Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Criminal

Kamera sportowa

Recommended Posts

Chcę kupić sobie kamerkę sportową i montować ją na kierownicy roweru ale nie wiem jaką wybrać.

Budżet mam dość skromny bo aż 220zl możecie coś polecić, znalazłem takie:

http://allegro.pl/kamera-sportowa-gizcam-wifi-4k-2x-aku-jak-gopro-i7279407697.html#shippingInfo

http://allegro.pl/mgcool-explorer-1s-kamera-sportowa-4k-ultra-hd-i6868413456.html

dołóż 60-70 zł i kup coś lepszego ze stabilizacją

jak hk ff 6s/7s 75-79$

<< link do gb #6s >>

<< link do gb #7s >> < ten aktualnie jest na promocji 276 zł

Hawkeye FF 6s/7s to są te same sensory i chipsety
ale różnią się np, brakiem lcd, większa baterią itd.
stabilizacja na dobrym poziomie
kąty 130-160 stopni w tej cenie
do fpv jest drożej (90st)
ale jest opcja wide/narrow wybrania kąta i nie widać w nagraniach fisheye

Mam wyjazd za kilka dni a czekać 2 lub 3 tygodnie to za długo, wolałbym coś z Polski. A ta mgcool jest do bani? Filmik nagrany prezentował się fajnie.

A ta mgcool jest do bani? Filmik nagrany prezentował się fajnie.

Noo szczerze mówiąc trudno określić, nie znalazłem żadnego filmiku aby ktoś miał tą kamerkę zamontowana na kierownicy, wszelakie wstrząsy i inne tego typy przypadki nie będą stabilizowane i przez to może co nieco popsuć video.. 

Ale jak chcesz i nie masz zresztą wyjścia to ryzykuj i z czasem pochwal się jaka jakość z tego wyjdzie :]

A tak z ciekawości to jakiś wypad MTB czy bardziej Trial? :D

Znalazłem jeden filmik i obraz wyglądał obiecująco. Żadne MTB czy trial zwykly urlop a na rowerku tak rekreacyjnie jeżdżę i aż takich super wymagań nie mam.

Ze swojej strony polecam tracer explore sj 4060+ wifi, tylko troche slabo z dźwiękiem, nawet bez obudowy wodoszczelnej :(
moje video:

A w budżecie się spokojnie wyrobisz i może jeszcze dopadniesz kilka akcesoriów. Ja swoją kupiłem za 150zł z oryginalnym zestawem akcesoriów + dwie baterie :)

Edited by Matthias

A w budżecie się spokojnie wyrobisz i może jeszcze dopadniesz kilka akcesoriów. Ja swoją kupiłem za 150zł z oryginalnym zestawem akcesoriów + dwie baterie :)

To nie wiem gdzie ją kupiłeś bo teraz chodzą po 380zl.

Jak dobrze przetrzepiesz OLX'a, to cykniesz w granicach 250 (nawet z shipem) GoPro w dobrym stanie, hero 3 już latają w takich budżetach, oczywiście używki, ale sprzęt klasa jest ;) Ja swoją 3 zgarnąłem za 250 właśnie i służy cały czas bez zarzutu.

A co do MgCool to też daje radę, mam obecnie zamontowaną w samochodzie i też jest w porządku, także jeżeli czas goni, to myślę, że i to będzie nawet porządny wybór.

Edited by Merigold