Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Grzan3k

Ogłoszenia ministerstwa infrastruktury

Recommended Posts

E11u1Dx.png

Jest mi niezmiernie powitać nowego ministra, a jest nim @Fabio. Będzie on również odpowiedzialny za estetykę serwera, także od teraz również możecie różne prace do niego podsyłać.

(większe szanse, że szybciej wgra niż ja, hehe).

• Like 18
By Raiden,

Na pewno też większe szanse, że wgra szybciej niż ja ;D

PNS w Angel Pine

Niedawno (bodajże dzisiaj) został wgrany PNS w AP autorstwa gracza (Shelby), za co serdecznie mu dziękujemy. Był on wyczekiwany w tamtym miejscu dosyć długo, więc mamy nadzieję, że przysłuży się wszystkim i będziecie z niego korzystać :).

• Like 15

Z wielką przyjemnością ogłaszam, iż nowym ministrem infrastruktury zostaje @WiejskaPyra. Od teraz możecie do niego zgłaszać się z wszelakimi remontami, rozładunkami itd. Chodzi tylko o projekty, Pyrson nie będzie odpowiedzialny za tworzenie stref/freezów.

• Like 13

Ludu PTSa, chciałbym was poinformować o tym że @Shot. będzie pomagać przy infrastrukturze. Oznacza to że możecie wysyłać do niego swoje projekty (np. remonty) do sprawdzenia i zatwierdzenia.

• Like 2

Czołem ostatnimi czasy zostało mi przekazane owe ministerstwo, dlatego też warto abym Was poinformował o wysyłaniu obiektów początkowo do: @Liq w celu sprawdzenia i zatwierdzenia. W Najbliższym czasie zostanie zaktualizowany changelog, który od tego momentu powinien ożyć i być częściej aktualizowany. Możecie się spodziewać dużych zmian w mapie serwera.

Korzystając z okazji chciałbym zachęcić Was do tworzenia nowych obiektów na serwer, będziecie mogli coś dorobić do Waszego ptsowego budżetu.

• Like 5

Dobrze wiedzieć, że w naszej społeczności jest coraz więcej osób, które tworzą lub zaczynają tworzyć co nieco w Map Editorze, dla tych drugich jest to krótkie ogłoszenie. W ramach przypomnienia odsyłam do poradnika dla początkujących.

• Like 8

Od jakiegoś czasu @Lemon. pełni funkcję mojego pomocnika w ministerstwie, wysyłając jakieś obiekty w prywatnych wiadomościach proszę również o dodawanie go do wiadomości. 

• Like 4

Uwaga kierowcy, został dodany wiadukt na skrzyżowaniu w Las Venturas!

Dzięki @Wito-rop za udostępnienie projektu :)

mxNBYk2.png

• Like 14

Do użytku został oddany Stadion Los Santos przy Grove Street! 

W wolnym czasie możecie odwiedzić to miejsce i rozerwać się trochę na arenie w trybie Destruction Derby, korzystając z jednej z ośmiu maszyn. Nie musicie obawiać się o freeza, zostały one tutaj wyłączone.

Zachęcam do korzystania oraz informuje, że niedługo zostanie otworzona reszta stadionów z różnymi trybami rozgrywki.

• Like 17

Czołem kierowcy. Pragnę poinformować, iż wszelkie informacje o utrudnieniach na drogach San Andreas od teraz będą relacjonowane post w post w tym temacie.

Oczywiście zachęcamy również do tworzenia własnych prac i wrzucania ich do trackera, a jeśli brakuje umiejętności a chęci są wielkie odwiedzenia organizacji serwerowej Technical Crew. Szerokości. :)

• Like 4

Drodzy kierowcy. Na granicach miast oraz wiosek zostały rozstawione patrole policji oraz wojska, w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. Tak samo zamknięte zostały wszystkie lotniska na czas trwania pandemii. Prosimy o ostrożność i uzasadnione wyjścia z domów. 🙂

• Like 15

Drodzy kierowcy.

Most na wyjeździe z Palomino Creek został poprawiony, denerwująca kolizja która potrafiła znieść pojazd na drugi pas lub tereny zielone została usunięta.

xRxoD8f.png

• Like 13
  • Thanks! 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. In order to use the websites of Polski Truckerski Serwer, you also need to accept the rest of our Terms of Service and Rules which are available here: Privacy Policy, Guidelines