Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Caros

PTS TOTOLOTEK - Ogłoszenia

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

W tym temacie będę was informował o ważnych sprawach związanych z grą PTS TOTOLOTEK czyli między innymi zmiany w regulaminie/grze czy inne różne tego typu rzeczy.

Pozdrawiam gorąco!

Witam wszystkich gorąco w ten poniedziałkowy wieczór.

PTS TOTOLOTEK - tutaj będą znajdować się wyniki losowań co tygodniowego lotka! Jest to konto youtube o tej samej nazwie co gra. Wkrótce będę poprawiał jakość nagrań i będą one w jakości HD. Pierwsze nagranie lotka jakościowo jest próbne. 

Pracuję nad prowadzeniem plusa aktualnie myślę na jakiej zasadzie by to działało. Być może wkrótce! Dowiecie się wszystko w swoim czasie!

Co do kupna losów u mnie. Jeśli jestem w grze śmiało możecie przelewać pieniądze jak jestem online bez /zw [AFK] i możecie nie pisać na /msg czy można wpłacać na los. Nikogo nie przeoczę i każdego zapisuje na listę. Jeśli są osoby mniej aktywne czy coś w tym stylu to możecie śmiało pisać do mnie na PW forumowe w celu umówienia się na kupno losu! Jestem do waszej dyspozycji wspólnie uda się nam wybrać odpowiedni termin!

Pozdrawiam!

PTS TOTOLOTEK NIE JEST USTAWIONY! 

Witajcie. Osoby, którzy piszą na serwerze, że ta gra jest ustawiona są w błędzie! Jeśli nie wiecie na jakiej zasadzie to działa to proszę nie siać zbędnych plotek na serwerze. Nikt nie każde wam w to grać jeśli nie masz ochoty nie musisz uczestniczyć w loterii.

Program losujący nie da się ustawić, aby wybrał dany nick losującego jaki ja bym chciał, aby wygrał. Podczas nagrania od razu wrzucam na forum wyniki losowania i dla tego w filmiku zawsze pokazuje datę i godzinę. Są bardzo zbliżone minuty od nagrania do wrzucenia filmiku na forum.  Poniżej umieszczam filmik jak losuje wygranego:

Jak widzicie powyżej są testowe nicki do losowania Wygrany1, Wygrany2 etc. Gdy naciskam przycisk losuj wyskakuje, że "Wygrywa: Wygrany8"

Programem losującym można losować do woli dane nicki które są wpisane na listę klikając przycisk "Losuj" aż wypadnie ten jaki bym sobie życzył, ale tu jest problem! Podczas gdy kliknę drugi raz przycisk "Losuj" ciągle jest napisane, że "Wygrywa" dany gracz np. "Wygrywa: Wygrany7." Poniżej umieszczę wam filmik jak klikam kilka razy przycisk "Losuj" i co wtedy się dzieje.

Dlatego liczy się pierwsze kliknięcie przycisku "Losuj" drugi i dalej nie ma znaczenia. 

Ja nie mam żadnych pieniędzy nie pobieram sobie prowizji za prowadzenia tej gry. Nie dostaje ani grosza! Wszystko jest wyliczane w temacie losowań gdzie odbywają się losowania. Żeby nie było takich akcji, że sobie biorę kasę. Robię to z czystej przyjemności i daje wam możliwość wygranej i uczestniczenia w zabawie. 

Pozdrawiam.

Witajcie. Z przyczyn prywatnych losowanie odbędzie się jutro w godzinach popołudniowych. Za kłopot przepraszam i pozdrawiam. 

Informacja i zmiany!

Co tydzień 4 osoby wygrywają nagrody w lotto! 

Witajcie od następnego tygodnia czyli od poniedziałku po losowaniu jeszcze w starym systemie tak jak pisałem wprowadzam: 

1 miejsce (60% z puli)

2 miejsce (25% z puli)

3 miejsce (15% z puli)

4 miejsce (+1 los gratis na następne losowanie)

Jak to będzie wyglądać? Przykładowo 350.000$ do wygrania w puli. Na filmiku będą losowane cztery osoby z listy, a nie jak dotychczas jedna. Losowanie według kolejności 1/2/3 i 4 miejsce. Po wylosowaniu czterech osób pula 350.000$ zostaje podzielona na trzy osoby czyli:

1 miejsce - 210.000$ (60% z puli)

2 miejsce - 87.500$ (25% z puli)

3 miejsce - 52.500$ (15% z puli)

4 miejsce - (+1 los gratis na następne losowanie)

W tym momencie cztery osoby będą zadowolone ze swoich wygranych. Dotychczas tylko jedna osoba wygrywała z zapisanych ponad 45 osób co szanse są niewielkie. Ten system sprawi, że ludzie będą zadowoleni bo mogą liczyć, że co tydzień może coś wygrać. Myślę, że podział puli w % jest odpowiedni zawsze jednak te 1 miejsce musi mieć największa wygraną. Zainteresowanie grą w PTS TOTOLOTEK jest bardzo duże gracze z chęcią grają co bardzo mnie to cieszy i właśnie zrobiłem to dla was. Dodatkowy los za 4 miejsce co tydzień czyli 10.000$ będzie z mojej kieszeni. To tylko 520.000$ w skali roku nie dużo więc zawsze jako prowadzący dodam coś od siebie. Jeśli te zmiany będą jednak złe i zainteresowanie gra spadnie to wrócimy do poprzedniego systemu, ale mam nadzieje, że tak nie będzie. 

Tak więc zapraszam do kupowania losów jednorazowych jak i te na przyszłe tygodnie losowania, aby mieć z głowy na parę tygodni. Więcej informacji tu KLIKNIJ! 

Pozdrawiam! 

EDIT:

Oczywiście puste losy zostają. Co to oznacza? Jak dane miejsce wygra pusty los to pula przechodzi na kolejne losowanie. Musi być jednak małe utrudnienie. ;)

Zmieniłem podział puli %. Teraz myślę będzie lepiej. Zobaczymy w praktyce jeśli nie wrócimy do tego co było. Aktualna pula 443.000$ i rośnie pamiętajcie. Pozdrawiam!

1. 60% z puli

2. 25% z puli

3. 15% z puli

4. los gratis

EDIT:

Przed chwilką @Karotdorzucił do puli od siebie z kieszeni 700.000$ Gracze na pewno będą ci wdzięczni dziękujemy. Powodzenia wszystkim w losowaniu! aktualnie DO WYGRANIA I PULA ROŚNIE 1.188.000$

Witajcie. Z przyczyn prywatnych losowanie odbędzie się jutro we wtorek w godzinach popołudniowych. Za kłopot przepraszam i pozdrawiam. 

Witajcie. Od dzisiaj możecie u mnie kupować również los kredytowany. Co to oznacza? Jeśli chcecie uczestniczyć w losowaniu, ale nie macie jak wpłacić 10.000$ na moje konto (brak internetu, kompa, brak czasu na grę i inne), aby zakupić los to wystarczy, że napiszecie do mnie prywatna wiadomość na forum, że chcecie kupić los kredytowany na aktualne losowanie co się odbędzie, a ja was zapisuje do listy, a oddajecie pieniądze w postaci 10.000$ za los jak się spotkamy w grze lub możemy ustalić termin oddania pieniędzy. Oczywiście los kredytowany można zakupić tylko 1 = 10.000$ 

Lista osób co zakupiły los kredytowany będzie znajdowała się w temacie na samym dole: 

Pozdrawiam!

Witajcie. Losowanie świąteczne wigilijne które odbędzie się w poniedziałek 24.12.2018 będzie bez pustych losów! Taki mały prezencik. :)

Za tydzień sporo osób traci swoje terminy losów, które wykupili na przyszłe tygodnie. Zachęcam ponownego kupna losów na przyszłe losowania, aby mieć z głowy! :)

Pamiętajcie "kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana" :)

Pozdrawiam!

Witajcie. W dniu dzisiejszym to było moje ostatnie losowanie które prowadziłem. W dniu dzisiejszym opuszczam PTS Klub i prowadzenie PTS Totolotek. Całe pieniądze z lotto przeleje osobie która będzie nowym prowadzącym. Wszystko ustawione jest jak należy nowa osoba może działać w prowadzeniu lotto, a jeśli ma jakieś pytania może śmiało do mnie pisać. Muszę odpocząć od serwera nie, nie, nie odchodzę na stałe, ale nie mam zamiaru na razie grać w żadnej firmie i frakcji lecz będę co jakiś czas wchodził na serwer i oglądał co się dzieje i na pewno powrócę jak uspokoi się tutaj atmosfera między graczami, a administracją MTA bo co teraz się dzieje tutaj to troszkę cyrkiem zajeżdża. Nie mam zamiaru pisać o co chodzi każdy dobrze wie. Prowadziłem troszkę czasu lotto mam nadzieje, że każdy jest zadowolony. Zrobiłem sporo zmian i nowości. Dzięki mnie popularność gry bardzo wzrosła po 50 osób ponad, które uczestniczyły rekord nawet ponad 60 osób! Mam nadzieje, że nowy prowadzący będzie też dobrze rozwijał i ogarniał tą grę! Wesołych świąt życzę wszystkim i szczęśliwego nowego roku! Jeszcze razem będziemy grać na serwerze mam nadzieje, że prędko! Pozdrawiam! 

Konkurs chwilowo wstrzymany, niedługo więcej informacji.

Totolotkiem od teraz zajmował się będzie @Marquiez. Oczekujcie najnowszych wiadomości i życzę wysokich wygranych! :)

Witam!

Losowanie w poniedziałek się odbędzie, lecz aby wszystko na spokojnie ogarnąć i się w niczym nie pomylić nie będę zbierać pieniędzy. Zacznę je zbierać dopiero po losowaniu, wtedy ruszymy z tym wszystkim na spokojnie.

Pozdrawiam! :D

Witajcie.

Jako że jest początek roku nadszedł czas na krótkie podsumowanie. Jaka padła największa wygrana? Kto wygrał najwięcej? Zapraszam!

- W 2018 padły wygrane na kwotę łącznie 17 917 108$.

- W rozgrywkach tych wzięło udział łącznie 1644 uczestników.

- Losowanie nastąpiło 47 razy, co oznacza, że w każdym z nich wzięło udział około 35 osób.

- Najczęściej losowany, aż 8 razy, był Pusty los, drugie miejsce zajmuje SpykeR34 czterokrotnie.

- Najwięcej pieniędzy udało się wygrać Lobusowi, w losowaniach zarobił 1 920 900$.

- Największa wygrana padła 26 lutego i było to 1 179 900$ i wygrał ją wspomniany wcześniej Lobus.

- Najmniejsza wygrana padła 31 grudnia, było to 15% z kwoty 351 000$, czyli 52 650$, którą wygrał Dejvid.

- Tylko jeden uczestnik zrzekł się nagrody, był nim Grzan3k, który przekazał kwotę 161 299$ na następne losowanie.

- Datki powiększające pule losowania składali: Karot 700 000$, Om_Ega 50 000$ i Bobr 40 000$.

Totolotkiem od teraz zajmował się będzie @ReD. Oczekujcie najnowszych wiadomości i życzę wysokich wygranych! 

Witam. Osoby, które przelewały mi kasę od środy na losy właśnie zostały zapisane. Regulamin PTS Totolotek został ogarnięty i zaktualizowany. Jeśli chcecie kupić losy to nie przelewajcie mi pieniędzy na moją główną postać (tj. ID 4863), tylko poinformujcie o zamiarze kupna, a ja zmienię na postać powierzoną totolotkowi (ID 104803). Pierwsza zmiana, która zostaje wprowadzona to:

Cytat

7. Zwycięzcami zostają cztery różne osoby.

Zaczyna ona obowiązywać już w poniedziałkowym losowaniu.
Pozdrawiam!

Cześć, dzień dobry

Jak niektórzy mogli zauważyć, od teraz ja zajmuję się totolotkiem :E 

Wszystkie osoby które mi wpłacały pieniądze na losy zostały wpisane a inne rzeczy zostały zaktualizowane

PRZYPOMINAM!

Kase  na losy nie wpłacajcie na moje główne konto (ID: 98171), tylko na postać zrobioną specjalnie

dla totolotka (ID:  106968)

Do zobaczenia w poniedziałek, oraz życzę Wesołych Świąt wszystkim :hej:

Edited by CryKush

Witajcie!

Z okazji dnia dziecka, Pyrson podarował dla mnie jeden pojazd który będzie wylosowany dla was :D 

Nie jest to zwykły samochód, ponieważ jest on ekskluzywny! Dlatego 10.06.2019 ukaże się aż 5 miejsc dla osób wygranych.

Na 1 miejscu będzie to oczywiście osoba która wygrała pojazd, a reszta czyli 2,3,4,5 miejsce będą to osoby które wygrały określoną ilość puli w PTS Totolotku 

Jak wziąć udział w losowaniu?

Wystarczy że kupicie los jak na zwykłego PTS Totolotka (10.000$) i będziecie dopisani do listy.

Jaki to pojazd?

Pyrson już niedługo was powiadomi, dlatego śledźcie jego posty a na pewno się dowiecie :) 

W tym również losowaniu nie będzie brał udział pusty los :D 

Myślę że to tyle, życzę każdemu powodzenia oraz do zobaczenia na serwerze! :E 

Cześć :)

Od jutrzejszego losowania będzie używana nowa maszyna autorstwa @DarXe (jeszcze raz bardzo dziękuję! )

Program jest bardzo przyjemny, lepiej zbudowany niż poprzedni a na pewno  nie ustawiony :D 

Ze starą maszyną miałem wiele problemów przez co same losowanie zajmowało więcej czasu.

Jeżeli byście chcieli  zobaczyć jak on działa lub sami zrobić takie losowanie, DarXe dzisiaj jeszcze wieczorem udostępni Wam go :) 

Zapraszam do wpłat na losowanie i do zobaczenia jutro! :E 

Komora maszyny losującej jest pusta, proszę o zwolnienie blokady... i rozpoczynamy losowanie sześciu/pięciu/dwudziestu/czterech liczb...

Cześć.

Chciałbym Wam ogłosić że dzisiejsze poniedziałkowe losowanie, odbyło się po raz ostatni... w poniedziałek.

Podjąłem decyzję że nowym dniem losowań PTS Totolotka będzie niedziela :D 

Co za tym idzie, chciałbym również żeby losowania pojawiały się o stałej porze, a między innymi wybrałem godzinę 21:40 a czas na kupowanie losów został zmieniony  do godziny 21:00 w niedzielę

Oraz zostały  zmienione dwa punkty w regulaminie:

"3. Losowanie odbywa się co tydzień w poniedziałek."  na "3. Losowanie odbywa się co tydzień w niedzielę o godzinie 21:40."

"14. Wykupywać losy można do niedzieli do godziny 2200." na "14. Wykupywać losy można do niedzieli do godziny 2100."

Zapraszam również do innych zadawania  innych propozycji w sprawie totolotka w specjalnym do tego temacie :D

Do zobaczenia już w niedzielę o 21:40! :hej:

Cześć.

Chciałbym Was poinformować że dzisiejsze losowanie było moim ostatnim. Rezygnuje z posady prowadzącego PTS Totolotka z powodów takich że, nie będę miał tyle czasu co przez ostatnie 4 miesiące, nowa szkoła, więcej godzin lekcji  no na pewno sobie bym tego wszystkiego nie pogodził :D. Przez ten okres nauczyłem się bardzo dużo, przez wszystkie losowania przewinęło się ponad 100 osób co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem bo myślałem że za mojego "panowania" tak nie będzie :E a no i oczywiście ustawiłem kilka losowań żebyście sobie nie myśleli że to takie wiarygodne, hehe.

Tak zupełnie serio chciałbym Wam wszystkim podziękować za branie udziału w losowaniach, w dotacjach do puli i do aż takiego zainteresowania PTS Totolotkiem. Dziękuje również @DarXe za stworzenie nowej maszyny do losowania, przyjemnie się robiło w niej przez ostatni miesiąc no i bardzo polecam ją następnemu prowadzącemu. Podkreślę też że podał mi dużo super pomysłów co do totolotka, żeby był ciekawszy i przyciągał bardziej graczy. Ja Ci obiecuje Dar że na jednym losowaniu zrobimy to studio lotto :E. Jak już się trochę  rozgadałem to teraz czas na krótkie podsumowanie całych tych 4 miesięcy :D.

- Przez 19 losowań tak jak omawiałem wyżej przewinęło się  ponad 100 osób

- Łącznie w puli było aż 14.586.685$! Największy wynik w jednym losowaniu wynosił 1.801.550$ i był on największym w całej historii totolotka. Co ciekawe, 60% puli nie powędrowało do żadnego z graczy tylko dla Pustego losu :E. Na następnym losowaniu wygrał @szczurek502 z kwotą 955.186$

- Przez całe 4 miesiące najwięcej wygrywał Pusty los bo aż 9 razy, gdyby pieniądze nie przechodziły na kolejne losowania to wygrałby łącznie 2.015.719$. Następną osobą która często wygrywała, był to @AdiXxX z łączną kwotą wynoszącą 1.308.232$, a później był @Stalion z łączną kwotą wynoszącą 710.994$. Gratulacje Panowie i Pusty los! :D 

Najwięcej do puli podarował nam @Vaniliovsky z 1.200.000$ a na drugim miejscu jest @DarXe z 650.000$ które dał na jednym losowaniu. Dzięki Wam Panowie ;). Z ciekawszych rzeczy mogę powiedzieć że dostałem do wylosowania dla graczy ekskluzywny pojazd marki Buffalo gdzie było aż 71 zapisanych osób! Samo losowanie było  oczywiście ustawione i wygrał je @Kapi0988. Duży fart ale gratuluję! ;) 

Podsumowując to wszystko, była to całkiem ciekawa przygoda, dziękuje samemu szefowi PTS Klubu za przydzielenie mnie do takiego stanowiska, ja mam ogromną nadzieję że Was nie zawiodłem na żadnym losowaniu i  że każdy choć trochę był zadowolony. Trzymajcie się i dzięki jeszcze raz! :clap:

Dzień dobry na wieczór!:hej:

Jak już wszyscy wiedzą przejmuję ten interes. U mnie nie ma ustawiania, więc tym razem Kapi nie wygra :E

Na razie wszystko zostaje bez zmian! :D

Trzymajcie za mnie kciuki i mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracować.:bounce:

P.S Mała prośba, jeżeli ktoś widzi, że wchodzę do gry i chce kupić los, napiszcie to zanim się zaloguje :)

Dziękuję!

Sieloł! :hej:

Na szybko - z okazji moich urodzin dokładam do puli 150.000$!:bounce:

Jakby ktoś chciał jeszcze kupić losa na szybko to pisać na discordzie ! :clap:

Heja! :clap:

Krótko zwięźle i na temat - następne losowanie wyjątkowo odbędzie się w poniedziałek (07.10), bo idę na weselicho! :banan:

Miłego dzionka!:hej:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this