Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
=Rambo=

Ogłoszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem zacząć od czegoś innego, ale przez dzisiejsze ogłoszenie - Muszę wyjaśnić krok nie z mojej strony i Was uspokoić trochę. 

1 - XCore nadal jest programistą, dzisiejsza Jego rezygnacja była nieporozumieniem pomiędzy Nim, a mną. Problem rozwiązaliśmy i obaj bierzemy się do pracy nad gamemodem.

2 - Trwają pracę nad aktualizacją gamemod'u do wersji 2.0. Jeżeli nie uda mi się wcześniej rozwiązać problemu z lagami, to na 100% ten problem będzie zażegnany na nowej wersji. Przypominam - lagi są powodem tego, że serwer leży we Francji, a nie w Polsce. Czyja jest to wina to nie wiem, moje niedopatrzenie lub pośpiech programisty z myślą, żeby jak najszybciej sprawdzać gamemod pod kątem grywalności (to jest jedynie niedopatrzenie na starcie serwera - przed beta testami). Problem zostanie prędzej czy później zażegnany całkowicie.

2vngegx.jpg

2uzt0l1.jpg

3 - Nie było mnie 4 dni, a już usłyszałem, że serwer idzie na dno. Ok, może poszedł trochę, ale nie przesadzajmy - dno jest po to, żeby się od niego odbić. Wiele razy mówiłem i mówić będę, że weekend jest jedynie dla mojej Kobiety i Jej dziecka - z tym nie wygracie. Oczywiście, że będę próbować być z Wami na bieżącą, ale nie oczekujcie ode mnie wejścia na serwer w weekend, bo nie mam dostępu do komputera. Prosiłbym również o nieocenianie sytuacji po 3-4 dniach mojej nieobecności na serwerze czy mniejszej aktywności na forum. Jeżeli miałbym gdzieś ten projekt, to uwierzcie lub nie. Nie byłoby mnie tutaj, a tym bardziej w takim kolorze jaki mam. Jeżeli ktoś widzi lepszą osobę na moim stanowisku, to proszę mi podać dane tej osoby w wiadomości prywatnej - kwestia wykładania pieniędzy z własnej kieszeni na serwer oraz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku. Uniknę pytań ile co kosztuje - jeżeli chcielibyśmy aby serwer funkcjonował dosyć zacnie to liczmy się z kosztami 300-500 zł miesięcznie. Nie mamy sponsorów przez co taka kwota dla mnie jest ciężarem (dom, kobieta, dziecko na utrzymaniu). Próbuję ciągnąć to z własnego portfela narażając się na to, że w połowie lub pod koniec miesiąca będę drapać się po dupie. Dlatego proszę Was o wyrozumiałość. Jeżeli nie potraficie tego zrozumieć i twardo stoicie bym odszedł, to zróbcie ankietę - przegram, to odejdę. 

4 - Reklamy - Zdecydowałem, że nie będę marnować jedynej szansy jaką są reklamy. Pierwsza reklama ma takie znaczenie, że naprawdę niewielu się z tym liczy. Nie mam zamiaru reklamować serwera kiedy wieje pustkami, bo średnia 5 graczy dostępnych na serwerze mało kogo zachęci do dołączenia i spróbowania zagrania u nas. Moim zadaniem oraz administracji SAMP będzie przywrócenie chęci grania Wam - stałym graczom PTS. Jeżeli nie będę widzieć poprawy po moich próbach, to wtedy będziemy szukać innego rozwiązania by przywrócić Wam chęci na odwiedzanie serwera. 

5 -   Otwieram rekrutację na stanowisko administratora serwera - podania składajcie w dowolnej formie do mnie w wiadomości prywatnej na forum. Po zakończeniu naboru podania podeślę do mojej ekipy i wtedy wybierzemy razem odpowiednie osoby. Liczę na Waszą kreatywność. Jakie mam wymagania? Zaskocz mnie, a poza tym nie mam żadnych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi