, to dajcie nam robic swoja robote, dajcie troche zaufania ze wiemy co robimy i czekajcie na efekt finalny. A efekt finalny to jest d艂ugoterminowy cel. Nie jutro, nie za tydzie艅 ani nie za miesi膮c. Efekt finalny to suma wszystkich drobnych i wiekszych rzeczy rozci膮gni臋tych na przestrzeni wielu tygodni. Tak wiec jesli w glebi ducha nie chcecie jednak nic zmieniac w swoich PTSowych realiach, to przykro mi ale idzcie se od razu szukac innego k膮cika dla siebie, bo one i tak sie tu pojawia bez wzgledu na wszystko 馃槢

• Like 13
  • Thanks! 1
  • Hehe 1

W towarach te偶 brakuje sporo urodzaju, szczeg贸lnie po przekroczeniu jakiego艣 tam 2000 score trzeba gra膰 z p贸艂 roku 偶eby odblokowa膰 kolejny towar. Nie wspomn臋 ju偶 o score powy偶ej 5000 bo to jaki艣 rok, mo偶e p贸艂torej gry 偶eby odblokowa膰 jeden towar kt贸ry 艂aduje si臋 dok艂adnie tyle samo i p艂aci 50$ wi臋cej. Potem pozostaje po艣wi臋ci膰 drugie tyle 偶eby zarobi膰 o kolejne 50$ wi臋cej, wy偶ej ju偶 s膮 tylko Towary PTS do kt贸rych realnie nie mo偶na zdoby膰 ju偶 dost臋pu.

Realnie powy偶ej 5000 scora se mo偶na gra膰 co najwy偶ej z nud贸w, nie ma 偶adnego celu ani sensownej nagrody za wykonanie go.

• Like 1

Prosi艂bym si臋 ju偶 trzyma膰 tematu, bo to miejsce na konkretne propozycje zmian w samych firmach. No ale kr贸tko odpowiadaj膮c na offtop: wiem co was boli w rozgrywce i zapewniam 偶e z czasem te aktualne problemy p贸jd膮 w niepami臋膰. Za to pewnie b臋d膮 inne 馃槃聽 Kto wytrwa艂y ten doczeka

• Like 1
  • Hehe 2
  • I'm confused 1

Chcia艂bym bardziej zada膰 pytanie ni偶 propozycje.

Mianowicie chodzi mi o to czy b臋d膮 jeszcze jakie艣 zlecenia firmowe i ewentualnie jakie艣 konkursy dla firm?

Pytam si臋 poniewa偶 w ostatnim czasie za bardzo nic si臋 nie dziej臋. Ostatnie wystawione zlecenia firmowe s膮 z marca. 馃槃

• Like 1
  • Thanks! 1

Osobi艣cie uwa偶am 偶e brak zlece艅 bardzo 藕le odbi艂 si臋 na aktywno艣ci serwera. Nie rozumiem dlaczego z dnia na dzie艅 przesta艂y one istnie膰 a do tej pory 偶aden z ministr贸w nie przekaza艂 偶adnej informacji na ten temat.

• Like 7

Nie wiem czy inni u偶ytkownicy si臋 ze mna zgodz膮, ale - p贸艂 roku to ju偶 chyba czas najwy偶szy na powr贸t聽

• Like 9
Przez Cropek.,

Spokojnie wr贸c膮, te p贸艂 roku min臋艂o jak 2 miesi膮ce :D

Czas aby serwer wr贸ci艂 do dawnych czas贸w i prawdziwej tradycji, to tak偶e utrzymanie serwera, nowatorskie sposoby zwiedzania, tworzenie event贸w dla graczy, a tak偶e to, 偶e firmy mocno motywuj膮 pracownik贸w, wiedz膮 encilionowie 偶e zarobi艂e艣 du偶o pieni臋dzy i 偶e firma nawet Ci nie dzi臋kuje, chocia偶 wiem, 偶e wi臋kszo艣膰 daje bonus za liczb臋 punkt贸w zarobionych w tygodniu i kt贸re s膮 wymienione w Oil-Globe i Oil-Trax jako nowe firmy na serwerze .

R贸wnie偶 w pewnym momencie, bior膮c pod uwag臋 fakt, 偶e TimberTrades definitywnie zamkn膮艂 swoje podwoje dla PTS, chcia艂 r贸wnie偶, aby ta firma by艂a odpowiedzialna za transport zar贸wno drewna, jak i kruszyw, kt贸re s艂u偶y艂yby w spos贸b komplementarny do materia艂贸w budowlanych, chocia偶 na razie serwer podaje z powodu braku aktywno艣ci zawodnik贸w.

A je艣li chodzi o ostatni pow贸d, dla kt贸rego serwer jest w przesz艂o艣ci, dobrze by by艂o, aby jako rodzaj reklamy i / lub propagandy na serwerze uzyska膰 dost臋pne frakcje i firmy, kt贸re s膮 w tej chwili, aby gracz mia艂 wiedz臋 i zainteresowanie byciem cz臋艣ci膮 presti偶owej frakcji i firmy. Dzi臋kuj臋 za uwag臋 i mam nadziej臋, 偶e wszystkie sugestie zosta艂y uwzgl臋dnione.聽馃

Edited by Orion91
  • Like 2
  • Thanks! 1
  • I'm confused 2

Pot臋偶ne zlecenia nie zosta艂y zapomniane, musicie nam zaufa膰 i czeka膰 spokojnie :3聽

• Thanks! 1
  • Hehe 3

Wiem, 偶e co艣 takiego by艂o w kt贸rej艣 firmie, ale co my艣licie o kontraktach zawieranych mi臋dzy pracownikami a w艂a艣cicielem lub zarz膮dzaj膮cym firm膮? Na prostej zasadzie: pracownik zobowi膮zuje si臋 do wykonania, za艂贸偶my, 300 kurs贸w z pe艂n膮 艂adowno艣ci膮 w ci膮gu 5 tygodni na stawce 70% i po tym czasie i spe艂nieniu warunk贸w kontraktu mo偶e odej艣膰 z firmy bez kary, pozosta膰 z nast臋pnym kontraktem lub na zasadach obowi膮zuj膮cych obecnie. By膰 mo偶e spowoduje wi臋ksze zaanga偶owanie szef贸w w sprawy firm a tak偶e zwi臋kszy ochot臋 graczy do jazdy.

Edited by Thor69
  • Like 3

Szczerze to nie ka偶dy mo偶e da膰 rad臋 wyrobi膰 takiej normy. Niekt贸rzy graj膮 sporadycznie. Chyba, 偶e by艂aby inna norma ni偶 wskaza艂e艣 to mo偶e bardziej by艂oby to realne. Og贸lnie fajna propozycja do dopracowania w szczeg贸艂ach.

• Like 1

My艣l臋 偶e Thor mia艂 na my艣li to, 偶e zarz膮d firmy by ustala艂 z pracownikami ile b臋dzie wynosi膰 ich norma. Og贸lnie fajny pomys艂 chocia偶by jak wspomnia艂e艣 o wi臋kszym zaanga偶owaniu zarz膮du firmy. Moim zdaniem obecny system jest do艣膰 s艂aby i firmy cz臋sto trac膮 bior膮c pracownik贸w, kt贸rzy nic nie robi膮 i odchodz膮 bez kar, bo niefajnie kara膰 ludzi, a co dopiero kiedy jest to znajomy.聽

@Thor69聽pomy艣la艂em te偶 o umowach na okres pr贸bny, b膮d藕 umow臋 o zlecenie, czyli tak jak napisa艂e艣 gracz ''podpisuje'' umow臋 i jest zobowi膮zany wykona膰 zlecenia np. przez trzy tygodnie b臋dzie musia艂 przewie藕膰 75 pe艂nych kurs贸w (czyli takich gdzie 艂aduje co najmniej 100% towaru i nie mniej) je偶eli pracownik tego nie wykona zostanie na艂o偶ona na niego odpowiednia kara. Druga umowa by艂aby na sta艂e (co najmniej 3 miesi膮ce),聽czyli gracz ma te偶 do wyrobienia norm臋, ale jest ona brana pod uwag臋 przez wi臋kszy okres czasu np. trzy miesi膮ce na wykonanie odpowiedniej ilo艣ci kurs贸w, kt贸r膮 ustali z zarz膮dem. R贸偶nica mi臋dzy tymi dwoma umowami polega na tym, 偶e okres pr贸bny/umowa o zlecenie musz膮 zosta膰 wykonane z tygodnia na tydzie艅 podczas gdy pracownik z umow膮 na sta艂e mo偶e nie robi膰 normy przez tydzie艅 czy dwa byleby pod koniec miesi膮ca mia艂 wyrobion膮 norm臋. Stawki i odpowiednie bonusy w postaci zwrot贸w za paliwo czy darmowe viaboxy by艂yby te偶 ustalane z zarz膮dem firmy.聽

Jak na razie tylko tyle mi si臋 uda艂o wyciu艂a膰 z moich my艣li po pracy :3聽

• Like 2

Ju偶 poprzednio by艂 taki problem: napisa艂em wyra藕nie" za艂贸偶my" . " Za艂贸偶my" jest tutaj s艂owem kluczowym a liczby s膮 przyk艂adowe i nie jest to 艣ci艣le okre艣lona norma.

• Like 2

Hej, wyczekiwa艂em ten dzie艅 ju偶 od d艂u偶szego czasu. Dzi艣 mija okr膮g艂y rok odk膮d w dziale zlece艅 firmowych panuje cisza. Moja propozycja polega na powrocie zlece艅. Przywr贸cenie tej formy rozrywki z pewno艣ci膮 odbije si臋 pozytywnie na aktywno艣ci graczy zatrudnionych w prywatnych przedsi臋biorstwach. 22 wrze艣nia zostali艣my zapewnieni, 偶e zlecenia wr贸c膮 w odpowiednim czasie. Do偶yli艣my momentu, gdzie kana艂 sueski jest zablokowany i firmy licz膮 straty w miliardach dolar贸w. W tym momencie na pomoc powinni ruszy膰 truckerzy w swoich ci臋偶ar贸wkach, aby gospodarka dalej nie cierpia艂a. To chyba jest odpowiedni czas. 艢wiat powoli si臋 otwiera, rozkwita, nie b膮d藕my z ty艂u!

Jestem prawie przekonany, 偶e przeciw powrotowi zlece艅 nie by艂a tylko sytuacja na 艣wiecie, lecz pewnie tak偶e by艂y prowadzone prace w gamemodzie. Pytanie brzmi, czy nie mo偶na by艂o od razu napisa膰, 偶e zlecenia zostaj膮 zawieszone b膮d藕 odwo艂ane? Wtedy przynajmniej cz艂owiek by si臋 pogodzi艂 ze swym losem, a nie 艂udzi艂 na powr贸t 馃槄

Chyba, 偶e zlecenia wr贸c膮 w pakiecie z mo偶liwosci膮 uzupe艂niania stacji przez "nowe" firmy (pami臋ta kto艣 jeszcze o tym? 馃槢) lub z punktami firmowymi widocznymi w panelu.

T膮 propozycj膮/opini膮 nie mam na celu atakowania ministr贸w ani administrator贸w. Moja szala goryczy przela艂a si臋 i musia艂em to z siebie wyrzuci膰. Trzymam kciuki za powr贸t zlece艅! Pozdrawiam

Edited by Masiej
  • Like 14
  • Thanks! 9

No niestety chyba ju偶 ten serwer zosta艂 zapomniany. Mamy wiosn臋 a w grze nadal czapki 艣wi膮teczne i mo偶liwo艣膰 w艂膮czenia 艣niegu... Zlecenia kt贸re tak naprawd臋 generowa艂y ruch w firmach nie istniej膮 "bo nie". A o dodatkowych firmach do rozwo偶enia paliwa bez mo偶liwo艣ci rozwo偶enia paliwa juz nie wspomn臋.

Beka!

• Like 8
  • Thanks! 1
  • Hehe 1
  • Sad 2

Wobec braku odpowiedzi ze strony administracji, ich intencja jest jasna, aby spodziewa膰 si臋 cudu w t臋 Wielkanoc.

• Like 1
  • Hehe 4
  • Sad 1

Je艣li 艣nieg w艂膮czony w okresie gdy kalendarzowa wiosna ledwo si臋 zacz臋艂a (i gdy na po艂udniu Polski wci膮偶 jest troch臋 bieli) jest dla Ciebie czynnikiem decyduj膮cym o fajno艣ci serwera lub tego czy jest on zapomniany czy rozwijany, no to troch臋 przykro, ale takie Twoje prawo. Czapeczki s膮 zostawione dla beki, wi臋c w ostatnim s艂owie si臋 poniek膮d zgadzamy. Zar贸wno zima jak i czapeczki nie s膮 ficzerami kt贸re przeszkadzaj膮 w rozgrywce. Jak si臋gniecie pami臋ci膮 do poprzednich lat, to bywa艂o, 偶e 艣nieg "le偶a艂" u nas du偶o d艂u偶ej, tak偶e nawet nie mamy rekordu 馃槈 No ale dzi臋kuj臋 za feedback, rozumiem 偶e takie rzeczy mog膮 si臋 nie podoba膰 i bior臋 na to poprawk臋. Moim celem nigdy nie by艂o i nie b臋dzie uszcz臋艣liwianie absolutnie wszystkich graczy za wszelk膮 cen臋 - to jest niemo偶liwe i przede wszystkim niezdrowe. Jednocze艣nie wiem, 偶e du偶o rzeczy mo偶na zawsze zrobi膰 troch臋 lepiej i wszyscy si臋 staramy wyci膮ga膰 wnioski.

Nie zgadzam si臋 ze stwierdzeniem, 偶e zlecenia generowa艂y jaki艣 super ruch w firmach. Zainteresowanie zleceniami by艂o u pojedynczych os贸b. Niekt贸rzy mieli problem zmobilizowa膰 pracownik贸w do tego, 偶eby je wozili. Nie by艂 to jednak g艂贸wny pow贸d zawieszenia zlece艅, nie zosta艂y te偶 wcale zawieszone "bo tak". Chodzi wy艂膮cznie o kwestie techniczne zwi膮zane z ich organizacj膮, kt贸re przez d艂ugi czas spycha艂em na dalszy plan. Potem przesz艂y chwilowo na pierwszy plan, mia艂y ruszy膰 w listopadzie lub grudniu, przeciagn臋艂o si臋 na stycze艅, ale nie wyrobi艂em si臋 w swoich deklaracjach ze wzgl臋du na inne priorytety, a teraz mamy ju偶 prawie kwiecie艅 bo czas zapierdziela 馃槈聽 W ka偶dym razie to ja ponosz臋 pe艂n膮 odpowiedzialno艣膰 za to, 偶e od roku nie ma zlece艅. Nie wyrabiam si臋 z wieloma rzeczami, za co mog臋 jedynie przeprosi膰 i liczy膰 na zrozumienie. Dzi臋ki nowym Developerom wszystko idzie jednak ku lepszemu, i o ile nadal priorytetem nie b臋dzie zadowalanie absolutnie wszystkich graczy za wszelk膮 cen臋, to wiem 偶e wysi艂ek w艂o偶ony w serwer nie p贸jdzie na marne nawet je艣li nie ka偶demu si臋 wszystko b臋dzie podoba艂o.

Wydawa艂o mi si臋, 偶e to og艂aszali艣my lub odpowiadali艣my na pytania w tej kwestii, ale zosta艂em dzi艣 u艣wiadomiony, 偶e tak 艣rednio. M贸j b艂膮d.

Post mia艂 troch臋 pasywno-agresywny wyd藕wi臋k, ale wierz臋 w dobre intencje i rozumiem rozgoryczenie. Dzi臋ki, 偶e rozgrzeba艂e艣 temat, my艣l臋 偶e to by艂o potrzebne 馃槈

Teraz przechodz膮c do sedna. Na Wielkanoc to bym si臋 nie nastawia艂, ale jest plan uruchomi膰 zlecenia w ci膮gu najbli偶szego miesi膮ca. Jest tylko jeden szkopu艂 - mam obawy, 偶e b臋dzie na nie jeszcze mniej ch臋tnych ni偶 kiedy艣, i 偶e zbyt wielu osobom nowe zlecenia nie przypadn膮 do gustu je艣li b臋dziecie si臋 nastawiali na podobny system do tego co kiedy艣. Nie chcemy przywraca膰 zlece艅 w takiej formie jak to by艂y kiedy艣, czyli tworzonych pod konkretn膮 firm臋 (bo specjalizacje) i nie wymagaj膮cych zbyt du偶o my艣lenia. Wr臋cz przeciwnie - chcemy, 偶eby by艂 wi臋kszy element losowo艣ci, przer贸偶nej op艂acalno艣ci tych zlece艅, tak, 偶eby ka偶da firma indywidualnie ocenia艂a, czy jest w stanie podj膮膰 jakie艣 zlecenie i czy si臋 to kalkuluje. Chcemy te偶, 偶eby ka偶de zlecenie mog艂a wzi膮膰 dowolna firma, 偶eby by艂a jaka艣 walka o najlepsze oferty (kto pierwszy ten lepszy). To ostatnie oznacza, 偶e musz膮 to by膰 zlecenia na towary og贸lnodost臋pne. Niestety ju偶 dawno zderzyli艣my si臋 z szar膮 rzeczywisto艣ci膮 - pracownicy firm nie lubi膮 bra膰 zlece艅 na towary, kt贸re nie s膮 w specjalizacji firmy, bo to 艂amie ich utarty schemat dnia no i przede wszystkim utrudnia wyliczenie ile si臋 zarobi艂o, bo ka偶dy ci膮gle patrzy czy hajs pod F4 si臋 zgadza.

W zwi膮zku z tym z mojej strony kr贸tka pi艂ka - czy je艣li przywr贸cimy zlecenia w takiej formie jak opisa艂em wy偶ej, to b臋dziecie nimi zainteresowani, b臋dziecie si臋 anga偶owa膰? Tak jak pisa艂em - nie b臋dzie 偶adnej gwarancji co do op艂acalno艣ci, ka偶da firma musi przekalkulowa膰 indywidualnie. B臋d膮 pojawia膰 si臋 lepsze i gorsze oferty, ale raczej w wi臋kszo艣ci chocia偶 minimalnie op艂acalne. Od Waszego zainteresowania zale偶y, czy warto inwestowa膰 w to czas. Wi臋c pytanie czy jeste艣cie ch臋tni na zlecenia w takim wydaniu czy nie?

• Like 2

Czuj臋 si臋 wezwany do tablicy.

Faktycznie, mia艂 taki wyd藕wi臋k, za co przepraszam. Post napisany pod wp艂ywem nag艂ego impulsu emocji 馃槣

By艂bym g艂upcem, gdybym mia艂 na celu atak w stron臋 administracji. Wiem, 偶e macie kup臋 roboty i obowi膮zk贸w, kt贸re wykonujecie w wolnym czasie. Ogromne po艣wi臋cenie, na kt贸re wi臋kszo艣膰 - w tym ja - nie chce lub nie mo偶e sobie pozwoli膰.

Pozw贸l, 偶e przedstawi臋 swoj膮 opini臋.

Na pewno b臋d臋 zainteresowany i na pewno b臋d臋 si臋 anga偶owa膰, przecie偶 nic si臋 nie dzia艂o ca艂y rok w tej kwestii. Je艣li pami臋膰 mnie nie myli, zlecenia firmowe by艂y jednym z punkt贸w dotycz膮cym "rewolucji" pod nazw膮 Nowych wyzwa艅 w 艣wiecie firm. W tym przypadku chcia艂bym zobaczy膰 rewolucj臋 z prawdziwego zdarzenia. Wprowadzi膰 nowe zlecenia, rzuci膰 przedsi臋biorstwa na g艂臋bok膮 wod臋 i obserwowa膰, jak p艂ywaj膮. Oczywi艣cie, je艣li jaka艣 firma mimo umiej臋tno艣ci p艂ywania zacznie si臋 topi膰, powinno zosta膰 jej rzucone ko艂o ratunkowe. To radykalne przedstawienie moich my艣li, lecz bez wprowadzenia nie dowiemy si臋 czy zainteresuje to reszt臋 graczy. Mo偶na gdyba膰 i dyskutowa膰, ale bez praktycznego eksperymentu niczego si臋 nie dowiemy.

Jestem gotowy na zmiany, jestem ich zwolennikiem. Trzymam kciuki za nowe zlecenia! Pozdrawiam!

• Like 2