Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Caros

PTS TOTOLOTEK - Ogłoszenia

Recommended Posts

Witam.

Ze względu na parę czynników zmieniam dwa punkty w regulaminie.

1) Punkt 3. z Losowanie odbywa się co tydzień w niedzielę o godzinie 21:40. na Losowanie odbywa się co tydzień w niedzielę (godzina nieokreślona)

2) Punkt 14. z Wykupywać losy można do niedzieli do godziny 21:00. na Wykupować losy można do soboty do godziny 23:59. 

Dziękuję za uwagę.

W związku z pewną sytuacją z dziś przypominam, że jak ktoś chcę kupić los to musi mnie poinformować zanim zaloguje się na moje główne konto. Samo napisanie nicku nie załatwia sprawy, trzeba wyrazić chęć zakupu, a jeżeli nie chcę się wam pisać to zróbcie binda, tak jak to ktoś dziś wymyślił. :) 

Miłego dzionka! :clap:

Losowanie zaplanowane na 24.11 odbędzie się 27.11 (środa).

Dzień dobry!

Jako iż nie jest za dobrze z moim zdrowiem to będę rzadziej pojawiał się na serwerze, a co za tym idzie będzie mniej szansy na zakupienie losu. Wychodząc wam na przeciw przypominam wam o możliwości zakupów losów kredytowanych oraz o tym, że na discordzie odpisuje prawie zawsze. Jeżeli nadejdzie taka potrzeba będę prosił Slayera o zmiennika, aczkolwiek na razie tego w planach nie mam.

Przepraszam was za to jak jest, ale zdrowie jest dla mnie ważniejsze.

Peace!

Przepraszam Was, że dopiero teraz, ale niestety nie dam rady dziś zrobić losowania, ze względu na korki na trasie do domu.

Losowanie odbędzie się jutro. W ramach rekompensaty dodaje od siebie po 25k do każdej wygranej.

Pozdrawiam z rodzinką!

Dobry wieczór!

W następnym losowaniu za pierwsze miejsce, które obejmuje 60% puli, będzie można zgarnąć MIESIĄC usług w warsztacie u @#Liq

Dotyczy to oczywiście WSZYSTKICH usług ( światła, rejestracja, tuning itd.)!

Zapraszam do udziału w losowaniu! 

W przypadku niemożności złapania mnie na serwerze przypominam o możliwości zakupienia losu kredytowanego lub po prostu próba dogadania na discordzie!

Peace!

Uwaga uwaga!

Zawieszamy totolotka na 2 losowania (to z przed wczoraj oraz następne). Nadejdzie mała reforma w kwestiach organizacyjnych. Oczywiście każdemu dopisze po 2 dodatkowe losy. Przepraszam bardzo i liczę na wyrozumiałość. 

Nowy początek....

Cześć!

Jak dobrze wiecie niedawno nasz kochany totolotek umarł. Było to spowodowane głównie upadkiem PTS Klubu. Teraz jednak po ustaleniach z @inspektor i naradach z mistrzem excela @DarXe będę powoli wznawiał działanie totolotka. W ten poniedziałek (10.02.2020) odbędzie się on jeszcze w dotychczasowej klasycznej wersji, mam nadzieję, że do 17 lutego, a w ostateczności 24 uda nam się wprowadzić razem z wspomnianym już wcześniej  @DarXe nowy, lepszy system oparty na losowaniach jednej z gier totalizatora sportowego. 

Cała kwota z losów , które "przepadły" zostaje przekazane na poniedziałkowe losowanie. Kumulacja wynosi zatem 675.000$ (650k z losów i 25k z 10% z poprzedniego).  Na listę zostają wpisane osoby, które miały los na chociażby jedno z przepadłych losowań. Oczywiście, można się jeszcze wpisywać u mnie na serwerze :D (nowy post pojawi się jeszcze dzisiaj). 

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania lub propozycje to zapraszam serdecznie do odezwania się na discordzie, tam zawsze i najszybciej odpowiem na wiadomości. 

Wybaczcie, że tak długo, ale czasem potrzeba czasu, by odratować coś co umarło :E

Stay tuned for more! 

Post się pojawił dziś (miałem wypadek, wybaczcie).

ZMIANY:

• Regulamin został wyodrębniony do osobnego tematu.
  • Losowania odbywać będą się w poniedziałki.

No siema!

To już oficjalnie - rozpoczynamy 2 sezon totolotka.

Od teraz opieramy się na losowaniach Totalizatora Sportowego - na tę chwilę Mini Lotto. 

#Mianowicie klikając w ten link możecie zobaczyć kto jest zapisany, na jak długo i takie tam (chodzi o zakładkę ZAPISY).

Dróga zakładka to zakładka z losowaniem, w poniedziałek około 12:00 będzie tam przypisywany każdej osobie numerek (od 1 do 40) numerek odpowiada kulce z losowania, które w przypadku Mini Lotto odbywają się codziennie wieczorem (nas będzie interesowało poniedziałkowe losowanie). W owej grze losuje się 5 liczb, nas interesują pierwsze cztery. Tak jak to było dotychczas, pierwszy wylosowany - 60%, drugi - 25%, trzeci - 15%, czwarty - +1 los. W przypadku gdy zostanie wylosowana kulka z nieprzypisanym do nikogo numerem uznajemy ją jako pusty los. 

Jeżeli przekroczymy próg 35 osób będziemy opierać się na normalnym Lotto, a jak przekroczymy 45 - na Multi Multi.

Nowa forma ułatwia sprawę i mi i wam, wy macie pod kontrolą to, że nic nie jestem w stanie ustawić, a ja nie muszę bawić się w nagrywanie itd. 

System jest gotowy, czekamy na poniedziałek w celu jego przetestowania! 

Zapraszam wszystkich do zakupu losów, wydaje mi się, że warto! 

Cały dział z Totolotkiem zostanie z biegiem czasu odnowiony i poprawiony pod nowy system. 

Jeżeli macie jakieś pytania lub zastrzeżenia to zapraszam do odpowiedniego działu lub na Discord.

A teraz....bardzo serdecznie chciałbym podziękować @DarXe, bo to on najbardziej mi pomógł i wspólnymi myślami udało nam się ustawić ten oto system. Całość w excelu jest też przygotowana tylko i wyłącznie przez niego więc.......chapeau bas! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this