Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kubusplay

FIFA 19

Recommended Posts

Cześć, ja

Ja na PC

Składy pokazujcie a nie.

c1aa213cc71da.png [/img]

Edited by Kimi

Kupiłem sobie fifke na PC do testów, zrobiłem jakieś łatwe SBC z meczami Bayern - Ajax i Napoli - Liverpool, otworzyłem pierwszą paczkę i cyk Coutinho xD Od razu na rynek i zrobiłem jakiś skład z Serie A. Formacja śmieszna ale nawet nie gra się źle :E Nie jest zła ta Fifa ale nie umiem w nią grać. W 17 latałem w 1 lidze na luzaku a od 18 jakoś do dupy mi się gra xD

GMVmW2p.jpg

Gram od jakoś 3 dni więc skład mocno początkowy, ale gra się nim całkiem przyjemnie ;p. 

vdd5zq.png  

taki o starter, grać zacząłem właściwie wczoraj

g9DNu2O.jpg

Ja w futa nie gram, jestem zwolennikiem Karierki. Na początku pyknąłem sobie 4 sezony Fulham a teraz Borussia Dortmund :D

Właśnie wczoraj kupiłem Fifkę razem z Xbox One. Będzie grane :blush:

Hejka, jakby ktoś chciał wspolnie

porobic zadania, to ja się zgłaszam bardzo chętnie :D 

Jeżeli ktoś jest chętny na zaglosowanie na mecz w którym będę grał to będę wdzięczny :) chodzi o mecz oznaczony numerem 1 po lewej stronie z tłem żółtym. 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2174645455992107&id=237266853063320

Siemka. Mam pytanie do graczy którzy wolą grać w tryb kariery. Szukam klubu z małą ilością gotówki którym nie będę od razu odnosił jakieś sukcesy tylko najlepiej żeby budowa zespołu trwała te kilka sezonów. Porada w budowie składu też będzie mile widziana na co patrzeć i jak dobierać zawodników na daną pozycję. Polecanych zawodników jeśli macie też możecie wymienić.  Najlepiej jak znacie taki klub, który będę musiał zbudować od podstaw, po trochu budować zespół. Sam szukam wyzwania na kilka dobrych sezonów. 

Fajnie by było gdyby był może klub który odnosił kiedyś jakieś sukcesy bądź sukces a teraz jest w dołku formy, żebym mógł może odbudować i cieszyć się grą kilka sezonów.

Z Góry dzięki za wszystkie rady i propozycję.

Wisła Kraków - klub biedaków.

A tak na poważnie, każdy klub z niższych lig angielskich. Fun jest największy, bo można przechodzić przez ligi do PL a potem podbijać Europe.

W każdym innym klubie, przynajmniej w moim przypadku przyjemność z gry kończyła się po 2-3 sezonach.