Sign in to follow this  
Pawelo

Apelacje od kar na serwerze Discord

Recommended Posts

Tutaj można składać apelacje od kar otrzymanych na serwerze Discord. Temat roboczy, póki co bez wzoru.

• Like 5
  • I'm confused 1

Witam dziś dostałem bana bez powodu, raczej nic takiego nie napisałem, jeżeli tak to proszę mnie poprawić, pozdrawiam.

• Thanks! 1
Przez inspektor,

Bez powodu nie można dać ub.

Jako, ze od pewnego czasu gram aktywnie na SAMP, chcialbym otrzymac szanse na rozmowy z nowymi kolegami oraz kolezankami. Pozdrawiam serdecznie i zycze wesolych swiat.

• Like 5
Przez inspektor,

Nie

Chciałbym odwołać się od bana, którego otrzymałem albo za to, że zgadłem kto jest nowym H@ (Engel na 100%), albo dlatego, że ktoś mnie nie lubi, proszę o unbana. Obiecuję, że będę grzeczny już. 

• Like 1
  • Thanks! 1
Przez inspektor,

Ciekawa historia, jednakże nie.

— Feniks #0172

Hejka, niecałe pół roku temu zostałem wyproszony siłą z serwerowego discorda, przez najprawdopodobniej @inspektor. Z jakiego powodu? Prowokacji, głupich odzywek.
Przez okres tych sześciu miesięcy miałem również blokadę na pisanie na forum, która jak widać minęła. Na samym serwerze banicji nie mam. Chciałbym z tego miejsca serdecznie wyrazić skruchę i prosić o unban'a. Mea culpa.

Dobrej nocy. :) 

• Like 4

Dzień dobry, dostałem bana na Discord, bo byłem niemiły i ofensywny. Przepraszam, już nie będę :(

• Like 4
Przez inspektor,

Ub

Hej chciałbym dostać unbana żeby ze swoimi kolegami truckerami razem móc cieszyć się grą i rozmawiać, nie będę już chamski i toksyczny obiecuje, przepraszam. 

• Like 5
  • Thanks! 1

Dostałem bana na Discord nw za co. Może za to, że wysłałem zdj z załącznika. 

Przez Lemon.,

Zostałeś zbanowany na discordzie za ciągłe przekleństwa. Ostrzegalem Cię, że jeszcze jedno i skończy się wylotem lub banem. Vaniliovsky zdecydował się na bana, więc to on zadecyduje czy na tego discorda wrócisz.

Przez Vaniliovsky,

Na dzień dzisiejszy ub nie będzie. Tyle razy upominał Cię Lemon a Ty dalej przeklinałeś. Przypomnij się za jakiś czas.

Jakiś czas temu dostałam bana, już nawet nie pamiętam kiedy to dokładnie był. Nie pamiętam również a raczej nie wiem za co ten ban jest bo to, że nie obrażałam nikogo i nic złego nie robiłam jestem pewna. Może moje zachowanie niby nie świeciło przykładem ale od czasu pewnego i zmian w moim życiu pts zszedł na ostatni plan więc wchodzę pograc dla przyjemności i tak samo korzystałam i chcę korzystać z dc.

Proszę więc o rozpatrzenie mojej prośby o ub.

Pozdrawiam :)

• Like 9
Przez Pawelo,

Odbanowana, licze ze bedzie tak jak piszesz ;)

Cześć, dostałem bana jednocześnie z banem na serwerze, jako, że na serwerze gram legalnie od jakiegoś czasu, myślę, że mógłbym dostać unbana na discordzie również. Ban nie dotyczył zachowania na discord, więc nie widzę przeciwwskazań. Pozdrawiam cieplutko. Miłego weekendu. @Pawelo

Edited by Karot
  • Like 11
Przez Pawelo,

Odbanowany

Witam, otrzymalem bana na dsc kilka miesiecy temu, bardzo zaluje i obiecuje poprawę :D 

• Like 1
Przez Lemon.,

Dałem na serwerze to i dam tu, ub

Dzień dobry, chciałbym dołączyć na serwer discord lecz okazało sie, że mam bana, i nie jest mi wiadoma przyczyna tego bana 🙂

• Thanks! 1
Przez #Bolesław,

Jako forma informacji - dostałeś bana za reklamowanie innego serwera discord.

You must be signed in to read this content

Odbanowany, w razie przewinien ban permanentny. Radze nie reklamowac wiecej.

You must be signed in to read this content

Twoim glownym zajeciem od dawna jest trollowanie i olewanie zasad. Nie bedziemy w kolko powtarzac tej samej historii, zaakceptuj fakt ze unbana nie bedzie poki w jakis sposob nie pokazesz ze w ogole warto Ci poswiecac jakakolwiek uwage.

• Like 2

Dzien dobry, dostalem dzis bana na DC przez wlasna głupotę a m.in. wysłanie glupiego zdjecia, przepraszam za swoja glupote i licze na odbanowanie.

• Hehe 6
Przez #Zykfrydes,

Z informacji wynika, że bana dostałeś za reklamę, więc może jednak coś innego to było niż głupie zdjęcie? :D

Przez #Liq,

Odbanowany, następnym razem uważaj bardziej co wysyłasz.

Dzień dobry,

dostałem bana na Discordzie za to, że dostałem bana na serwerze. Teraz, gdy powróciłem, jest możliwość, aby mnie odbanować?

Z góry dziękuję.

Przez Pawelo,

odbanowany

siemka dostałem bana na discord a teraz wracam do grania poważnego i czy moge prosic o unbanna

• Like 1
  • I'm confused 2
Przez #Zykfrydes,

Skoro się nie dogadaliśmy co do nicku no to ub nie będzie, bo nie mam czemu dać ub :D

Siemka. Własnie zobaczyłem ze mam bana na serwerze na DC. Tylko co jak kiedy?

Przez Pawelo,

Podaj pelne ID uzytkownika z discorda

Hello, can I get unbanned from the Discord group, too? 🙂 

Discord: Unstoppablee36#0334

Przez Pawelo,

Unbanned