Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NaimadSh

NaimadSh projektuje

Recommended Posts

Witam!
Zakładam ten temat by się z wami dzielić moimi projektami domów z The Sims 4.
Wpadłem na ten pomysł gdy pewnego dnia po podzieleniu się częścią moich projektów na serwerze, spotkałem się z pozytywną reakcją graczy.
Postaram się raz w tygodniu dodawać nowy projekt wraz z opisem oraz linkiem do pobrania dla ewentualnych zainteresowanych.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Projektując go wychodziłem z jednego założenia: chcę zbudować dom, który mimo prostych kształtów, będzie robił wrażenie.
Inspirowałem się filmem "La Grande Bellezza" i postacią Jepa Gambardelli.
Przez swoją nietypową budowę, mimo dość dużej powierzchni, bo aż 369 m², jest tam miejcie do zamieszkania dla maksymalnie dwóch osób.
Jednakże dom jest świetnym miejscem do urządzania imprez.
Budynek jest tak przemyślany by swoją budową nie izolował od siebie kolejnych pomieszczeń a wręcz zachęcał do dalszej eksploracji.
Jedynym miejscem, które zdaje się być oddzielone od reszty budynku jest łazienka.
Zabieg ten miał uczynić z niej miejsce relaksu absolutnego, gdzie można by zapomnieć o całym świecie i swoich problemach.
Uwypuklone jest to poprzez nieco ciemniejszą szatę kolorystyczną oraz zdecydowaną zmianę oświetlenia.
Kolorystyka domu oparta jest na odcieniach szarości oraz czerniach i bielach.
Podłoga zrobiona jest z marmuru co nadaje eleganckiego wyglądu budynkowi a ściany wewnątrz są pokryte białą matową farbą.
Z zewnątrz dom jest pomalowany białą satynową farbą oraz pokryty ciemnym kamieniem.
Zdecydowana większość dekoracji jest zrobiona z kamienia lub betonu i utrzymana w prostym, nowoczesnym stylu.
Jako, że dom stoi na wyspie pośród dzikiej roślinności, wpuściłem jej troszeczkę do konstrukcji tak by dom stanowił integralną część otoczenia.

Nazwa budynku: Forest Stone
Typ budynku: Dom
Wartość domu: $159 883
Powierzchnia budynku: 369 

Galeria:
https://imgur.com/a/cKoMGQJ

Muzyka, której polecam słuchać:

Link do pobrania:
 https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-4/pc/gallery/AF14BABC9A8111E881F9E304D35C66BA?category=lots&searchtype=item_name&sortby=downloads&time=all&searchquery=Forest Stone&max=50&maxis=false

Edited by NaimadSh

Mom got some building skills :D 

Ja myślę że raz w simsy to nie peda*.

Budowa z zewnątrz wychodzi Ci znacznie lepiej niż w środku :P Pododawaj trochę więcej obrazów, roślin, może jakiś dywanów, które uzupełnią te puste ściany i podłogi.

Następny dom chce ujrzeć w lepszej bryle, a nie prostokącie :_: 

41 minut temu, Cropek napisał:

Tak, a z siostrą lalkami też się bawisz? :)

Twój komentarz moim zdaniem jest bez sensu... Każdy gra w to co lubi i nie powinieneś mieć żadnego problemu do tego :x

Bardzo fajny projekt! Też kiedyś pykałem w Simsy i dużo budowałem :D