Sign in to follow this  
Pawelo

Apelacje od kar na serwerze Discord

33 posts in this topic

Recommended Posts

Witam serdecznie, tak jak pisałam wcześniej, wysłanie zaproszenia na serwer Discord w wiadomości prywatnej miało miejsce owszem, jednak regulamin zamieszczony na serwerze Discord PTS nie reguluje dokładniej tej o to czynności. Jeśli jednak regulamin zabrania wysyłania zaproszeń w wiadomości prywatnej to przepraszam bardzo za ten czyn. Zrozumiało to się że na tym właśnie serwerze nie można i to się się wiedziało od początku.

Mam nadzieję na unbana, gdyż ten czyn był nie umyślny.

Jeszcze raz bardzo przepraszam,

Pozdrawiam,

LugiaTv

• Like 4
Przez #Liq,

UB, ale nie rób tak więcej

Hejka mogę prosić o UB na serwerku discord? UwU 🥰

• Like 1
  • Hehe 4
Przez Niventill,

hejka, a zasłużyłeś? UwU

Już będę grzeczny i nie będę kontrowersyjny, nie będę prowokował i wyśmiewał, itd. (serio). 

You must be signed in to read this content

Edited by Cropek.
  • Like 2
  • Hehe 1

Dobry wieczór,

image.png.d575a2ef7a06ecf8084b1f6d7fee518d.png

Czy mógłbym poznać powód bana na Discordzie? Niestety, nie wiem, który punkt regulaminu złamałem. Wiem, że to tajemnica administacyjna, ale ciekawość mnie zżera.

Pozdrawiam,
Hakus

W odpowiedzi na powyższe (ponieważ nie ma tu opcji edycji);

Nie wybaczam, czuję się wręcz urażony Twoją postawą i arogancją względem mojej osoby.

Proszę o wskazanie przykładu "niestosownej odzywki" i fragmentu, kiedy ubliżyłem administracji. Uważam bana za niesłuszny i apeluję o jego zdjęcie.

PS: Nie uważam Cię za członka administracji - ale to między nami, dobrze? Na szczęście regulamin tego nienakazuje.

• Like 1
  • Thanks! 6
Przez #Zykfrydes,

Wybacz, głupia odzywka. Powodem bana jest : Ubliżanie słowne, niestosowne odzywki do administracji.

Przez #Zykfrydes,

Dzień dobry. Na ten moment apelację odrzucam, powodem tejże decyzji jest twoje odwalanie z multikontami wczoraj wieczorem. Możesz napisać kolejną za jakiś czas.

Zdefiniuj "odwalanie" - to po pierwsze.
Po drugie, regulamin tego nie zakazuje - polecam poczytać od czasu do czasu, bo sam ewidentnie masz problem z jego przestrzeganiem.
Po trzecie, nie wskazałeś ani jednego przykładu ubliżania w strone administracji - nie ma dowodu, ale kara już jest? Ban jest niesłuszny.

• Like 1
  • Thanks! 1
Przez #Zykfrydes,

Punkt 4 wytycznych dla społeczności mówi wszystko jasno na temat omijania kary. Możesz się zapoznać z nim tutaj: https://discord.com/guidelines

W odpowiedzi na notatkę;

Proponuję zapoznać się z Regulaminem serwera PTS dostępnym tutaj: 

Dokładnie tym fragmentem:

You must be signed in to read this content

Twoja "kara" znacznie przekracza próg przewidzianej do moich czynów, które uważasz nijako za szkodzące społeczności. Brak warna, brak upomnienia. Jeśli tak kurczowo chcesz się trzymać zasad, to nie stosuj podwójnych standardów.

Proszę, aby apelacji przyjrzał się inny z administratorów nie związany emocjonalnie z tą sprawą, który nie ma ograniczonego poglądu w tym temacie. Jeśli pozostali administratorzy również uważają, że tzw. dogryzanie i nieprzychylny stosunek względem administratora powinien być karany wydaleniem z serwera i zablokowaniem dostępu, wtedy będzie można uznać, że jest to jakkolwiek obiektywna opinia.

Na ten moment uważam, że jest to akt zemsty i atak personalny na moją osobę w wykonaniu administratora Zykfrydes godzący w mój wizerunek na tym serwerze.

• Like 1
  • Hehe 3
Przez Niventill,

Hej, bana dostałeś z mojego polecenia. Sposób, w jaki zwracałeś się do administracji oraz Zykfrydesa, niezależnie od tego jakie masz o nim zdanie, jest karygodne. Szydzenie, parokrotne wysyłanie screenów z pw wyjętych z kontekstu i cwaniakowanie nie jest i nie będzie tolerowane. Późniejsza partyzantka z MK tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że na bana jak najbardziej sobie zapracowałeś. Jeśli uważasz bana za niesłusznego, to twoja sprawa, ale musisz pogodzić się z faktami.

Przez #Liq,

Dodatkowo pragnę zaznaczyć, że kolejna próba ominięcia bana na discordzie, będzie Twoim ostatnim dniem spędzonym w naszej społeczności. Zarówno zabezpieczenia discorda jak i Twoje 'pokazy' są śmieszne, więc mam nadzieje, że to będzie wystarczającą przestrogą dla innych, którzy będą próbowali iść w Twoje ślady.

Nadal, nie jesteście w stanie wskazać ani jednego przykładu, na którym się opieracie. Czy screen jest wyjęty z kontekstu, czy też nie, wyraźnie wskazywał na wulgarne podejście do graczy, co nie powinno mieć miejsca u osoby pełniącej rolę administratora, który zresztą traktuje swoją pozycję jak i całą społeczność jak plac zabaw dla siebie i swoich kolegów. Ponadto argumentujesz mój ban "cwaniakowaniem". Licze, że Zykfrydes otrzyma identyczną karę, jako, że jego zachowanie jest wręcz definicją "cwaniactwa" i prostactwa, w dodatku wulgarnego i przepełnionego arogancją. Administracja nie jest grupą specjalną, ani wyłączoną z przestrzegania regulaminu. Obrażanie członka administracji jest takim samym przewinieniem jak obraza w stosunku każdego innego gracza. Może czas to sobie uświadomić?

W odpowiedzi na notatkę Liq:
Aktualnie pokaz śmieszności od dłuższego czasu dajecie Wy. Nie uważałem i nie uważam bana za słusznego, bo jest to Wasza próba wybielania wizerunku członka Waszej administracji - nieudolna zresztą. Każdy negatywny odzew w Waszą stronę kończy się taką czy inną formą blokady. Zresztą, patrząc na zachowanie części z Was niczego innego nie można oczekiwać. Nie będzie zaskoczeniem decyzja o usunięciu wszystkich "wrogich administracji" graczy ze społeczności po wczorajszych wydarzeniach, bo "chwasty trzeba wyrywać z korzeniami" - prawda?  🙂 A, tak, określenie graczy "chwastami" nie jest złamaniem regulaminu w Twoim mniemaniu. Cały czas podwójne standardy. Co do przestrogi - nie nastawiałbym się, że ktokolwiek jeszcze podchodzi do Was poważnie, a tym bardziej liczy się z Waszym zdaniem, (poza paroma atencjuszami) więc raczej będzie to motywacją do zaprzestania dalszej gry w takim środowisku. Zyk i grupa wsparcia - to jest właściwie określenie waszej paczki 👌 Nie macie już za bardzo nic do dodania poza rzucaniem gróźb "banów" czy innych sankcji, więc na tym zakończmy.

Bawcie się dobrze w piątkę na tym serwerze. Tylko pamiętajcie o zabezpieczeniach! 😉 

• Like 10
  • Thanks! 1
  • Hehe 2

Zamykam ten spam-temat, od teraz wszystkie apelacje od kar piszemy w nowych tematach wg wzoru zastępując jedynie serial MTA nickiem + IDkiem konta Discord.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this