Sign in to follow this  
ReD

Zwolnienia || Dismisses

114 posts in this topic

Recommended Posts

Nick: Sonny91
ID : 1465
Okres pracy  29.03.2019 - 21.04.2020 
Powód: Zwolnienie na prośbę gracza, Łezka w oczku, że to ja muszę Cie zwolnić. wypalenie się, życie prywatne, dłuższa przerwa od gry

Zwolniony 17:27 || Prawiczek

Dorzucę, parę słów od siebie. Jesteś osobą, która doprowadziła mnie na szczyt mojej kariery, pomogłeś mi się wybić moją ciężką pracą, pomagałaś mi na każdym kroku, aż nie mogę tego zrobić... Zawsze wyciągałeś pomocną dłoń, nie zależnie od sytuacji, gdy już chciałem odejść, rozmowa z Tobą, nawracała mnie do jeszcze lepszej aktywności i stylu gry, pozostaję mi tylko Życzyć Ci, wszystkiego dobrego i odpoczywaj sobie jak najlepiej, bo jesteś bardzo w porządku osobą. Odchodzisz od mta, gier..., lecz promyk nadziei we mnie zostaję, że kiedyś wrócisz do nas i powiesz łooo Mecha Industries tak funkcjonuję. Prawiczek dalej wykonuję świetną robotę. Trzymaj się Sony ❤️ 

P.s ups... miałem doładować Ci vb, a doładowałem zwolnienie  :E

• Like 11
  • Thanks! 1

Nick: Sychu
ID : 3247
Okres pracy  18.01.2020-01.05.2020
Powód: Brak czasu i chęci na grę oraz sprawy prywatne.

Zwolniony 22:11 || Prawniczek

Szkoda, że odchodzisz ale rozumiem Cię, i Życzę Ci powodzenia w Życiu prywatnym, i trzymaj się cieplutko, AHoj z Tobą ❤️ 

Edited by Prawniczek
  • Like 5
  • I'm confused 1

Nick: kkubakks
ID : 16770
Okres pracy  Nie wiem
Powód: Powiem tak wszytko w firmie mi się pracowało bardzo dobrze tylko mam takie zdanie że serwerze idzie w złą stronę ponieważ Po pierwsze ci co pracują w Policji robię sobie co chce i kiedy chcę od tego czasu co jestem w firmie to dużo policjantów łamie przepisy na przykład taki @Marley jedzie sobie autostradą tam gdzie można jechać 110km/h a na ss było widać że jedzie 142km/h napisałem skargę ale jakimś cudem on została odrzucona dlaczego? Po jakimś czasie zostały mi przebite opony w rt owszem przemyt był ale dlaczego mi przebił opony? Też nie wiem bo nie chciał się tłumaczyć. Dlaczego nikt kto ma władze z tym nie robi? w tych czasach co teraz jesteśmy to chyba powinna być jakaś kontrola nad policją? No cóż tej kontroli nie ma mam dużo takich ss co bym mógł napisać skargę ale  po co zostanie z automatu odrzucona? ponieważ każdy sobie chroni swoje "cztery litery" Także kończę grę na tym serwerze dziękuje że mogłem być w takiej firmie i bardzo polecam tą firmę ponieważ w tej firmę są super ludzie.będę o was pamiętać #Na zawsze w sercu MECHA 

Zwolniony 18:16 || Prawniczek

No cóż, jestem osobą która nie stoi po żadnej stronie, i wiem co się dzieję na serwerze i ogółem, rozumiem twoje zdanie, i twoje odejście od PTS, niestety tak jest i tak będzie dopóki nie zmieni się głowa serwera hehe. Życzę Ci powodzenia w Życiu prywatny i żegnaj trzymaj się ❤️ 

Pozdrawiam kkubakks

Edited by Prawniczek
  • Like 4
  • Hehe 7
  • I'm confused 1

Nick: dzikakorea
ID: 6245 
Score: 1862
Okres pracy: 14.03.2020 - 05.05.2020

Zwolniony 13:37 || Prawniczek

No cóż, Życzę Ci powodzenia na dalszej karierze, gratulację wygranej przetargu, Żegnaj ❤️ 

Edited by Prawniczek
  • Like 4

Nick: Reyal

ID: 83898

Okres: 13.04.2020 - 9.05. 2020

Powód: Monotonne nie wyrabianie norm, ciężki kontakt, oraz okłamywanie. Podziękuje takiej współpracy, zwalniam z dobrego serca bez kary score. 

Zwolniony 23:14 || Prawniczek

• Like 3

Nick: xvr
ID: 84
Score: 495
Okres pracy: 18.04  16.05  licząc przedtem co byłem to piękne 5 miesięcy 
Powód: Chęć zmiany firmy 

Trochę sie tu rozpisze ale mniejsza:

@Prawniczek dzięki wielkie za to że dałeś mi szansę, jesteś mega szefem z którym bym został dłużej, te konwoje co jeździliśmy to było to co chciałem wchodząć do tej firmy ❤️ 

@Amigo Pomimo że często się fochasz, to jesteś dobrym ziomkiem który pomagał mi wielu sytuacjach 😞

@Swiftyy Dzięki wielkie za te wyjechane godziny razem, przekaż to też bossowi 😄

Z smutkiem rozstaje się z mecha bo dzięki wam jakoś wróciłem do PTSa, Trzymajcię się i niech koła się krecą ❤️ 

Zwolniony 20:47 || Pracus 

Kszy Kszy tutaj Prawniczek, edytuję to. Bo chcę dorzucić trochę słów od siebie. Dziękuje Ci xvr za czas i cały wysiłek włożony w Mecha, jesteś w porządku osobą pomagałeś każdemu z nas w miarę swoich możliwości, jeden za drugim konwój organizowałeś w celach lepszego za grupowania się i zabawy. Szkoda, że odszedłeś. No ale cóż, ja poradzę nic nie trwa wiecznie. mam nadzieję w twoje słowa '' Wrócę do Mecha na pewno ". Spora ilość osób tak mówiła, i do dnia dzisiejszego słowa dotrzymali, odpoczywaj, rozwijaj się. Serdeczne AHoj z Tobą od Prawniczka ❤️ 

Edited by Prawniczek
  • Like 2

Nick: [TC]Michu
ID: 100390
Score: ~1400
Okres pracy:  22.03.2020-17.05.2020

Zwolniony 20:34 || Prawniczek 

Dziękuje za wspólna grę, 3maj sie tam cieplutko, i powodzonka. Wbij jeszcze do mecha 😄 

Edited by Prawniczek
  • Like 3
  • I'm confused 3

Nick:SzczurekPL

ID postaci:67754

Okres pracy:22.05.2018-17.05.2020

score: ~4650

Zwolniony 20:34 || Prawniczek 

Kupa czasu w Mecha przepracowanej karierze, no wzorem byłeś. Dzięki za ten czas i za pomoc. 3maj sie na nowej karierze, wpadnij jeszcze do nas ❤️ 

Edited by Prawniczek
  • Like 3
  • I'm confused 3

Nick: Adamesko
ID : 4908

Score : 6300 ileś tam  dokladnie nie pamietam

Okres pracy  13.05- 06.06
Powód Nie mam już ochoty grać. Firma którą poleciłbym każdemu :E. Śmietanka z Mecha się z wami żegna.

Zwolniony 00:32 || Prawniczek 

Oj Adam.. Wkładam i spada.... :E. No, cóż rozmawialiśmy już, podjąłeś decyzje. Szkoda, ze odchodzisz z serwera. Dzięki za dobre i złe chwile. Jesteś równym gościem. Trzymaj się ❤️ 

Edited by Prawniczek
  • Like 1
  • Hehe 2
  • I'm confused 4

Nick: Devil

ID: 104780

Score: 3338

Okres pracy: 27.03.2020 - 07.06,2020

Powód: Brak czasu. Dziękuje Wszystkim za wspólną grę. 

Zwolniony 20:28 || Prawniczek 

Również dziękuje za wspólną grę i tak długi czas razem. Powodzenia na dalszej przygodzie Życzę Ci. Trzymaj się ❤️ 

Edited by Prawniczek
  • Like 1

Nick: BoSS$

ID: 39835

Okres pracy: 18.04.2020 - 08.06.2020

Powod: brak czasu

Dismisses 1:53 || Prawniczek

Thanks for your time and great game, Trzymaj się ❤️ 

Edited by Prawniczek
  • Like 2

Nick: Amigo
ID:58032
Score:6k
Okres pracy:21-04-2020 - do dzis
Powód: Chce poświecić czas dla TC oraz dla swoich prywatnych spraw. Bardzo dziękuje za szanse 😉   @Prawniczekbyku mega szef z ciebie! @Grubcio śmieszek 😄 No i @Asshu  trzymaj sie tam 😄 Jak znajdę więcej czasu to może wrócę ❤️

Czy polecam Mecha? Tak. 

Ps: Moj złomek jest na bazie cały i zatankowany 😛 

Zwolniony 13.06.2020 o godzinie 11:50 / Pracus

Kszy Kszy, Tu Prawniczek. No ten tego no. W końcu nadszedł ten dzień ufff.. Zrobiłeś coś pożytecznego :E . Oczywiście żartuje. Dziękuje za poświęcony czas i pracę, zaangażowanie w firmie Mecha Industrie. Odpoczywaj, rozwijaj się!. Trzymaj się ❤️ 

Edited by Prawniczek
  • Like 2
  • Thanks! 2

Nick: SpookyTank
ID: 77137 
Score: 1900
Okres pracy: 07.05.2020 - 21.06.2020
Powód: Eeeeem, noo, ten tego, ekipa - cudowna, miło się jeździło i $$ nabijało lecz mam ochotę spróbować swoich sił gdzie indziej 😄 Mecha w serduszku na zawsze ❤️

Zwolniony 10:15|| Prawniczek 

No cóż, wszystko co dobre szybko się kończy, Życzę Ci wszystkiego dobrego na nowej karierze, pchnij w górę, jesteś równym gościem. Trzymaj się ❤️ 

Edited by Prawniczek
  • Like 1

Nick: MrDareQ
ID: 7004
Score: 1200 okolo
Okres pracy: od kwietnia chyba
Powód: Wydarzyło się wiele w życiu prywatnym i niestety chwilowo nie mam czasu na grę a nie chcę zabierać miejsca dla przyszłych pracowników bardziej aktywnych. Na pewno wrócę do tej firmy gdyż czułem się tutaj jak w domu 🙂 Polecam wszystkim dołączenie do firmy gdyż zarząd firmy jest na bardzo wysokim poziomie i potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Bardzo serdecznie dziękuje Prawniczkowi za szansę i dołączenia do tej zacnej firmy. Mam nadzieję ze firma będzie nadal piąć się w górę i nikt temu nie stanie na przeszkodzie 🙂
Dziękuje wszystkim pracownikom za wspólną grę gdyż było bardzo miło i bardzo często zabawnie 🙂

Zwolniony 1:05 || Prawniczek ❤️ 

Generalnie powinna być kara score, aczkolwiek po przeanalizowaniu decyzji z całym zarządem. Nie dajemy Ci żadnej kary, rozumiemy twój powód, ale mogłeś nam napisać, byśmy zrozumieli, to tylko gra. Fajnie się z Tobą współpracowało, wzorowy pracownik. Odpoczywaj, żyj wakacjami.

3maj się ❤️ 

Edited by Prawniczek
  • Like 3

Nick: Dejv.
ID: 59628
Score: 7417
Okres pracy: 3.05.2020 - 12.07.2020
Powód: Główny powód to znudzenie się wożeniem towarów, od 2tygodni +/- moja aktywność totalnie znikła, dlatego, że nie mam naprawdę siły na wbijanie towarów, normy itp, chciałbym sprobówać sił we frakcji, ale pamietam o was, bo przez ten czas pracy tutaj była niesamowita atmosfera i z tego miejsca moge wam obiecać, że jeśli taka opcja wejdzie w grę, to wróce do was, jeśli tylko zarząd ta mi taką szansę. Przepraszam, że znowu was zawodzę.. Dejv.

Zwolniony 23:16 || Prawniczek ❤️ 

Dałem Ci szansę, której nie żałuje, nie sprawiałeś problemów i grałeś bez żadnego ale. No cóż każdemu z nas zdarzy się przemęczenie i nuda katowaniem kursów, jeszcze wakacje :E. Rozwijaj się, odpoczywaj.

3maj się ❤️ 

Edited by Prawniczek
  • Like 2
  • Hehe 1

Nick: Swiftyy 
ID: 30695
Score: -
Okres pracy: 21.04.2020 - 18.07.2020

Powód : Zwolnienie na prośbę gracza

Zwolniony 22:57 || Prawniczek ❤️ 

No Swifciku mój drogi nadszedł w końcu ten moment rozstajemy się 😞. U nas nauczyłeś się szprechać po polskiemu 😄. Dzięki za czas i pracę poświęconą nam. Miłego odpoczywania

3maj się ❤️ 

• Like 3
  • Thanks! 2

Nick: Lipazy
ID: 7995
Score: coś koło 6900
Okres pracy: 18.01.2020-16.08.2020
Powód: Brak czasu i chęci na grę, no ogólnie widać od dłuższego czasu.

Zwolniony 20:43 Prawniczek ❤️ 

Niestety ale zostajesz zwolniony z karą tfu jaką karą :E +100 vb na konto, dzięki za poświęcony czas. 

3maj się ❤️ 

Edited by Prawniczek

Nick: Lr_Kubu
ID: 36684
Score: - 8000+
Okres pracy: 21.06.2020 - 17.08.2020

Powód: Brak kontaktu od bardzo długiego czasu, co wiążę się brakiem wyrabiania jakiejkolwiek normy.

You must be signed in to read this content

Zwolnienie dyscyplinarne z karą -400 scr || 13:13 Prawniczek

§7. Kary i ostrzeżenia

7.7 Ostrzeżenie może dostać pracownik, który nie wyrobił normy w danym okresie rozliczeniowym lub złamał dany punkt regulaminu.

7.8 Pracownik może dostać maksymalnie 2 ostrzeżenia. Otrzymanie 3 ostrzeżenia równoznaczne jest ze zwolnieniem dyscyplinarnym.

7.3 Zwolnienie dyscyplinarne wiąże się z karą -400 score.

Nick: HerQ
ID: 113378
Score: - 100+
Okres pracy: 15.09.2020 - 20.09.2020

Powód : Zwolnienie na prośbę gracza, wszystko wiem. Wracaj do zdrowia ❤️ 

Zwolniony 13:34 || Prawniczek 

Nick: Saskus
ID: 4554
Score: 3700
Okres pracy:  04,07,20 - 21,09,20

Powód: Brak czasu. Więcej mnie ostatnio nie ma niż jestem. Zaczyna się zaraz rok akademicki, także dużo spraw mam też na głowie, nie będę zabierał komuś miejsca. Milo było, chętnie tutaj wrócę jak będzie okazja. Trzymajta się!

Zwolniony 21:15 || Prawniczek ❤️ 

Dzięki za poświęcony swój czas i chęci do gry z nami, Życzę Ci powodzenia w życiu prywatnym i trzymaj się cieplutko, Cześć. 

Edited by Prawniczek
  • Like 1

Nick: Krycha

Id: 84

Score: 782

Okres pracy: 22.09 - 26.10

Tym razem już chyba na oj długo chce spróbować czegoś nowego 

Dzięki i powodzenia 

Zwolniony 14:46 || Prawniczek 

Otrzymujesz zakaz powrotu do firmy, po przez zwalnianie się co chwile, tak trudno wysiedzieć więcej niż 1 miesiąc? 

§2. Pracownicy

b) Zakazy Pracowników

2.10 Zakazuje się dorabiania "na zielonych"

Nawet nie zdarzyłem zobaczyć zwolnienia, i zwolnić Ciebie. A ty przelogowałeś się na zielonka i rozwoziłeś towary... Powinienem nałożyć karę, ale tego nie zrobię, niech to będzie dla Ciebie nauczka. 

Edited by Prawniczek
  • Hehe 6
  • I'm confused 2
  • Sad 1

Nick:  Prawniczek

ID : 105238

Okres - długi

Powod - zostawie go dla siebie 

Zwolniony o 12:49. Dzięki za wszystko. //ReD

Edited by ReD
  • Like 3
  • Hehe 4