Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

karolokupski

[MTA]Wydarzenia "losowe"

Recommended Posts

Wygląda na to że służby wojskowe miały atak. Wyważono bramy używając moździerza.

Spoiler

iLfpuLK.png

Dwóch żołnierzy pilnuje wejścia po lewej stronie od wejścia.

Spoiler

zeNdPPO.png

A piętro niżej jeszcze dwóch żołnierzy pilnuje bramy takiej jak została wystrzelona z moździerza.

Spoiler

CMD97oj.png

Na GI znalazłem zaparkowanego barracka obok chaty 

Na kontenerowcu obok sf znalazłem ciała najprawdopodobniej załogi, głowę przybitą do tablicy oraz pod pokładem ciało policjanta, 2 korpusy oraz kontener z bronią podobny to tego z lv

W bazie wojskowej skrzynka została przeniesiona do laboratorium gdzie teraz bada ją naukowiec

Ciało obserwatora z BS zostało zapakowane do worka

Osoba która zapakowała ciało do worka oraz osoba z PC są najprawdopodobniej pracownikami BH Secu, mają taki sam ubiór więc to na pewno jest dobry trop

P.S łódź podwodna z BS odpłynęła 

Edited by Marquiez

Znalazłem podglądacza wpatrującego się w rzekę nieopodal PC.

Spoiler

dRjQ8UI.png

Edited by AdiXxX

Wychwycone zostały dwie wiadomości.

Spoiler

Ebubfkx tyfts sg dviskhsbx cef ydvfkhsceg sb dvzg kfoo. Ns kfo gvbnwxu jizdyfk OCOZ. Zfqkzsnv hrs dviskh lik RY BYH VBQOQS. Nosh ebkwv fowetyfmavbdg kfiwfs.

Spoiler

Sbdsc ukhrsisn pi clf kuobk geuqsjhc hrok o xiwpvf yt wwjgszo qrfbmsbx jogcscg wwqvk obfsjv wx cef isqwyb zt "Dvo Csgoffsi" akbkuvg dc mcddvsds zh'c asgjwyb.

Zostało ~6 godzin

Znalazłem okręt podwodny z BS:

Udało się ustalić że to ten okręt najprawdopodobniej odpowiada za śmierć obserwatora z BS

By WiejskaPyra,

To nie ten okręt - ten jest easter eggiem który istnieje na naszej mapie od przynajmniej kilku lat. Faktyczny okręt znajduje się w innym miejscu.

Okręt podwodny został wykryty. BH Security próbuje właśnie zmusić załogę do poddania się. Kryzys tymczasowo zażegnany

mta-screen_2019-06-10_20-54-57.png

mta-screen_2019-06-10_20-55-06.png

Nastąpi teraz krótka przerwa w dodawaniu nowych obiektów na mapę - przynajmniej do rozszyfrowania nowych wiadomości. Zachęcam do zadawania pytań i dzielenia się swoimi teoriami.

Z pomocą gracza @Patro udało mi się rozszyfrować wiadomości:

Pierwsza wiadomość:

Spoiler

Unknown force is threating our operations in this area. We are sending support ASAP. Localize the threat but DO NOT ENGAGE. Wait until reinforcments arrive.

Druga wiadomość:

Spoiler

Intel gathered by our agent suggests that a number of missile carrying vessels might arrive in our region if "The Observer" manages to complete it's mission.