Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Vaniliovsky

Propozycje - Wywiady

Recommended Posts

Witajcie!  :uszanowanie: 

Tak jak w tytule tematu zapraszam wszystkich do składania propozycji, czy też uwag dotyczących wywiadów a na pewno wszystkie je rozważę. Dziękuję!   ;)

Tymczasem miłego weekendu  :drinks:  

9755483_1261097146_by_Daaneek_600.jpg

Nie pamiętam czy to już proponowałem (zapewne tak), ale w związku ze zmianą osoby zajmującej się wywiadami oczekiwałbym (jako czytelnik), żeby każdy kolejny wywiad nie był taki sam, nie był monotonny, pytania nie były utartym schematem, który pojawia się co tydzień w piątek i zaczyna się od "To może na początek...". Niech pytania nie będą rozwijane o to, czego nikogo nie interesuje (jak kogoś interesuje jaka jest pogoda w danym regionie to niech sobie sprawdzi w Google, a nie w wywiadzie, gdzie pogoda z dnia na dzień może ulec zmianie). Jeśli pytania będą tyczyły się np. osób z administracji, a w każdym z nich będzie coś w stylu "Co dla nas szykujecie?", a każdy kolejny napisze coś w stylu "To niespodzianka", to nie ma to sensu, bo z góry wiadomo, że jest to w głównej mierze tajemnica i jak będzie miała zostać upubliczniona, to zostanie, a inny administrator nie udzieli takich informacji skoro od poprzedniego też się nie udało, to raczej mocno oczywiste.

I żeby wywiady nie przerodziły się w wywiady z 3/4 graczami PTS'a, osobami, które mają staż zaledwie tydzień, bo takie wywiady nie miałyby sensu. O co zapytałbyś takiego gracza? Oto jak zaczęła się jego przygoda, czy ile już gra? :D. To tylko sugestia oczywiście z mojej strony, wywiady są okej, gdy coś wnoszą, a nie są biografią wszystkich graczy Polskiego Truckerskiego Serwera. Anonimowe pytania też są okej, ale te głupkowate i nic niewnoszące psują odbiór wywiadu, na przykład "Czemu jesteś takim napem?" - to tylko gra, ale takie coś nie jest w ogóle ani ciekawe ani merytoryczne, lepiej przyjmować tylko takie, które takie są, a jak takich nie ma, to nie przyjmować wcale.

Pozdro.

Oczywiście, postaram się aby te wywiady nie były monotonne, mam nadzieję, że się spodobają. W miarę możliwości będę próbował rozwijać dany temat, a nie przeskakiwać od razu na coś zupełnie innego.

Edited by Lemon.

A moją propozycją jest zamiana wywiadów na jakieś show bardziej, czyli wiadomo goście, temat wybrany i można lecieć.

Pomyślę nad tym, może jak się skończą wywiady to coś takiego zrobimy, lecz nic nie obiecuję.

Edited by Lemon.

Propozycje na wywiady:
1) Szefowie Firm/Frakcji.
2) Administracja - w przypadku jak pojawiają się nowe osoby :).
3) Emeryci - nie było chyba ze wszystkimi - zakładam, że nie każdy pewnie chciał, ale może zmienią zdanie :).
4) Wywiady konkursowe - jakiś tam konkurs/zagadka - pojawiałyby się pod wywiadami - wygrana osoba ma wywiad i jakąś symboliczną kwotę.

Z tym ostatnim bym trochę polemizował, bo nie chcę z każdym robić wywiadów - np. wygra gracz 90k ID i z nim wywiad przeprowadzę o tym jak gra dwa czy trzy dni na serwerze? ;d

Edited by Lemon.

*Szefowie firm i frakcji szefujący dłużej niż 6 miesięcy

Tak chyba będzie lepiej

Dokładnie tak będzie najlepiej.

Edited by Lemon.

Shot fajnie by było gdyby powróciły pytania anonimowe :).

Podoba mi się też ten pomysł jak zrobiłeś wywiad z Cudakiem. Przy jakis większych eventach, etc można taki wywiad zrobić który skupia się właśnie na tym :)

Może warto wrócić do tego co zrobił kiedyś Shot? Chodzi mi o "Breaking News". 

Wiaodmo temat opiera się tylko na jakimś wydarzeniu. Przykład PTS Klub organizuje event : w wywiadzie pojawia się osoba, która ten event robi + jakiś komentarz o tym Opiekuna PTS Klubu etc. :D

Mam już pewien plan na Breaking Newsy, aczkolwiek to wymaga ode mnie poukładania kilku rzeczy. Nie wykluczam, ale też nie obiecuję :D /// Zykfrydes 

Edited by Zykfrydes

Wywiady jako rozmowy "mówione", zamiast tych pisemnych.

Opisz mi jakby to miało wyglądać na pv, a przemyśle temat :) // Zykfrydes 

//Zrobione/Versaon ~ szef AS Logistic

Edited by Wersjon

Kiedy wywiad z DarXe naszym prawowitym szefem mafii paliwowej

a tak na prawde to co tu się podziało

Edited by Wersjon