Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Gang

Spoty, meetingi, imprezy.

Recommended Posts

Na któryś spocik Illegali możemy się umówić Micro ;p 

Kiedy ten Dubit?

Matthias, jest to 7-8 lipiec. Pysiek, ja jestem na każdym Illegal w Kielcach, oprócz tej soboty co będzie, więc kiedy Ci pasuje

To zgadamy się Micruś ;) 

Krótka relacja z ProfiAuto Show. Był ktoś? Jeśli nie to zapraszam za rok do Katowic! 

A za tydzien w Targach Kielce mamy DubIt! Tuning Festival! Zapraszam, również będę. :)

Heja heja hejka chciałbym zaprosić i spytać was czy ktoś może zamierza wpaść na wspaniały festiwal potańcówki wschodniej, który odbywa się w dniach 7-8.09.2018 w Białymstoku? Niżej zamieszczam lineup po 3 ogłoszeniu artystów(będzie jeszcze jedno:3). Jeśli nie chce wam się sprawdzać każdego z artystów to zaspoileruje, że są to gatunki kręcące się wokół rapu, muzyki elektronicznej i co najważniejsze techna w różnych jego wydaniach.

36904408_2433120240061794_79372738270110

Jeśli sam lineup was nie zaciekawił, to mogę tylko dodać że klimat festiwalu jest obłędny, tak samo jak ludzie i (tutaj takie zachęcenie "stritłerowców") pojawiają się fajne limitowane ubrania "Pozdro Techno" czy też Pozdro Techno Deluxe(https://www.facebook.com/pg/UpToDateFestival/photos/?tab=album&album_id=1474832432557251), gdzie każdy produkt jest wyjątkowy i niepowtarzalny gdyż występują tylko w pojedynczych nakładach.

Ps. Białystok jest super miastem wpadnijcie na festyn albo na kawę czasem co??