Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Alley

F1

Recommended Posts

Pewnie słyszeliście już o f1 2019, planuje kupić. Tylko pytanie sądzicie, że opyla się dołożyć do Legends editon? Mi się wydaje, że nie. Wole anniverssary, bo Kubica na okładce, tańsza, a sądze, że ten tryb z Senną i Prostem zagram raz i tyle. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Meksyk! Tak jak pisałem post wyżej, potrzebowałem przy zwycięstwie Daniela dojechać na ósmej pozycji, aby już w Meksyku zapewnić sobie wygraną w klasyfikacji generalnej. W sobotnich kwalifikacjach udało mi się zdobyć Pole Position. Wyścig nie do końca potoczył się po mojej myśli, ale drugie miejsce pozwoliło mi zgarnąć upragniony mistrzowski tytuł. Do końca sezonu pozostała Brazylia oraz Abu Zabi, gdzie przygotuje specjalny kask.

14wwa0.jpg

k5215l.png

2ns73av.png

A na koniec bączki :E

6jfvbr.png

Kolejny punkt kalendarza F1, Interlagos w Brazylii. W Sobotę PP, a w niedziele po walce z Hamitlonem wygrana.

219nqj9.png

33vn85j.png

ao722s.png

2enqasl.png

Ostatni przystanek sezonu, Abu Zabi. Po piątkowych treningach zdecydowałem się na wymianę silnika, przez co zostałem cofnięty w wyścigu o pięć miejsc. Kwalifikacje bez szału, w Q3 za późno wyjechałem na tor i nie zdążyłem oddać pomiarowego okrążenia. Do wyścigu przystąpiłem z trzynastego miejsca. Podcięcie rywali wcześniejszym zjazdem do pit-stopu i w miarę dobre tempo wyścigowe pozwoliło mi na zajęcie szóstego miejsca. Mógłbym powalczyć o coś wyżej, jednak na cztery okrążenia przed końcem uszkodziłem przednie skrzydło i straciłem część docisku. Wyścig wygrał Ricciardo.

1109ekz.png

sob711.png

672xiu.png

Klasyfikacja generalna/konstruktorów,

1588doj.png

osiągi,

fm2bet.jpg,

rozwój.

2mfybli.png

To była zdecydowana dominacja Red Bull'a. W zakończonym sezonie wygrałem dziewięć wyścigów, a na podium stałem aż siedemnaście razy. Teraz czeka mnie przerwa zimowa. Żadne zmiany regulaminowe na przyszły sezon się nie pojawiły, więc nie będzie większych przetasowań w stawce. Kilka wyścigów przed końcem odpuściłem sobie rozwijanie bolidu, co widać na wykresie. Wszystkie zasoby pakowałem w wytrzymałość samochodu, więc będzie mniej awaryjny (mam nadzieję) w przyszłym sezonie. Tak jak wspominałem w którymś poście wyżej, zostaje na następny sezon w stajni RBR. Jako, iż jestem leniem to nie będę już tak ostro spamował moimi fotorelacjami. Co jakiś czas wstawię parę fotek z sezonu.

A na koniec jeszcze pochwalę się nowym malowaniem kasku. Odbiegłem od barw zespołu i stworzyłem coś swojego. :D

2564jh3.png

W dniu 8.05.2019 o 10:16, Chlebek95 napisał:

Pewnie słyszeliście już o f1 2019, planuje kupić. Tylko pytanie sądzicie, że opyla się dołożyć do Legends editon? Mi się wydaje, że nie. Wole anniverssary, bo Kubica na okładce, tańsza, a sądze, że ten tryb z Senną i Prostem zagram raz i tyle. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Ja się zastanawiam nad kupnem nowej F1, w sumie powtarzałem sobie, że wincyj gier nie będę kupował, no ale zobaczymy. Jeżeli będę chciał nabyć F1 to raczej te zwykłą wersje (z Kubicą), bo mam takie samo zdanie jak Ty. Poczekajmy na więcej materiałów od Codemastersów.

Edited by Alley

@Alley a jak często teraz korzysta sie z tych klasycznych aut? Użyłeś tego więcej razy? :P Ostatnie f1 jakie mam to 2k16 i tam takich bajerów nie było

Taka sytuacja na inauguracje sezonu. :laugh:

f1mhzn.jpg

;)

2ut17rt.jpg

@Chlebek95 Klasyki są od edycji 2k17 i z każdym kolejnym wydaniem są dodawane. Tych samochodów w 2k18 jest dość dużo, chyba równe dwadzieścia, a też dojdą nowe w 19stce. Z początku jak kupiłem gierke to parę wyścigów sobie przejechałem. Teraz generalnie jeżdżę nimi gdy dostaje w karierze zaproszenie na zawody. Fajne odzwierciedlenie i odskocznia od aktualnych bolidów. Każdy ma swój specyficzny dźwięk, prowadzenie no i są świetnie dopracowane. :D

Na czym grasz? PC/Xbox/Ps4?

Ja na 100% kupuję F1 2019, obecnie 2k18 mam ale średnio z czasem i chęciami do grania.. Może jak kupię kierownicę to mi wrócą chęci ;)

Na PC śmigam. 

Z kanału Codemastersów pierwszy trailer. 

28vulja.png